Recent content by Vastorka

+
  1. V

    [FAQ społeczności] Nie rozumiem działania Karty / Talii / Gry - wątek zbiorczy

    Zadam to pytanie tutaj; w jaki sposób można wyświetlić posty od ostatniej wizyty na forum? Nie widzę stosownej opcji i za każdym razem muszę "ręcznie" sprawdzać wątki.
  2. V

    Wkrótce koniec sezonu!

    Sezon jest za krótki? Ale na co? Na uzyskanie 21-ej rangi? Czy też na połączenie tego z opcją pro? Bo nie rozumiem. Ktoś kiedyś powiedział, że jeśli się czymś nie wyróżniasz to nie wybijesz się wśród identycznych osób, prawda? A mam wrażenie, że dla większości to po prostu wybranie, na przykład...
  3. V

    [FAQ społeczności] Nie rozumiem działania Karty / Talii / Gry - wątek zbiorczy

    Nowy sposób na grę; dane mi było zauważyć to wcześniej, ale teraz spotyka mnie to często. Chodzi o automatyczne pasowanie rundy pierwszej. Dlaczego? Przecież wtedy podział na trzy rundy traci sens. I ogólnie jakoś tak dziwnie. Pas, pas ze szpiegiem...
  4. V

    Pytania do twórców Gwinta - dyskusja

    Przed zadaniem pytania zostały wypróbowane możliwości w kilkunastu "uciążliwych" grach; głośnik z czerwonym 'x', głośnik z trzema kreskami. Jednakże na niewiele to się zdało. W każdym razie mogę spróbować jeszcze raz.
  5. V

    Czemu amatorzy nie mają szans zagrać w turniejach?

    Gdyby do turnieju GWINTa awansowało 128 zawodników to sytuacja byłaby podobna. Podobnie by było, gdyby wielkoszlemowe turnieje były rozgrywane tylko z ośmioma uczestnikami. Coś takiego jak 'masters' pod koniec roku. Zatem obecny "gwintowy" turniej jest bardziej na jego wzór. Tylko elita z rankingu.
  6. V

    Pytania do twórców GWINTA

    Kiedy pojawi się możliwość skutecznego blokowanie tekstów przeciwnika w grze? Możliwość częstego spamowania jest irytująca. I skoro przeciwnik tego nadużywa to miło by było, gdyby można to było zablokować. Obecnie nie da się tego zrobić. Dlaczego?
  7. V

    [AKTUALIZACJA] Powracają Pojedynki Frakcji!

    Ach, te problemy z ramkami. Jeśli możesz sobie policzyć ilość wygranych i dostaniesz ramkę, to pewnie nie pomyliłeś się i miałeś te 3x wygranych. Lub dostałeś za zwycięstwo frakcji. A czy dokładna wartość x będzie aż tak istotna? Zapewne będzie ogólne dostępne ogólne podsumowanie. Wątpię by...
  8. V

    Czemu amatorzy nie mają szans zagrać w turniejach?

    W tenisie w Wimbledonach itd. również zdarzają się "słabi", którzy grali o "złote kalesony"? Nie było też możliwości wejścia z dziką kartą takowego zawodnika? Zatem wielkoszlemowe turnieje powinny tym samym tracić na wartości i atrakcyjności?
  9. V

    [AKTUALIZACJA] Powracają Pojedynki Frakcji!

    Otóż nie odwracałaby uwagi. Tak samo jak nie bardzo odwracają uwagę animowane karty, efekty pogody. Za to jest coś co według mnie powinno być cofnięte; czerwone miganie ramką po kartach. To jest tak chore i rozpraszające... Prawie identycznie jak "spamowanie tekstami" czego nie da się niestety...
  10. V

    Nadchodzące zmiany.

    Nadchodzące zmiany. Kilka godzin temu dane mi było przeczytać to, co skopiuję poniżej. (Można się z tym zapoznać na reddit.) Chyba nikt wcześniej o tym nie wspomniał zatem utworzę nowy wątek. Może ktoś podejmie dyskusję, gdyż wolę oficjalne fora niż, na przykład reddit. Chyba że nie wolno...
  11. V

    [AKTUALIZACJA] Powracają Pojedynki Frakcji!

    Eee, naprawdę tak macie? U mnie obszar "Bibeloty" został odwiedzony tylko na początku, żeby sprawdzić co zawiera. I tyle. Gram z obrazkiem starego Geralta oraz "zwykłym napisem". Ale wiecie; gdyby to była ramka, która ma animowany płomień/ogień lub cokolwiek błyszczącego/świecącego? A tak to...
  12. V

    [AKTUALIZACJA] Powracają Pojedynki Frakcji!

    Na początku już o tym wspomniano - pojedynek zapowiedziany z wyprzedzeniem z jednokrotnym wyborem strony "konfliktu". Również uważam, że to byłoby lepsze niż obecna forma "pojedynku". Jednakże nadal nie rozumiem jednego; dlaczego tyle emocji, problemów wywołuje zdobycie... jakiejś ramki?
  13. V

    [FAQ społeczności] Nie rozumiem działania Karty / Talii / Gry - wątek zbiorczy

    HIM Generalnie karta tworzy srebrne jednostki z talii początkowej przeciwnika, ale nigdy więcej niż jedną z trzech do wyboru pomimo tego, że może być maksymalnie sześć jednostek srebrnych. Zatem odbywa się to na zasadzie losowania i nie zawsze trafimy to, co byśmy chcieli, tak? Może się też...
  14. V

    Czemu amatorzy nie mają szans zagrać w turniejach?

    Nie, nie zawsze. Chociażby dlatego, że nikt nie zagwarantuje nikomu, że jak poświęci 8 godzin dziennie na grę, to będzie najlepszy lub jednym z najlepszych graczy. Owszem, czas poświęcony jest istotny, jednak oprócz tego trzeba mieć "coś" jeszcze. Inna sprawa, że gdyby GWINT był bardziej...
  15. V

    [FAQ społeczności] Nie rozumiem działania Karty / Talii / Gry - wątek zbiorczy

    KRĄG PRZYWOŁAŃ Jakie dokładnie jednostki kopiuje ta karta? Nie kopiuje Płotki, która wypada jako karta z talii chociaż jednostka ta jest wzywana i umieszczana w rzędzie, ale kopiuje golemy tworzone przez TRZĘSIENIE ZIEMI. Kopiuje również figurkę, którą tworzy KORAL, ale figurka nie jest...
Top Bottom