Search results

+
  1. E

    Giveawaye od forumowiczów

    Klucze wysłane, ktoś chętny na te części Puzzle Agent?
  2. E

    Giveawaye od forumowiczów

    Witam, mam do oddania 4 tytuły na Steam: Sam & Max: Devil's Playhouse Back to the Future: The Game Puzzle Agent 1 i 2 ktoś, coś?:look:
  3. E

    Wiedźmin 3 - poziomy trudności, AI przeciwników

    Gram kolejny raz, na drugim z kolei poziomie trudności z włączonym "podniesieniem poziomu przeciwników" i powiem, że pokonanie D'jinna to jest jakiś koszmar. Obrażeń nie zadaje mu prawie wcale, a on zabija mnie na trzy uderzenia. Ogólnie po tej ostatniej aktualizacji gra ma kilka błędów.
  4. E

    Save z W2 do W3/symulacja wyborów

    Czyli, że jak podczas pierwszej rozmowy z Morvranem ten wspomina tylko śmierć swoich żołnierzy to znaczy, że import zapisu przebiegł pomyślnie?
  5. E

    Save z W2 do W3/symulacja wyborów

    Import zapisu a symulacja wyborów - zmiany po aktualizacji? Witam, nie chciałem odkopywać starych tematów związanych, a w miarę "świeżych" nie znalazłem. Sprawa wygląda tak, że do niedawna jak rozpoczynaliśmy nową grę i wybieraliśmy import zapisu z drugiej części to przed audiencją u Emhyra...
  6. E

    Zakończenie - dyskusja

    Właśnie przeszedłem po raz drugi Wiedźmina i moje życie znów jest bez sensu. :D Doprowadziłem to dobrych zakończeń, wiedząc jakie jest to złe nie chciało mi się nawet grać w taki sposób, aby doprowadzić do triumfu Radowida (nie leży mi w ogóle opcja palenia wszystkich na stosach, rządy szaleńca...
  7. E

    Giveawaye od forumowiczów

    Jestem posiadaczem kilku kluczy za zakup procesora Intel. World of Tanks - kod bonusowy Lego Minifigures Final Fantasy XIV: A Realm Reborn Był jeszcze CS:GO, ale jego już opchnąłem i Grid Autosport nie wiem po co aktywowałem na Steam... Chętnych proszę o kontakt.
  8. E

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Jeżeli już zastanawiasz się nad zakupem R9 290 to pomyśl czy nie dołożyć 100 zł i nie kupić GTX 970. Ja właśnie kupiłem sobie składaka i od Radeona R9 280 namyśliłem się i zdecydowałem dopłacić i kupić GTX 970 Gaming 4G, karta ma bardzo dobre referencje, więc podejrzewam że 19.05 będę zadowolony...
  9. E

    Edycja Rozszerzona - problemy z instalacją, problemy w grze po instalacji

    Nie wierzę.... powodem błędu z nieodczytywaniem płyty, nie możnością odpalenia instalacji był wyłączony firewall.... teraz uruchomiłem komputer z włączonym i normalnie już instaluję, ale pewnie problem z launcherem mnie nie ominie. Jeżeli ktoś miał podobne problemy jak ja, mianowicie po...
  10. E

    Edycja Rozszerzona - problemy z instalacją, problemy w grze po instalacji

    Coby nie śmiecić w temacie o launcherze, bo teraz problem dotyczy już samej instalacji piszę tutaj. No jasne że to zrobiłem od razu, ale efektów brak, zazwyczaj chodzi o utworzenie plików lub odtworzenie, po samej instalacji, czego ja nie mogę nawet zrobić. Powtarzam napęd sprawny, a stało się...
  11. E

    Problemy z launcherem - temat zbiorczy

    Teraz to już w ogóle kino, odinstalowałem grę, potem przeinstalowałem Visual C++ 2005, 2008 i 2010. Uruchomiłem ponownie komputer i teraz nawet z płyty nie chce mi odpalić instalacja... Error: Nie można uruchomić pliku w folderze tymczasowym. Napęd działa uprzedzam, bo 15 min temu normalnie...
  12. E

    Problemy z launcherem - temat zbiorczy

    Witam, ja również mam problem z launcherem. Poprzednio grałem na Win XP Home miałem również ESET NOD 32, teraz mam Win 7 Ultimate x64, ten sam antywirus, tylko firewall się różni bo wcześniej korzystałem z tego windowsowego, teraz mam jakiś Comodo. Po zainstalowaniu W2 nie pobierają mi się żadne...
  13. E

    [W2][mod] Full Combat Rebalance 2

    Tu nie chodzi o to czy by się chciało czy nie. To jak posadzić dziecko za samochodem i mówiąc: no to jedź. Co ludziom po modzie, kiedy nie nie wiedzą jakich konkretnie zmian dokonuje. Nie mówię, że każdy musi znać angielski perfekt, sam nie rozumiem większości z tekstu o zmianach traktującego...
  14. E

    [W2][mod] Full Combat Rebalance 2

    Ok coś znalazłem, poczytałem. Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie absurdem jest, że modyfikacja zrobiona przez POLAKA, do POLSKIEJ gry nie posiada objaśnienia napisanego po POLSKU... ja rozumiem prawa rynku, że jest szerokie grono odbiorców, no kurde ale bez przesady... W ogóle to śmiechłem po...
  15. E

    [W2][mod] Full Combat Rebalance 2

    Podbijam, bo sam dostałem schemat na zbroję z utwardzonej skóry... Może i jestem ślepy, ale nigdzie nie mogę znaleźć tłumaczenia tekstu traktujacego o wszystkich zmianach jakie wprowadza ten mod http://redkit.cdprojektred.com/index.php?c=mod&m=show&p=77 jest tylko po ang, na polskiej wersji...
  16. E

    [W2][mod] Full Combat Rebalance 2

    Witam, wczoraj zainstalowałem sobie tego moda, po pierwsze drzewko zostało dziwnie zmodyfikowane, bardzo ułatwiją grę te wszystkie profity, które mamy od początku. Już nie chce pisać o albo usunięciu dodatków z niektórych przedmiotów albo przez błąd nie są wyświetlane, mówię tutaj o tym, że...
  17. E

    Miecze

    Nie wiem czy ktoś tu o nim pisał, więc zrobię to ja, grając na normalnym w ruinach szpitala w małym pomieszczeniu, które odkrywa się przez rozwalenie ściany Aardem znalazłem projetk srebrnego miecza Marag Bator obr. ok. 50-60,+50% do żywotności, +40% do krwawienia, 0.35 regeneracji życia...
Top Bottom