Recent content by ZdzichsiuPL

+
  1. ZdzichsiuPL

    Wszystkie przygody w jednym miejscu

    Zaktualizowałem link, bo google robiło jakiś problem z udostępnieniem. Przy okazji bump tematu, żeby był u góry widoczny
  2. ZdzichsiuPL

    Linki do dodatkowych przygód

    Zaktualizowałem link, bo google robiło jakiś problem z udostępnieniem. Przy okazji bump tematu, żeby był u góry widoczny
  3. ZdzichsiuPL

    [przygoda] Maskarada

    Natrafiłem na pewien błąd. Przy próbie zbierania Iskierników gra się wyłącza. Miał ktoś podobnie i wie, jak temu zaradzić?
  4. ZdzichsiuPL

    Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka

    Po obejrzeniu materiału mam jeszcze większy hype na tego moda. Fragmenty rozgrywki robią wrażenie i aż dziw, że autorom udało się to osiągnąć w Wiedźminie 2. Zwłaszcza gdy spojrzymy, jak wyglądają dotychczasowe przygody z REDkita.
  5. ZdzichsiuPL

    Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka

    Jest się czym ekscytować, bo mod zapowiada się na największą i najbardziej rozbudowaną przygodę do Wiedźmina 2. No i wszystko wskazuje na to, że w odróżnieniu od większości, ta zostanie przynajmniej ukończona. Dodatkowo dla fanów będzie to okazja na kolejne wejście w świat Wiedźmina i ujrzenie...
  6. ZdzichsiuPL

    Zbiór opowiadań Wiedźmin. Szpony i Kły

    Podobne. Są opowiadania lepsze, są gorsze, ale całość ogólnie trzyma dosyć dobry poziom. Gdyby ktoś mi dał niektóre z opowiadań bez mówienia, kto jest ich autorem, to dałbym głowę, że pisał je sam Sapkowski. I dzięki temu zbiorowi książki przenikają się z grami. W jednym opowiadaniu był...
  7. ZdzichsiuPL

    Zbiór opowiadań Wiedźmin. Szpony i Kły

    Empiki już zawalone książkami, dzisiaj kupiłem swoją i zaraz zabieram się do czytania.
  8. ZdzichsiuPL

    Zbiór opowiadań Wiedźmin. Szpony i Kły

    Wiedźmin: Szpony i kły Wielki napis Andrzej Sapkowski na okładce zwiastuje nową książkę w uniwersum Wiedźmina. No... prawie. Z błogosławieństwem AS-a już za tydzień zostanie wydany zbiór opowiadań stworzonych przez fanów na konkurs Nowej Fantastyki. Dla czytelników oznacza to 11 zupełnie nowych...
  9. ZdzichsiuPL

    Świętujemy 10. rocznicę serii gier o Wiedźminie!

    Nie powiem, było wzruszenie podczas oglądania. Teraz jeszcze bardziej dłuży się czas oczekiwania na Pożegnanie Białego Wilka. btw. zapis z konferencji jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=z5QpbMOfy2U
  10. ZdzichsiuPL

    Edycje kolekcjonerskie - ile ich było ?

    Z tego, co pamiętam, to edycja premium była jednocześnie edycją premierową. Nie było samego standardowego wydania z pudełkiem i płytą, każdy dostawał soundtrack, papercrafty i inne gadżety. Oprócz kolekcjonerki była jeszcze edycja bodajże tylko przeznaczona dla Empików, do której oprócz...
  11. ZdzichsiuPL

    GWINT: Wojna Krwi nadchodzi!

    Sposób udostępniania tylko cyfrowy, czy planują też pudełka? Super byłoby dostać talię Skellige z pudełkowym season passem kampanii do Gwinta.
  12. ZdzichsiuPL

    GWINT: Wojna Krwi nadchodzi!

    Jakieś potwierdzenie? Niezbyt śledzę wiadomości na temat Gwinta i nie przypominam sobie, by było mówione, że kampanie będą płatne.
  13. ZdzichsiuPL

    Wszystkie przygody w jednym miejscu

    Wszystkie przygody w jednym miejscu Podobnie jak i w przypadku pierwszego Wiedźmina, tak i przy dwójce zebrałem chyba wszystkie możliwe dodatkowe przygody, które wyszły do tej pory. Jako że na forum nie ma żadnego spisu, to ten wątek można również w ten sposób potraktować. Całość zajmuje ponad...
  14. ZdzichsiuPL

    Linki do dodatkowych przygód

    No i się udało. Zebrałem chyba wszystkie ukończone dodatkowe przygody do pierwszego Wiedźmina. Nie ma raczej sensu rozdzielać ich na pojedyncze pliki i linkować do każdej osobno, więc zrobiłem paczkę, która zwyczajnie zawiera wszystko. Całość zajmuje prawie 3 giga. Nie wliczałem w ten plik...
  15. ZdzichsiuPL

    Problem z modem Long Tucked Hair

    Po reinstalacji wszystko wróciło do normy i mody na powrót działają. Myślę, że wątek można zamknąć.
Top Bottom