Recent content by ZAEL94

+
  1. Z

    Wiedźmin 3: Dziki Gon — Trailer Aktualizacji Next-Gen oraz omówienie REDstreams

    A ja mam pytanie trochę z innej beczki. Czy spodziewacie się dalej aktualizować wiedźmina 3 czy raczej wydacie next gen patcha i do widzenia. 1669243258 Co do tego patcha to spodziewałem się troszkę więcej po grafice. Rzeczy typu odległość rysowania obiektów i szczegółów tzw. lod, jakieś...
  2. Z

    Your Witcher 3 upgrade wishlist?

    is there a chance that new complete Edition update will bring to the game others API to change like D12 or Vulkan?
  3. Z

    Co nowego w Night City? [Aktualizacja 1.2 oczami twórców]

    Moim zdaniem najważniejsze dla Redów jest raczej to by patch przebiegł pomyślnie bez uciążliwych problemów niz to by ludzie mogli pograć sobie na weekendzie. No i na tygodniu jeśli patch będzie miał jakieś problemy struktury techniczniej będą wydać od razu jakiegoś szybkiego hotfixa, a na...
  4. Z

    Co nowego w Night City? [Aktualizacja 1.2 oczami twórców]

    Ja bardziej obstawiam wtorek. Bardzo często Redzi wypuszczają wtedy patche.
  5. Z

    Co nowego w Night City? [Aktualizacja 1.2 oczami twórców]

    Jeśli chodzi o kwestię rozwoju postaci i źle działających perków o ile w ogóle działają to podobna sprawa była już przy Wiedźminie 3 przy naliczaniu obrażeń od znaków czy mieczem, np jak ktoś uzywał buildu pod same znaki i miał dość wysoki współczynnik procentowy zwiększonych obrażeń od znaków...
  6. Z

    Co nowego w Night City? [Aktualizacja 1.2 oczami twórców]

    Nowa gra Plus w Wiedzminie 3 to było nic innego jak przeniesienie geralta z jego ekwipunkiem i zdolnościami do nowej gry i tyle. Ja z kolei miałem nadzieję na jakieś super nowe zbroje miecze. Była zrobiona na odwal się.
  7. Z

    Co nowego w Night City? [Aktualizacja 1.2 oczami twórców]

    Patch jeszcze nie wyszedł a co do zmian to te cztery zmian to tylko raczej te najważniejsze. Patch z pewnością będzie większy i naprawi dużo więcej mniej lub bardziej znaczące bugi.
  8. Z

    Co nowego w Night City? [Aktualizacja 1.2 oczami twórców]

    @sebogothic Miałem dokładnie takie same odczucia wobec gry gdy ją przechodziłem. Brakowało mi w niej głębszej i bardziej różnorodnego rozwoju postaci, a nie tylko procentowe zwiększanie statystyk jak chociażby w Path of Exile. Trochę tak jakbym grał w Fallouta 4 z trochę lepszą grafiką i dużo...
  9. Z

    Co nowego w Night City? [Aktualizacja 1.2 oczami twórców]

    Niestesty pod względem AI Cyberpunk jest dekadę do tyłu jeśli chodzi o gry. Red Dead Redemption 2 postawiło poprzeczkę bardzo wysoko jeśli chodzi o zachowania NPC, żywy świat czy każdy inny aspekt.
  10. Z

    Co nowego w Night City? [Aktualizacja 1.2 oczami twórców]

    Dwa miesiące pracy nad naprawieniem policji XD
  11. Z

    Co nowego w Night City? [Aktualizacja 1.2 oczami twórców]

    Moim zdaniem naprawy wymaga system kolizji i fizyki w grze bo to on powoduje te wszystkie bugi i problemy, a może i nawet sam silnik RedEngine który jak widać nie został w 100% dobrze zrobiony.
  12. Z

    Co nowego w Night City? [Aktualizacja 1.2 oczami twórców]

    Czy ktoś zauważył że na drugim filmiku pokazującym opcję czułości prowadzenia samochodów na patchu 1.2 gra chodzi o wiele gorzej w porównaniu do 1.12.
  13. Z

    Ważna informacja dotycząca Aktualizacji 1.2

    Ja myślałem że ma to byc pierwsza połowa marca.
  14. Z

    Ważna informacja dotycząca Aktualizacji 1.2

    Ja mam 2700 h w Wiedzminie 3 i nadal się dobrze bawię dzięki modom.
Top Bottom