Recent content by pat_811

+
  1. pat_811

    Aktualizacja 11.6 — lista zmian

    @MichalG666 Żadnego. Próbowałam wczoraj i dzisiaj. Bez zmian.
  2. pat_811

    Aktualizacja 11.6 — lista zmian

    @Krzychu666 @DeckCard_Cain Również nie zalicza mi zadań z cyklu letniego.
  3. pat_811

    Problem z ukończeniem kontraktu podróży

    Temat uważam za zakończony. Właśnie dzisiaj odblokowały mi się wszystkie wcześniej niezaliczone kontrakty. Dzięki wszystkim za rady i wskazówki! Mam nadzieję, że nie będę już miała więcej problemów z ukończeniem kontraktów.
  4. pat_811

    Problem z ukończeniem kontraktu podróży

    Już to zrobiłam. Jednak nie zadziałało, a też mam jeszcze inne podróże do ogarnięcia i szkoda mi trochę czasu na te dwie, gdzie teoretycznie są już zaliczone. Również nie odebrałam sobie tej przyjemności, aby odpisać na tego maila od supportu i tym razem odpisali, że zajmują się opóźnieniem...
  5. pat_811

    Problem z ukończeniem kontraktu podróży

    Czytając ich odpowiedź na mój problem to nie wiedziałam czy mam się śmiać czy płakać. Serio.
  6. pat_811

    Problem z ukończeniem kontraktu podróży

    Wszyscy wspominają o kilku dniach, u mnie można powiedzieć, że trwa już to kilkanaście, jak nie kilkadziesiąt dni. Podróż Yennefer ukończyłam na początku stycznia, podróż Triss co prawda wczoraj, ale nigdy wcześniej nie miałam problemu z tymi podróżami. Wszystko się zaliczało po samym ukończeniu...
  7. pat_811

    Problem z ukończeniem kontraktu podróży

    W moim przypadku również działało zamknięcie gry i ponowne jej uruchomienie. Od razu zaliczało kontrakt. Nie musiałam czekać. Tym razem nie zadziałało. Dziwne bardzo, zwłaszcza że mam wszystkie potrzebne kontrakty odhaczone na zielono do odblokowania tego końcowego i kompletnie nic się nie...
  8. pat_811

    Problem z ukończeniem kontraktu podróży

    Ukończyłam wszystkie kontrakty związane z podróżą Yennefer i Triss, a mimo to nie zostały ukończone kontrakty z odblokowaniem muzyki z obu podróży. Pisałam już do supportu kilka razy i od miesiąca zero odzewu. Czy ktoś też miał/ma taki problem? Jak to rozwiązać? Dodam jeszcze, że nie widzę w...
  9. pat_811

    Wydarzenie Zimowe “Zachłanny Bóg”

    To jest jakiś żart...
  10. pat_811

    Wydarzenie Zimowe “Zachłanny Bóg”

    Czyli jak podróż resetuje się we wtorek to te wydarzenie będzie miało reset w środę? Niepotrzebnie jest to utrudnione, bo większość graczy pewnie miałaby to wydarzenie z głowy, a tak to trzeba czekać. Nigdy wcześniej na żadnym wydarzeniu nie było czegoś takiego. Ciekawe, dlaczego REDzi...
  11. pat_811

    Wydarzenie Zimowe “Zachłanny Bóg”

    Zostało mi aktualnie 1 dzień 23 godziny do zdjęcia "blokady". Także raczej liczy od ukończenia ostatniego zadania.
  12. pat_811

    Wydarzenie Zimowe “Zachłanny Bóg”

    Też się zdziwiłam, że trzeba czekać trzy dni. Nie ukrywam, że trochę mnie to delikatnie mówiąc poirytowało.
  13. pat_811

    Aktualizacja 10.12 — lista zmian

    Czy tylko mi nie działa podróż? Nie mogę wyświetlić listy i się przełączać między podróżami. Zadania z tego tygodnia zniknęły jakbym je zrobiła.
  14. pat_811

    Powracają Podróże Alzura, Triss i Yennefer!

    Zrobiłam dokładnie to samo, czyli rozgrywałam mecze wszystkimi aurami, oprócz aury natury i nic. I też uważam, że Triss prawdopodobnie miała mieć dwie nowe aury jak Yennefer. Kontrakt został już naprawiony i chodziło o kostur natury. Tak samo jak aura burzy piaskowej u Yen okazała się być aurą...
Top Bottom