Recent content by Kwiliniosz

+
  1. K

    [NOWA KARTA] Błękitny Sen Hanmarvyna

    A Harpia celaeno? Dodatkowy ruch, ale zapasowe trzy bestie w przypadku kontry rozdarciem, czy innym trzęsieniem ziemi.
  2. K

    Omówienie nadchodzącej aktualizacji - stream dziś o 21:00

    Czy już wiadomo kiedy ma wyjść ta aktualizacja?
  3. K

    [FAQ społeczności] Nie rozumiem działania Karty / Talii / Gry - wątek zbiorczy

    Ale czy zablokowane złote karty nie są degradowane do srebrnych, a przez to nie da się ich wskrzesić Uzdrowieniem?
  4. K

    [FAQ społeczności] Nie rozumiem działania Karty / Talii / Gry - wątek zbiorczy

    A czy jeśli Cerys zostanie zablokowana kajdanami na stole, to później licznik na cmentarzu przestaje odliczać?
  5. K

    Przydatność karty "Przeraza"

    Mantikora chyba lepsza.
  6. K

    Mahakamski Festiwal Trunków już się rozpoczął!

    To jest najgłupsza rzecz, jaką można zrobić. Tryb powstał dla zabawy, ale nie, trzeba wyłączyć myślenie i zrzynać z youtube każdą pierdołę. Rzygać się chce. Wcześniej ktoś podpowiedział pierwsze kroki i to było sympatyczne. You tube jest dla słabych i leniwych.
  7. K

    [FAQ społeczności] Nie rozumiem działania Karty / Talii / Gry - wątek zbiorczy

    Dzisiaj zdarzyła mi się dziwna sytuacja. Miałem okazję wypróbować combo Iris i Petera Saar Gwynleve, które nie zadziałało. Teoretycznie jeśli przeciwnik zbuffuje Iris, to Peter może ją zresetować i okaleczyć za 3 pkt, czyli tyle ile wynosi jej siła. Niestety Iris nie chciała się mścić... Wydaje...
  8. K

    OMÓWIENIE NADCHODZĄCEJ AKTUALIZACJI – STREAM 27 WRZEŚNIA

    No niestety, ale często trafiam na takie decki na swoim poziomie (max 3100). To strasznie frustrujące. Mam świadomość, że to trudna/słaba talia, ale gdy widzę u przeciwnika Eredina, to krew mnie zalewa. Inna sprawa, to KP, które czasami wywalają trzy adeptki z aretuzy, żeby po przebłysku rzucić...
  9. K

    OMÓWIENIE NADCHODZĄCEJ AKTUALIZACJI – STREAM 27 WRZEŚNIA

    Talie budowane pod pogodę, z których najgorszy jest chyba Dziki Gon. Nie wiem ile razy może teraz rzucić Biting Frost. Nie licząc potencjalnego White Frost ze srebrnej karty, to chyba cztery. Stanowczo za dużo, zwłaszcza jeśli doliczymy możliwe dwie złote.
  10. K

    OMÓWIENIE NADCHODZĄCEJ AKTUALIZACJI – STREAM 27 WRZEŚNIA

    I tak za dużo panoszy się tych chędożonych "pogodynek". Na domiar złego, zacząłem widywać talie KP Foltesta spamujące adeptkami z aretuzy. Rzygać się chce.
  11. K

    OMÓWIENIE NADCHODZĄCEJ AKTUALIZACJI – STREAM 27 WRZEŚNIA

    Może zrobili coś z coinflipem?
  12. K

    Królestwa Północy w otwartej becie, czyli nie taki diabeł straszny...

    No widzisz, a ja gdy gram tą talią często przez trzy rundy dostanę do ręki może jedną złotą kartę i przegrywam z teoretycznie słabszymi taliami i graczami. Wiele zależy od tego co dostanie się na rękę.
  13. K

    Pytania do twórców GWINTA

    Moje pytanie dotyczy blacklistingu. Czy on jeszcze działa? W mojej talii mam trzy egzemplarze temerskiej piechoty i przy wymianie kart przed rundą gra potrafi zamienić mi jeden egzemplarz tej karty na drugi. To chyba nie powinno tak działać? Możecie się temu przyjrzeć?
  14. K

    Pytania do twórców Gwinta - dyskusja

    Ale, że co? Im wyżej wejdziesz, tym większy czujesz dyskomfort w grze, niepokój i przez to nie możesz awansować dalej? Nie jestem wspaniały, tylko zastanawiam się jak to możliwe, że do tej pory tak dobrze mi idzie i tak łatwo o awanse. Na koniec pytanie do bardziej doświadczonych graczy: co...
Top Bottom