Recent content by Wulfisko

+
  1. W

    "Serce z kamienia" i "Krew i wino"

    Yup... Sama Triss przyznaje, że Yennefer jest dużo lepszą i bardziej doświadczoną czarodziejką więc to nie dziwne, że podczas walki i przygotowań do niej Triss jest bo jest. Wszystko wokół Yenn natomiast toczy się wokół wątku głównego. Brakuje mi właśnie w tej postaci szczerych rozmów z Geraltem...
  2. W

    "Wiedźmińska Incepcja" czyli dyskusja o tym jak bardzo fabuła Wiedźmina nie ma sensu [SPOILER]

    Chodziło mi oczywiście o celowe podróże, nie przypadkowe. ;)
  3. W

    "Wiedźmińska Incepcja" czyli dyskusja o tym jak bardzo fabuła Wiedźmina nie ma sensu [SPOILER]

    Nie wiemy też czy Ciri potrafi przenosić się w czasie. Ma taką możliwość, ale nigdzie nie mówi o tym, że cofała się w czasie bądź widziała przyszłość (nie licząc wieszczeń). Ciri jak na razie opowiada jedynie o podróżach między światami i miejscami w Wiedźminlandzie.
  4. W

    MINUSY Wiedźmina 3 & niedotrzymane obietnice

    https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=1Mx3Z_UZXbY i o co tu się kłócić? Nazwy własne w Wiedźminie to sama mieszanka wszystkiego i pewnie każdy czytający ma swój sposób ich wymowy. Jak to było w grze? Tak jak pisze Rustine - wizja reżysera dubbingu. I po co się chwalić, który...
  5. W

    Nielogiczności w W3 i inne minusy

    budzoo To jest właśnie ten ogromny plus wiedźmina (zarówno książek jak i gier), że 3/4 zdarzeń czytelnik/gracz może interpretować tak, jak mu się podoba. :P
  6. W

    [SPOILERY] Wasze ulubione fragmenty w grze

    Pierwsze miejsce to Pieśń Priscilli... Od początku chciałem ukończyć grę mając u boku Triss (nie to, żebym ją lubił - bardziej z sentymentu do poprzednich gier(szkoda, że to Vesemir ginie, a nie ona :P)), jednak po usłyszeniu tej pieśni ukończyłem grę po łebkach i zacząłem dopiero wtedy grać na...
  7. W

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Myślę, że obydwa studia by na tym skorzystały... Część ludzi zobaczy fajny film i zechce zagrać, a druga zagrała i zechce obejrzeć. Tym bardziej, że przecież łączy ich współpraca i koniec końców nie wchodzą sobie w drogę z tymi projektami. Jedyne co mnie martwi tylko to ten uniwersalny...
  8. W

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Potem jeszcze opcja romansu z Elihal, a na zakończenie Geralt z elfem za rękę jadą na jednorożcach w stronę zachodzącego słońca... Chrzanić Yenn i Triss... :P Nie wiem czemu niektórzy chcą zrobić z tej gry kulawego brata simsów. Jak wogóle można wpaść na pomysł malowania włosów Geraltowi? To...
  9. W

    Nielogiczności w W3 i inne minusy

    Czyli los 4 dzieci w zamian za Barona, jego żonę i całą wieś. Moim zdaniem nie warto bo w sumie nie wiemy co z tych dzieciaków wyrośnie. :P
  10. W

    (nie)Istotni Bohaterowie, o których słuch i ślad zaginął, a o których gawiedź zapomnieć nie może! ["dograjcie" ważnych bohaterów!]

    @up Jakie konsekwencje? Nikt nie wiedział tak na dobrą sprawę co się stanie po użyciu maski, Myszowór mógł być jedynie zły na sposób w jaki Yenn maskę pozyskała, a reszta to jego fanaberie. Yenn pokazała determinację z jaką dąży do odnalezienia swojej córeczki i to, że nie cofnie się przed...
  11. W

    Lista zmian i wyciętego contentu w Wiedźminie 3 w porównaniu do wycieków

    Widocznie rzeczy które wycięli sprawiały im za dużo problemów, były zbyt ambitne, a może wydawca poprostu ich poganiał i nie mieli czasu dokończyć większości z nich. Lepiej więc, że to wycięli niż mielibyśmy dostać masę bubli, których jedyną zaletą jest potencjał. ;) Nie zmienia to faktu, że...
  12. W

    Nielogiczności w W3 i inne minusy

    Pamiętaj, że Letho przygotowywał to wszystko od dawna. Mógł więc sobie zrobić kopię medalionu u byle kowala i to ją zabrali łowcy. ;) Takie czepianie się dla czepiania. :P
  13. W

    Chcemy Wiedźmina 4?[ankieta]

    Postać bez historii to postać blada, nijaka, bez charakteru i znaczenia. Jak mam się wcielić w rolę w takiego osobnika w grze (a przecież o to właśnie chodzi w RPG)? Taka konstrukcja postaci przypomina mi Symulator Chleba, Kozy albo pustej kartki papieru. Zaraz zlecą się ludzie i krzykną - jak...
  14. W

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    czekej prediable... Musze znaleźć swoją kryształową kulę bo mi się gdzieś zapodziała. :P
  15. W

    MINUSY Wiedźmina 3 & niedotrzymane obietnice

    Esterhazy Popieram. Kamera w netoperku dla mnie jest ideałem jak na razie. Wprowadza większą dynamikę do rozgrywki. ;) W Wiedźminie jest niby ok, ale czegoś jednak brak
Top Bottom