Recent content by taisho1987

+
  1. T

    Now playing [music]

  2. T

    Bots in rankeds killed this great game

    I came back to this game after 2-year break and what I see now, mostly during late hours when few "normal" people play, is the reign of Northern Realms Insurrection bots that do their farm. They don't use the leader ability and misplay basically every single card (wrong row, wrong position in a...
  3. T

    Sound file plays endlessly until restart

    This bug is still not resolved.
  4. T

    Arena is evolving

    I played 500 hours in beta and left after about 50 hours of Homecoming. I came back 2 weeks ago. The standard Gwent is now a lot better game than ever, a variety of mechanics and synergies. On the other hand, the arena seems to have lost something from its original appeal. It may be related to...
  5. T

    EIthne control need a nerf soon

    Rank 12, 7x Eithne in a row. For me it's over, at least until next patch.
  6. T

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Na reddicie ktoś podał ciekawą propozycję w komentarzu, żeby wyrzucić wszystkich CA szpiegów i zamiast tego dać jednego w formie tokena graczowi zaczynającemu. Nie analizowałem w jaki sposób można by takie rozwiązanie expoitować, ale na pierwszy rzut oka wydaje się bardzo dobre i łatwe do...
  7. T

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Jestem w Gwincie od grudnia, czy zanim ten feralny przedświąteczny patch wyszedł, dyskutowało się o zbalansowaniu coin flipa? Trochę śmieszy mnie robienie gry competitive na siłę, kiedy nawet w mirrorze jeden gracz ma znacznie większe szanse na wygraną. Jako że to jest brak balansu wynikający z...
  8. T

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Co myślicie o decku Królowej Krabopająków z nekkerami? Staje się coraz popularniejszy, są jakieś sposoby żeby to zatrzymać? Jedyne co mi sensownego przychodzi do głowy, to pozbywanie się lub blokowanie potworów pożerających co 2 tury, ale to zwykle nie wystarcza. Najbardziej irytuje mnie fakt...
  9. T

    How about add "faction cooldown" at Ranked?

    This is not an option, it would ruin new player experience. What about "balance the game" instead?
  10. T

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Szpiedzy jedynie żerują na braku pomysłu Redów na zbalansowanie szans na zwycięstwo osoby rozpoczynającej i osoby drugiej. Zakładając, że przeciętna karta, którą dobiera szpieg ma 13 siły, to zagranie szpiega daje 0 value. Gdyby nie ogromna przewaga osoby drugiej, szpiedzy o tak wysokiej...
  11. T

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Pisząc "Nie sądzę też, żeby granie przeciwko mojej talii z rankeda w trybie potyczki, było dla przeciwnika szczególnie miłym doświadczeniem, nawet jeżeli jest to zupełnie niespotykana talia.", miałem na myśli, że jeżeli ranked będzie dla mnie nudny przez występowanie ciągle tej samej talii, to...
  12. T

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    To prawda, wolę jednak grać "o coś", zmagać się z wymagającymi przeciwnikami i taliami, ale na uczciwych warunkach. Nie sądzę też, żeby granie przeciwko mojej talii z rankeda w trybie potyczki, było dla przeciwnika szczególnie miłym doświadczeniem, nawet jeżeli jest to zupełnie niespotykana...
  13. T

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Rzeczywiście, biję się w pierś, co nie zmienia faktu, że 14 siły z brązowej karty nie wymagającej żadnych szczególnych warunków, to po prostu za dużo. Właśnie wielu graczy odpowiedziało na ogień ogniem. Dlatego na 4250+ MMR jest 42% Brouverów. Dlaczego tak zaciekle bronisz tego decku? Naprawdę...
  14. T

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Twierdzenie, że Brouver jest zbyt mocno reprezentowany na wysokim elo (42% to granica absurdu, drugi lider, swoją drogą też Scoiat'ael, ma 8%, a wielu 1%) z innych powodów niż silne karty jest po prostu śmieszne, zwłaszcza patrząc na jego % zwycięstw, sięgający zależnie od elo 56-57%. Jakie są...
  15. T

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Od 4000 MMR co trzeci mój przeciwnik grał Brouverem, statystyki pokazują że w 4250+ Brouverem gra 42%, natomiast moim Radowidem i wieloma innymi liderami 1%, więc jest naprawdę tragicznie, chociaż akurat w Gwincie dużo łatwiej to zbalansować, bo jednostki mają więcej siły niż w Hearthstone i w...
Top Bottom