Recent content by Wojtak212

+
  1. W

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    W sumie to trochę obawiam się że ten dodatek będzie bardziej "amerykański"... Tzn będzie w stylu zachodnich crpgów. Wiadomo że Toussaint była właśnie taką krainą, odrealnioną od świata zewnętrznego, ale jednak obawy pozostają. Dodatek serca z kamienia podobał mi się w szczególność za odwołania...
  2. W

    Sapkowski live, czyli wywiady, wywiady...

    Sapkowski w Pekinie :D
  3. W

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Jeden z użytkowników wykop.pl w komentarzu pod znaleziskiem o Marzannie, wpadł na świetny pomysł na misje z marzaną. Wołam Marcin Momot bo pomysł zacny :) Wczoraj akurat dyskutowaliśmy przy piwie, że zima mogłaby się w końcu skończyć. Zażartowałem, że #wiedzmin Geralt powinien dostać zlecenie...
  4. W

    MINUSY Wiedźmina 3 & niedotrzymane obietnice

    A co mają odpowiadać na każdy zarzut? Z wątkiem głównym w W3 jest no można powiedzieć że nie za dobrze... Ale bez przesady też ma swoje mocne momenty, nie da się stworzyć czegoś co będzie podobało się wszystkim. Redzi teraz skupili się nad dodatkiem i jak sam zaznaczyłeś teraz mają się lepiej...
  5. W

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Jeśli takie rzeczy zrobili moderzy, to jaki problem jest dla redów? Powinna być w menu opcja wyłączenie takich rzeczy i tyle :D Byłoby super gdyby te proste animacje pojawiłby się wraz premierą nowego dodatku :)
  6. W

    Wiedźmin 3 - muzyka

    Wonziu jest świetny, też polecam, ale nie róbmy spamu...
  7. W

    Wiedźmin 3 - muzyka

    Odnośnie soundtracku do Dying Light, tutaj przez chwile słychać utwór podobny do tego z Velen. ( od 1:09) Wiadomo że Dying Light wyszedł wcześniej, twórcą soundtracku jest Paweł Błaszczak, pewnie Marcin Przybyłowicz wziął tego samego skrzypka :D...
  8. W

    Wiedźmin 3 - muzyka

    W wywiadzie dla gry-online Marcin Przybyłowicz wspominał że nawet w zwiastunie filmu Batman v Superman, była bardzo podobna muzyka do muzyki z dodatku Serc z Kamienia, jak sam Marcin powiedział: "W systemie temperowanym mamy 12 dźwięków w skali, a co za tym idzie, jest skończona liczba...
  9. W

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Screen nie mój. Co to za jedni? To ktoś coś wie czy nie?
  10. W

    Wiedźmin 3 - muzyka

    Ty ja tam nie słyszę tego charakterystycznego zagrania na skrzypcach
  11. W

    Wiedźmin 3 - muzyka

    Możesz podesłać oryginał?
  12. W

    Wiedźmin 3 - muzyka

    Czy ktoś tutaj już o tym wspominał? Plagiat? Easter egg? Czy zbieg okoliczności? 12 sekunda 2 minuta Redzi wytłumaczcie się.
  13. W

    Wiedźmin 3 - muzyka

    Wydaje mi się że ta rosyjska piosenka, bardzo wpasowuje się do klimatu serca z kamienia, a dokładniej do Wesela :D No może bez tego wstępu na elektrykach ;)
  14. W

    Wiedźmin a matura, praca licencjacka itd.

    Co to za studia? Polecam http://lubimyczytac.pl/ksiazka/125645/bestiariusz-slowianski-rzecz-o-skrzatach-wodnikach-i-rusalkach
  15. W

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Chodzi mi oczywiście o tego który pyta się który jest rok...
Top Bottom