Recent content by magnate

+
  1. M

    Wyniki konkursu Fanfiction!

    Panowie, obawiam się, że na próżno prosicie o recenzje ze strony jury. Osobiście zawsze prosiłem o system oceniania konkursów, w jakich brałem udział, i nigdy go nie dostałem. Przeważnie sędziowe oceniają wedle własnego gusta, i, przyznaję, tak naprawdę trudno powiedzieć, dlaczego opowiadanie...
  2. M

    Wyniki konkursu Fanfiction!

    Gratuluję zwycięzcom, niedługo zabiorę się za czytanie zwycięskich opowiadań, może sam się od nich czegoś nauczę. ;)Czy będzie w tym temacie można zamieszczać recenzje? Bo zawsze można wytknąć kilka błędów, nie ze złośliwości, ale dla udoskonalenia. Ja sam swoje opka poprawiam po sto razy. ;)
  3. M

    witcher.phx.pl - nowy dział "MODY"

    Ten Kalkstein to po prostu kopia alchemika z faktorii w Wyzimie Handlowej, ot, taki bajerek. Wolałem starego, lepiej pasował do kuriozalnego Kalksteina. ;)
  4. M

    Rozszerzenia

    Wydaję mi się, że wplątywanie "zerżniętych" wątków z Sagi i tworzenie jakichkolwiek rozszerzeń bazując na jej fragmentach nie byłoby do końca idealnych posunięciem, w szczególności, gdyby CDPR planowało egranizację Sagi w przyszłości, co jest btw moim marzeniem, aby takie coś powstało...
  5. M

    Konkurs "Wiedźmińskie opowieści" zamknięty

    Tak wiem, że jest moje opko, ale tylko jedna trzecia (ucięte). Tak, wiem, że udziału nie bierze, ale mało sobie z tego robię. ;) Chciałbym po prostu, żeby było w całości. Zresztą, redaktorzy wiedzą, o co chodzi. ;)
  6. M

    Konkurs "Wiedźmińskie opowieści" zamknięty

    Moi drodzy redaktorzy, wybaczcie upierdliwiość, ale czy moja "Fanaberia" zagrzeje miejsce na stronce, czy nie? :) Bo chyba opowiadanie to nie aż taka kurioza. Btw, powodzenia w ocenianiu. Liczę na porządne werdykty i racjonalne recenzje, lub komentarze.
  7. M

    The Witcher downloadable demo available now!

    I found out about an intriguing detail in the demo. I installed the Eng. v. while I got the Polish full version installed already, and I could load all the saves from the Polish version from Act I and they were somehow translated into English... :) Quite funny. Plus when I tried loading...
  8. M

    Konkurs - wiedźmińskie opowieści (Fan fiction)

    Przeczytaj trzeci rozdział Czasu pogardy po raz wtóry, o fataliście Geralcie i paralelach Vilgerfortza, a wena wróci niebawem.
  9. M

    Konkurs - wiedźmińskie opowieści (Fan fiction)

    A można, ekhm, ekhm, obejść regulacje i przetłumaczyć opko na angola, tym samym wziąć udział w konkursie międzynarodowym? Studiuję w USA humanistykę więc dla mnie to nie problem. :]
  10. M

    Konkurs - wiedźmińskie opowieści (Fan fiction)

    Hurray! Nawet nie wiesz, jak się cieszę z tego powodu. Punkt dla ciebie. Niestety opowiadanie, ba, poprawione, już poszło mailem, więc chyba nici z poprawy tego babola. No ale może wieśniacy naokoło Wyzimy lubili przedłużać sobie świętowanie, w końcu to nie Podgrodzie i nie ma Wielebnego...
  11. M

    Konkurs - wiedźmińskie opowieści (Fan fiction)

    Czy opowiadania, które już znajdują się na stronie automatycznie biorą udział w konkursie? Czytaj: niedobitki z phx.pl? Także, bardzo, ale to bardzo sugeruję, aby zebrać profesjonalnych sędziów i rozpisać kryteria oceniania. Szlag człowieka bierze, jak, tak zwane, podkreślam, jury, zamiast...
  12. M

    [EPILOGUE] Ending cutscene / cinematic discussion

    I believe you guys make theories that are slightly away from the spirit of Sapkowski's book. I agree that de Aldersberg equals Alvin but the story I ready in the first post is, although well thought, impossible. There can't be no connection between Geralt's death and Alvin, because it'd create a...
  13. M

    młoda (nie zawsze radosna) twórczość.....

    Czy ktoś może ocenić moje "opko", pliz? :) Wiem, że to samolubne prosić a nie oceniać innych, ale wy sobie nawet nie wyobrażacie, ile pracy domowej z łaciny, francuskiego i historii się dostaje, gdy ma się takich nauczycieli, jak ja. ;)Pax Foruma.
  14. M

    młoda (nie zawsze radosna) twórczość.....

    Nie da rady, bo nie da wstawić się więcej tekstu na jedną stronę, jest limit, dlatego podzieliłem opko na części... ???
  15. M

    młoda (nie zawsze radosna) twórczość.....

    Owszem, zaaktualizował, ale nie przeczytał najwidoczniej mojego maila bo Fanaberia jest ucięta w połowie... ;)
Top Bottom