Recent content by tagmen

+
  1. tagmen

    Cyberpunk 2077 — Nasza Obietnica Zapewnienia Jakości

    Może dziś jeszcze wyjdzie patch, taka piątkowa "niespodzianka" na weekend
  2. tagmen

    Omówienie aktualizacji — live stream 04.05.2020

    Ptaszki ćwierkają o nowym dodatku może? Bo nie wiem czy kupować beczki czy zostawiać kasę na dodatek.
  3. tagmen

    Nowy dodatek?

    Już jest update na PC.
  4. tagmen

    Hotfix 4.0.1

    a Hotfix 4.0.2 ?
  5. tagmen

    Omówienie aktualizacji 4.0

    Chcę zagrać talią z poprzedniej wersji gry bo mam za mało nowych kart, a tu przy szukaniu przeciwnika komunikat "Nie można uwierzytelnić talii" czy jakoś tak, ktoś coś ?
  6. tagmen

    Dlaczego za prawie każdym razem jak widzę patch to nie mogę przeczytać o tym co się zmieniło na forum tylko muszę sam tej informacji gdzieś szukać?

    W grze była zakładka wiadomości, która na tę chwilę jest usunięta. Tam mogą pojawiać się właśnie "changelogi", zapowiedzi jakichś turniejów czy dodatków lub trybów aren. Ogólnie jakieś ciekawe newsy ze świata gry.
  7. tagmen

    Hotfix 3.0.2

    Co wprowadza ta mała aktualizacja? Właśnie zaktualizowało.
  8. tagmen

    Aktualizacja UX jest już dostępna!

    Ej, co z tymi kartami do niszczenia. Dalej nie mogę. A gdzieś czytałem, że w mijającym tygodniu miało to być zrobione.
  9. tagmen

    "Nie udało się zniszczyć zbędnych kart"

    I jak sytuacja usuwania kart ?
  10. tagmen

    Barnaba

    Dwa razy miałem taki przypadek. Ów gnom ma dawać krasnoludowi, elfowi i driadzie wzmocnienie. Na stole miałem trzy potrzebne kategorie kart, a wzmocniło mi dwie lub tylko jedną z nich. Rzadko, ale bywa taka sytuacja.
  11. tagmen

    Pytania do twórców GWINTA

    Kiedy zostaną usunięte nadmiarowe karty u tych graczy, którzy nie mogą zrobić tego sami, a grają od czasów "bety"? Coś miało się dziać w tym tygodniu.
  12. tagmen

    Pytania do twórców GWINTA

    Czy będzie w przyszłości opcja sprawdzenia historii gier z danym uzytkownikiem? Można to zrobić w podglądzie ostatnich przeciwników. Fajnie by było jakby pokazywało historię gier z danym graczem. Bo możliwość, że już się razem grało oczywiście jest.
Top Bottom