Search results

+
  1. D

    Wesołych Świąt!

    Zdrowych i Wesołych Świąt, w miłej atmosferze grona rodzinnego i Wiedźmina! Oraz udanego Sylwestra!:cheers3:
  2. D

    Wiedźmin 3: Dziki Gon, Gra Roku na The Game Awards, teraz 50% taniej!

    Czy ta grafika będzie dostępna w formie tapety na pulpit? Prezentuje się wybornie. :cheers3:
  3. D

    Wiedźmin 3: Dziki Gon - “Serca z Kamienia” już dostępne!

    Pierwsza gra w gwinta już za mną i to wygrana. :D
  4. D

    Data premiery Serc z Kamienia ujawniona

    Dodane do koszyka, chcę sfinalizować zamówienie i nie mogę. Ładuje i ładuje. :geraltsad: -------------- Dobra, jest. ;d
  5. D

    Zakończenie - dyskusja

    meiss Może dlatego, że złamałem Dijkstrze drugą nogę? :D
  6. D

    Zakończenie - dyskusja

    Co do zakończenia:
  7. D

    [SPOILERY] Wiedźmin 3 - Humor, satyra i easter eggi

    W porcie w Oxenfurcie, możemy spotkać strażnika który śpiewa: "Widziałem Orła Cień".
  8. D

    [BUG]Złe Wieści

    [BUG]Złe Wieści Czy ktoś z Was również ma problem z tą misją? Mam udać się do kowala na Kaer Trolde i oddać mu list, jednak on tylko siedzi, pali fajkę i nie ma opcji przeprowadzenia z nim dialogu.
  9. D

    Główny wątek - czy taki długi jak było mówione?

    Takie pytanko, zakończyłem wątek na Skellige i mam iść po tego brzydala. Daleko mi jeszcze do końca gry i ile % już przegrałem? :D
  10. D

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    Ma ktoś ss nowego stroju Yennefer? Nie wiem czy warto, a ten co teraz ma też całkiem fajny.
  11. D

    [SPOILER] Triss Merigold.

    Pytanko: Jestem aktualnie na Skellige, a Triss powiedziałem "możemy spróbować jeszcze raz" przez co odpłynęła do Koviru. Czy spotkam ją jeszcze w grze?
  12. D

    Główny wątek - czy taki długi jak było mówione?

    Ja od premiery pykam codziennie, całkiem sporo - deszczowa pogoda. Robię każdą misję poboczną, zlecenia i poszukiwania do tego te wszystkie "tajemnicze miejsca" nie klikam dialogów i dopiero co uwolniłem Jaskra. :P
  13. D

    Problemy z questami [SPOILER!!!]

    Też proszę o jakieś info, zadanie to zostawiłem daleko w tyle. Czytam wszystkie listy/książki etc. i nic się nie zmienia.
  14. D

    Jak dostać się na latarnie na samotnej skale?

    Zrobiłem podobnie, a jak wychodziłem to właśnie przez te podwodne wejście. :D
  15. D

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Moja figurka jest cała.
  16. D

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Własnie otrzymałem swoją EK, biorę się za rozpakowywanie. :P
  17. D

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Własnie otrzymałem swoją EK, biorę się za rozpakowywanie. :P
  18. D

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Ja też nadal czekam. :D
  19. D

    “Wybierz swoją ścieżkę” - Zwiastun premierowy

    Majstersztyk!http://forums.cdprojektred.com/images/smilies/taking%20off%20a%20hat_80_80.PNG
  20. D

    Wiedźmin 3: Dziki Gon najbardziej oczekiwaną grą roku 2015! Zobacz nowy trailer!

    Zobaczę dopiero gdy będzie po polsku. :P
Top Bottom