Recent content by puszatek_kun

+
  1. puszatek_kun

    Ogłaszamy nową grę mobilną — The Witcher: Monster Slayer!

    Tak, już teraz ma, ale tylko jeżeli chodzi o tekst. Dialogi są po angielsku. W obecnym stanie jest bardziej casualowa od poków i bardziej uniwersalna (nie dbasz o jakiś tam rozwój zwierzątek, tylko biegasz i ciachasz maszkary, przy okazji robiąc jakieś fabularne zadania). IMO odniesie większy...
  2. puszatek_kun

    Przedstawiamy piąty dodatek do GWINTA, Pan Lusterko!

    I dlatego nie wzrosła cena niczego innego, a różnych bibelotów i rzeczy w sklepie było i jest wiele. Ta jedna tak mocno to odczuła. Rzeczywiście ma to sens :) Ja do ceny Cybera nic nie mam. Ciekawi mnie tylko ta polityka dawania znacznie mniej za odczuwalnie więcej. No ale, ich prawo. Czyli się...
  3. puszatek_kun

    Przedstawiamy piąty dodatek do GWINTA, Pan Lusterko!

    Nie wiem jak to wygląda teraz (nie gram od około roku), ale gdy jeszcze grałem co chwila były jakieś eventy gdzie było więcej złota, złoto x2, do tego zadania za 80 gdzie tak naprawde zawsze jest ktoś do wymiany i masz czasem nawet 2 razy w tygodniu 160 (albo i 320 jak jakiś event). Ponownie...
  4. puszatek_kun

    Przedstawiamy piąty dodatek do GWINTA, Pan Lusterko!

    Przepraszam, ale w ile karcianek grałeś? Jaka obecnie wymaga od Ciebie wydawania pieniędzy? Nawet podczas grania w HS'a, poświęcają grze z 10-15 min dziennie co dodatek miałem na minimum 100 nowych pakietów. Oczywiście jak ktoś się uparł na pełną kolekcję to pewnie bez grindowania czy wydania $...
  5. puszatek_kun

    Przedstawiamy piąty dodatek do GWINTA, Pan Lusterko!

    Mnie ciekawi co takiego zadziało się że w drugiej połowie zeszłego roku za pakiet Skórka + plansza + rewers + 25 beczek premium płaciłem 160-165 zł a obecnie za pakiet 25 beczek premium i skórkę mam zapłacić prawie 203 zł? Transport beczek na Jarudze podrożał? Trolle malarze zawiązały związki...
  6. puszatek_kun

    Wyzwanie Wróżb GWENT World Masters — wytypuj zwycięzców!

    Wkradł się Wam błąd w newsletter wysyłany do graczy. Tam w wersji PL piszecie że rewers też jest za 4h oglądania. A swoją drogą jakby kogoś ciekawiło to polska nazwa tytułu to: Super Kibic No i powodzenia z typowaniem. Jak to już wyliczono szansa na wytypowanie wszystkich wyników poprawnie (a...
  7. puszatek_kun

    Aktualizacja 5.2 już dostępna!

    Tak miało być i z iOS a obecnie gra w wielu regionach spadła na dalekie miejsca, czasem mocno przegoniona przez HSa. Wraz z nowymi dodatkami lekko skacze w górę, ale raczej bez rewelacji. Przy premierze seriau wzrostu za bardzo nie było. Rynek mobilny to nie PC, tu gracze trochę inaczej...
  8. puszatek_kun

    Aktualizacja 5.2 już dostępna!

    Ale w czym jest problem? Przecież w Gwincie nie ma już pełnych zwrotów więc zawsze dostaniesz tyle samo. Tzn sam lubiłem zbierać te nadliczbowe karty, ale z tego nic i tak nie ma.
  9. puszatek_kun

    Aktualizacja 5.2 już dostępna!

    Czy poznamy powód dlaczego pomimo całego roku przebąkiwania (bo na jasne, oficjalne info w tak ważnej sprawie nie było co liczyć) że drzewka sezonowe prawdopodobnie przechodzą na następny rok, została podjęta inna decyzja? Dlaczego nie ma o niej wzmianki powyżej, dlaczego nie mówiliście o tym...
  10. puszatek_kun

    [AKTUALIZACJA] Ważne informacje na temat przyszłości GWINTA na konsolach

    Gwint miał być karcianką inną niż wszystkie. Przypomnę tylko że po raz pierwszy pokazano go światu na scenie konsolowej, na prezentacji Xboxa, później wielokrotnie prezentowano go właśnie na konsolach. Nawet na różnych filmikach o grze grano w niego na padzie. Gwint z tamtego okresu miał być grą...
  11. puszatek_kun

    Live Stream 04.12.2019 — omówienie planów na przyszłość

    I jeszcze umieć to sprzedać. :) WK finansowo/sprzedażowo było porażką więc raczej szybko kontynuacji nie będzie. Chyba że w mocno zmienionej i okrojonej formie. A co do grafiki, może to jakiś przeciek odnośnie nowego dodatku. Co ciekawe, pamiętną aktualizację grudniową Midwinter też...
  12. puszatek_kun

    Sapkowski live, czyli wywiady, wywiady...

    Jako ciekawostka, pomimo że AS od dawna nic nowego nie wydał, wciąż pozostaje najlepiej zarabiającym rodzimym pisarzem fantasy. https://www.wprost.pl/tygodnik/10274294/kto-jest-najlepiej-zarabiajacym-polskim-pisarzem-nowy-ranking-wprost.html
  13. puszatek_kun

    Podział zysków z Gwinta (poszczególne platformy)

    Crossplay jest. Gracze PC/konsole mogą na siebie trafić w meczach. Cross-buy nie jest dostępny.
  14. puszatek_kun

    Podział zysków z Gwinta (poszczególne platformy)

    To nie jest problem. Problemem jest gdy konta mają działać i mieć współdzielone płatności, ale w przypadku kasowania gry nie ma tu żadnego zadzierania. Te dane dalej są danymi CDPR. Poczekać na premierę Androidową, ogłosić zamknięcie wersji konsolowej, a chętnym dać np miesiąc na zgłoszenie...
  15. puszatek_kun

    Podział zysków z Gwinta (poszczególne platformy)

    Oczywiście że efekt nowości też odgrywa swoją rolę, nawet jeżeli mowa o 3 tygodniach a nie np. 3 pierwszych dniach. Ale dalej konsole nawet w porównaniu do PC to plankton. I teraz, łatwo mi mówić bo nie gram na konsoli, ale IMO dla graczy pozostałych też byłoby lepiej, dla całego projektu jakim...
Top Bottom