Pytania do twórców Gwinta - dyskusja

+
KDKor;n10350522 said:
3. koniec beta testów zapowiadany był na ten rok (2018). Czy jest szansa aby premiera pełnej gry miała miejsce jeszcze przed grudniem? Czy znany jest jakiś konkretny kwartał, w którym to Gwint oficjalnie wyjdzie wreszcie z bety?
4. kampania dla jednego gracza + nowa frakcja. I połowa roku? II połowa? Chociaż tyle... :)

Ludzie... CDP jest spółką giełdową. Nikt Wam nie odpowie na takie pytania bo po prostu nie może. Skoro jedno małe "beep" było w stanie wywindować kurs o ponad 20% to tylko sobie wyobraźcie reakcje akcjonariuszy po takiej informacji.
 
Vastorka;n10381962 said:
Kiedy pojawi się możliwość skutecznego blokowanie tekstów przeciwnika w grze? Możliwość częstego spamowania jest irytująca. I skoro przeciwnik tego nadużywa to miło by było, gdyby można to było zablokować. Obecnie nie da się tego zrobić. Dlaczego?

Klikaj raz na portret zawsze, to ich ucisza.
 
Przed zadaniem pytania zostały wypróbowane możliwości w kilkunastu "uciążliwych" grach; głośnik z czerwonym 'x', głośnik z trzema kreskami. Jednakże na niewiele to się zdało. W każdym razie mogę spróbować jeszcze raz.
 
Vastorka;n10386362 said:
Przed zadaniem pytania zostały wypróbowane możliwości w kilkunastu "uciążliwych" grach; głośnik z czerwonym 'x', głośnik z trzema kreskami. Jednakże na niewiele to się zdało. W każdym razie mogę spróbować jeszcze raz.

Coś się popsuło z tymi ustawieniami. Nie wiem czy nawet wyłączenie globalne odzywek w menu pomaga.
 
I_amAdam;n10389632 said:
Mam pytanie do redów.
Czemu za wina dostaję 20 punktów a za lose tracę 40 nawet??!!!! (4100 mmr)
I nie dostanę ukochanego Vernona <3
Nie jesteś sam mnie już tryhardowanie odebrało jakąkolwiek przyjemność z gry i tak jak Ty również gram cały czas na graczy z mniejszym MMR dlatego jedna porażka zazwyczaj niweczy dwa zwycięstwa.
 
Vastorka;n10381962 said:
Kiedy pojawi się możliwość skutecznego blokowanie tekstów przeciwnika w grze? Możliwość częstego spamowania jest irytująca. I skoro przeciwnik tego nadużywa to miło by było, gdyby można to było zablokować. Obecnie nie da się tego zrobić. Dlaczego?

Po wyciszeniu przeciwnika dalej go slychac?
 
Dziękuję za odpowiedź, pozwólcie, ze pomęczę jeszcze troszkę.

Czy może ktoś z Was dokładnie opisać, na czym będzie polegał reset kont przy debiucie gry wraz z kampanią? Wyczytałem to dziś na portalu Gwint24:
http://gwint24.pl/potwierdzono-wipe...wiemy-ze-kampania-single-player-bedzie-platna

Nasuwa się pytanie - co z uzbieranymi, nieotwartymi beczkami, pyłem i złotem? Widzicie, zbieram sobie pomału by na urodziny w marcu zrobić sobie mega opening :p Pozostaną na koncie czy ulegną...dezintegracji? Jest już jakaś przybliżona data debiutu kampanii?
 
XBentus;n10479332 said:
Dziękuję za odpowiedź, pozwólcie, ze pomęczę jeszcze troszkę.

Czy może ktoś z Was dokładnie opisać, na czym będzie polegał reset kont przy debiucie gry wraz z kampanią? Wyczytałem to dziś na portalu Gwint24:
http://gwint24.pl/potwierdzono-wipe...wiemy-ze-kampania-single-player-bedzie-platna

Nasuwa się pytanie - co z uzbieranymi, nieotwartymi beczkami, pyłem i złotem? Widzicie, zbieram sobie pomału by na urodziny w marcu zrobić sobie mega opening :p Pozostaną na koncie czy ulegną...dezintegracji? Jest już jakaś przybliżona data debiutu kampanii?

Przecież to jest artykuł sprzed roku i dotyczy Zamkniętej Bety a nie Otwartej.... w otwartej obiecali nie robić już resetów.
 
Aha..faktycznie, niedoczytałem w którym roku publikacja...śmieszne, że w googlach wyświetliło mi inaczej tę datę,a w samym artykule nie raczyłem sprawdzić.
 
Vattier;n10494492 said:
Przy obecnym układzie 3 rzędów kwadratowy stół po prostu sprawdza się lepiej niż prostokątny

Tak szczerze pomyślałem o 6 graczach gdzie rozgrywają partyjkę taką samą frakcją.

Vattier Mam nadzieje, że ten pierwszy był zrozumiały, ale jak nie to zapraszam na priv i chodzi o lot z góry nie widok z góry.
 
Barbazek;n10549102 said:
Dzisiaj zdarzyła mi się nietypowa sytuacja. Mój przeciwnik wykorzystał zagranie o którym nie miałem bladego pojęcia, że występuje. A mianowicie jak można odrzucić kartę z ręki, bez czekania do końca rundy? W ten sposób odrzucił pustą Cantarelle, którą mu wrzuciłem do talli ze cmentarza i którą następnie dobrał do ręki. A tu myk bez czekania do końca rundy wyrzucił kartę na cmentarz. Jak to można zrobić?

Normalnie, przeciągasz ją na cmenatarz. Dodano to jakiś czas temu, nawet nie wiem dokładnie kiedy ( albo w patchu świątecznym, albo wcześniej ).
 
Old77;n10565882 said:
Gdzieś wyczytałem że 10 kart które zostaną dodane dzisiaj to ostatnie karty w secie podstawowym. Czy ktoś z wydawców gry mógłby to potwierdzić albo zdementować? Bo nie wiem czy otwierać beczki czy trzymać je na nastepne karty...

Paweł Burza to potwierdził na twitterze.
 
Arena świetna jest tylko że 4 razy przegrałem BO BYŁO ZERWANE POŁĄCZENIE. Internet śmiga jak dziki, Dla sprawdzenia w tle muzyka z yt leciała i się NIE ZACIĘŁA. W rankingówkach widzę nic się nie zmieniło czyli dalej talia OP krasnoludzka albo alchemiczny Nifgard.....
 
Wspaniale z Radowidem którym gram od zawsze nie jestem w stanie się przebić na rankedach. Mam i balisty i pod niszczenie i pod rycerstwo. Żadna z tych talii nie jest w stanie się przebić przez wojsko krasnoludzkie ani skellige tych PIER... gości z mieczami. Może mi ktoś wytłumaczy jak talią pod maszyny mam coś takiego zniszczyć? Jak mam tych gości zniszczyć pod talię pod nawalankę jeżeli wracają mi na stół z siłą z którą je zabiłem. Alchemiczny Nifgard mam 70% do 30% że przegram WIĘC NIE NARZEKAM bo nie jestem płaczkiem że jak mi nie idzie to od razu się poddaje, ale są pewne granice.
Odpuszczam sobie.
Ta gra miała przynosić mi emocje i burzę mózgów. Przynosi mi teraz jedynie frustracje i stała się wielkim bezmózgim kopiowaniem mega talii bez pomyślunku żadnego. Sorry nigdy nie lubiłem pracy na taśmie.
Zawsze się tak kończy jak dla kupna beczek wali się patch z ponad 100 kartami a pracuje nad gwintem powiedzmy 20 osób w sprawach testów i balansów. Muszę zarobić 150 golda na arenę a naprawdę nie chce mi się siedzieć 3 godziny żeby zrobić 18 rund. (wcześniej robiłem 42 z różnym skutkiem - zawsze miałem więcej przegranych niż wygranych ale miałem wielki FUN z emocjonujących meczyków moim Radowidem) Tak więc żegnam serdecznie do czasu kiedy zrobicie z tą grą porządek. Chyba że wam taki układ pasuje to pa pa.
 
No Henselt na maszynach jest uważany za pogromcę Scoia z obecnej mety, więc się zdecydowanie da. Z Mieczami SK troche gorzej, ale ja osobiście sobie radze i te 50% wr wyciągam z tym archetypem. Nie musisz grać ciągle jednym dowódcą, bo meta jest płynna, a w momencie patchy może się wywrócić do góry nogami, więc ten jeden ulubiony dowódca co jakiś czas będzie narażony na niebyt. Inna sprawa, że Radovid jest slaby od dłuższego czasu, a jednym z powodów jest brak locków w mecie.
 
dlugi31 A może twój Radek jest po prostu słaby, jeśli wstawisz go na forum na pewno da się pozmieniać parę rzeczy i coś doradzić ;)
 
Nie mam kart na inne talię. Miałem przerwę 6 miesięczną ze względu na szpital i operację. Teraz nadrabiam. Miałem najbliżej KP więc ją zrobiłem. Poza tym nienawidzę talii gdzie dokładam dokładam dokładam a poza tym nic nie robię. Mam kilka talii pod Radowida i udaje mi się wygrać czasami ale WK... mnie że po
1) muszę grać przeważnie pod pieprz.... Ciri bo np taki Baron bardzo często nie daje rady.
2) Jedyną nacją wiewiórek jaką radowid nie jest w stanie pokonać to krasnoludy i te skellige z mieczami chociaż maszynami i pogodą udało mi się ze 2 razy wygrać na 10 gier. Jest tylko jedno "ale" - MUSZĘ liczyć że się w miarę ułoży bo talie z internetu mają dopracowaną synergię a KP prawie jej nie ma oprócz stannisa za 3 i do tego Shani za 4 ( dostała nerfa bo za silna była na 5 LOL)
3) Moją jedyną ściągawką jest podpatrywanie przeciwników, Nie czytam o taliach bo jestem antypatycznie nastawiony do roboty na taśmie. Moje ułożenie i moje zwycięstwo to dla mnie największy fun w tej grze a teraz widzę że to się już powoli kończy.
Dlaczego Kp znowu dostała złom czyli bohatera od np niszczenia zasadzek np (kiedyś robiła to srebrna karta) a takie potwory bohatera który toczy pojedynki i niszczy mi talię z maszynami momentalnie? Balans w tej grze to gów.... moim zdaniem od ostatniego patcha
 
Top Bottom