Search results

+
  1. T

    To już jest koniec...

    To już jest koniec... Hej :)To już jest koniec... to już jest koniec mojego pobytu na tym forum jako moderatora. W dniu dzisiejszym podjąłem decyzję o rezygnacji z funckji moderatora. Przyczyn było kilka i oczywiście o wszystkim tutaj nie będę pisał, bo nie każdego musi to interesować. W...
  2. T

    Oficjalna pomoc techniczna gry wiedŹmin

    Oficjalna pomoc techniczna gry wiedŹmin Wiele ze zgłaszanych przez Was problemów dotyczących Wiedźmina, zostało już omówionych w dziale pomocy technicznej CD Projektu dostępnej na gram.pl. Polecam więc osobom, które mają jakieś problemy zajrzenie również tam w celu poszukania rozwiązania...
  3. T

    Problemy z grą - instalacja i uruchomienie podstawowej gry oraz patcha 1.4 [ER]

    Problemy z grą - instalacja i uruchomienie podstawowej gry oraz patcha 1.4 [ER] Tutaj proszę wpisywać wszelkie problemy, jakie pojawiają się u Was w trakcie instalacji i podczas uruchomienia gry.
  4. T

    Intro Wiedźmina - filmik Bagińskiego

    Intro Wiedźmina - filmik Bagińskiego Jakby Wam tu to powiedzieć... jakimś sposobem mimo zakazu nagrywania intra na targach GC w Lipsku intro Bagińskiego wyciekło do sieci. Więc skoro już pojawiło się, to nie ma co smęcić tylko zapraszam do oglądania ;)Intro nagrane mimo zakazu nagrywania na...
  5. T

    My forumowicze

    My forumowicze Zważywszy na fakt pojawienia się takiej kategorii uważam, że chyba przyda się taki temacik. Oceńcie sami. Jeśli się Was spodoba to fajnie, jeśli nie to... będzie mniej fajnie, ale jakoś tam zawsze będzie . Niemniej, na wszystkich bodaj forach istnieją podobne tematy, więc i my...
  6. T

    Sam na sam z Wiedźminem... i nie tylko - odwiedziny REDów

    Sam na sam z Wiedźminem... i nie tylko - odwiedziny REDów Hej,Jak widzę udało mi się ubiec Dziada w założeniu tego wątku Dziś bowiem miała miejsce wycieczka forumowiczów do studia Twórców. Sam pomysł tego wypadu zrodził się mojej chorej główce już jakieś pół roku temu. Potem były setki maili...
  7. T

    Insider - opinie i spostrzeżenia

    Insider - opinie i spostrzeżenia Skoro to już nie newsletter to moim zdaniem przyda się nowy temat. To po pierwsze, a po wtóre właśnie sprawdzałem pocztę a tu proszę, nowy insider. Właśnie zabieram się do lektury, pierwsze co rzuciło mi się w oczy to sylwetka pracownika... pracowniczki CDPR...
  8. T

    Przeglądarki internetowe

    Przeglądarki internetowe Zważywszy na fakt, że rozmowy o przeglądarkach toczą się w kilkunastu tematach, nie głupim pomysłem moim zdaniem będzie założenie osobnęgo wątku poświęconego temu zagadanieniu. No i co najważniejsze Night będzie mógł się w końcu wygadać do woli na temat Maxthona Jaka...
  9. T

    Trilogy Companion

    Trilogy Companion Mam pewien pomysł, mianowicie doszedłem do wniosku, że można by stworzyć companiona obejmującego cały cykl husycki, a może i pewne elementy innej twórczości Sapkowskiego, niemniej o samym Wiedźminie chyba nie ma sensu pisać, bo konkurencji dla sapkowski.pl i tak nie zrobimy...
  10. T

    Materiał Tygodnia - opinie, spostrzeżenia, propozycje

    Materiał Tygodnia - opinie, spostrzeżenia, propozycje Nazwa tematy chyba mówi sama przez siebie. Postanowiłem zarzucić taki topic, ponieważ dyskusje na ten temat toczyły się do tej pory w różnych wątkach. A teraz to wszystko będzie można zebrać w całość w tym miejscu, szczególnie, że czasami MT...
  11. T

    gram.pl

    gram.pl Zapewne wszyscy z Was słyszeli już o nowej inicjatywie naszego kochanego dystrybutora , to jest Cd Projektu. Już od pewnego czasu w czasopismach pojawiały się tajemnicze reklamy, najpierw czysta biała kartka z pytaniem "grasz?", później wzbogaconym w odpowiedź "gram!". Obecnie pojawiło...
  12. T

    Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

    Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka Inspiracją do założenia tego tematu był dla mnie opis pewnej osoby (no dobrze, niech już stracę, zdradzę, że chodziło mi o Lorda). W opisie tym było następujące pytanie: "Does anybody know what we are living for?" Najpierw żartobliwie mu...
  13. T

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz W tym temacie będziemy dyskutować o muzyce, której słuchamy, wymieniać własne spostrzeżenia na jej temat. Dyskutować o naszych ulubionych gatunkach muzycznych tudzież zespołach.Ostatnimi czasy po namowach Lorda sięgnąłem po nową płytkę...
  14. T

    Czasopisma fantasy i nie tylko...

    Czasopisma fantasy i nie tylko... Zakładam temat, który w moim zamiarze ma dotyczyć różnych czasopism traktujących o fantastyce. I nie mam tu na myśli tylko osławionej (ostatnio niezbyt słusznie, bo jej poziom w moim odczuciu nieco podupadł) Nowej Fantastyce; ale także o innych, chociażby o...
  15. T

    Gawęda

    Gawęda Nie tak dawno na oficjalnej stronie Wiedźmina został nam udostępniony tenże dział. W Gawędzie możemy przeczytać wszelkie, zamieszczane do tej pory informacje stylizowane na swoistą gawędę, przez serwis RPG Vault. W dziale tym możemy zapoznać się z różnymi wiadomościami dotyczącymi walki...
  16. T

    Saga wiedźmińska autorstwa Andrzeja Sapkowskiego - temat ogólny

    Saga wiedźmińska autorstwa Andrzeja Sapkowskiego - temat ogólny Dlaczego do tej pory nie pisaliśmy niczego o samej sadze, jeśli już to skupialiśmy się tylko na samym zakończeniem sagi. A przecież warto powspominać wydarzenia Geralta oraz jego kompani z poszczególnych dzieł składających się na...
Top Bottom