Search results

+
  1. H

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    Zamieszczam link do fajnego Radia grajacego sredniowieczna muzyke, jest tam tez muzyka irlandzka (link nizej). Musicie wejsc na ta strone potem kliknac na Różności i zjechac na Ciekawe Strony, tam mozecie sobie wybrac jedne lub 2 radio i sluchacie.P.S. Zabardzo nie wiem czy to nie jest reklama...
  2. H

    Newsletter - opinie i sugestie

    No to poczekamy sobie do powrtou ,,szefa". ale taki szef powinien byc zaopatrzony w laptopa z podlaczeniem do sieci.
  3. H

    Filmy fantasy

    Moze i masz racje, ze sobie nadrabiali nazwa filmu, ale film i tak byl swietny. Mnie nie skosil tytul filmu tylko jego fragment widziany przed jakims innym filmem w kinie. Za pare dni poszlem na seans i sie nie zawiodlem, a za ten tytul to nie na stos, tylko bardzo powolutkie wbijanie na pal...
  4. H

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    Przemyslalem sobie pare rzeczy odnoscie tego cmetarzyska. Moze ono funkcjonowac ale calkowicie humorystycznie. Ja oczywiscie myslalem ze ma to byc jakies cmetarzysko majac klimat cmenatzryska, a tematy ktore tam maily byc nie maja nic z tych klimatow. Wiec mozemy zmienic troszke nazwe tego...
  5. H

    Broń biała i miotająca, do zadawania bólu, jak i śmierci stosowa

    Co mam robic z resorem z malucha?? Ide w sobote do bractwa i chce jakos im pokazac ze chociaz wiem co tym zleastwem trzeba zrobic zeby wykuc miecz :D Prosze o pomoc
  6. H

    Filmy fantasy

    Widzialem ten film i mi sie podobał, sama akcja i rozwoj wydazen byly fajne. Byl jeden feler, tak jak mowil Tobor nic z prawdziwej legendy. Najlepsza akcja byla jak oni byli za ta brama...
  7. H

    Broń biała i miotająca, do zadawania bólu, jak i śmierci stosowa

    Ja mam 1 resora z malucha i nie wiem co znim zrobic, prosze o jakas pomoc, jak z resorka zrobic miecz? :D
  8. H

    Zapowiedzi, recenzje

    No tak jakby gorowal nad oliwionem, jakby sie przygotowywal do ostatniego ciosu, ktorym jest wydanie. Chociaz nie zawsze musi trafic...
  9. H

    Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

    Wiem o tym doskonale... Tylko niekoniecznie musialem jakos szczegolnie czekac na ten caly Tydzien z Wiedzminem, a po obejzeniu tego screena nie umie sie doczekac. Kapujesz aluzje?
  10. H

    Muzyka i dźwięki w grze

    No moglby byc to Żebrowski, moglby to byc ten z ,,rodziny zastepczej" - ojciec. Ale jo wolalbym Fellena A tak na powaznie mam jednego aktora, tylko nie pamietam jak sie nazywal i w jakim filmie gral, a swietnie by sie nadwal...
  11. H

    Broń biała i miotająca, do zadawania bólu, jak i śmierci stosowa

    Kurde moj tata jak przyszedl z roboty poszedl spac i do teraz spi, nie wiem ile tego jest. ja nawet nie wiem jak taki drut wyglada, wiec lepiej jak zrobie z takiego resorka
  12. H

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    Czytalem wiekszosc tematow na tym forum, niektore cale, a niektore przelotnie. Po co robic te cmentarzyska (?), skoro wiekszosc z zamykanych tematow byly zamkniete z powodu ich ,,glupoty", dubla czy nie wiedzy osobnika robiacego nowy temat. Takie cmentarzysko wogole nie bedzie...
  13. H

    Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

    Moim zdanem ten screnik jest fajny, normalnie mi sie podoba. MasPingon -> a moze to ma tak wygladac?? To jest famtasy, niekoniecznie musi byc to samo sloneczko co nam swieci...P.S.No to Tydzien z Wiedzminem juz mi sie podoba...
  14. H

    Saga wiedźmińska autorstwa Andrzeja Sapkowskiego - temat ogólny

    Tibor -> dzikuje cie za opowiedzenie w kilku zdaniach zakonczenia sagi i jak ja teraz dokoncze ja czytac? No moze zapomne, bo teraz mam inne zajecia niz czytanie!P.S.Legendy Arturiańskie...
  15. H

    Zapowiedzi, recenzje

    Ja i tak bede zawsze za wiedżminem, chociazby oblivion byl lepszy. Colly a zwe poszedl w piach to sie z toba zgadzam :D
  16. H

    Broń biała i miotająca, do zadawania bólu, jak i śmierci stosowa

    Mordimer -> ja nawet nie wiem po ile stoja , ale jakos sie dogadamy, o ile bedzie cos na zbyciu. Musze czekac do wieczora bo nie wiem gdzie je tata trzyma
  17. H

    Gry komputerowe

    To fajnie ze wychodzi Bitwa o Sródziemie 2, odrazu kupuje albo zasysam, ale raczej sobie kupie bo mam oryginalna pierwsza czesc . Nie wiem czy wiecie ale wychodzi Dungeon Lords, gra niby fajna ale niedopracowana, wiekszosc misji dzieje sie w podziemiach, ponewaz latwiej je wykonac. A twój...
  18. H

    Z pamiętnika studiującego Xięgi...

    Mam jednego przyjaciela, ktory juz ma karte zniszkowa na 5%, ale bylo by chamsko sie teraz przylaczyc do niego. A inni nie czytaja duzo, tylko lektóry i niektorzy pottera. Rozumie jakby on nie mial karty, ale ma i do tego ma ciocie, ktora pracuje w tej samej ksiegarni tylko w innym miescie i...
  19. H

    Broń biała i miotająca, do zadawania bólu, jak i śmierci stosowa

    Mordimer -> sam nie wiem ile, tata mi wczoraj powiedzial, ze ma cos w piwnicy. Pujde dzis wieczorm zobaczyc ile tego jest. Jak bede mial duzo to ci sprzedam. Duzo zalezy od tego gdzie mieszkasz, jesli daleko to nie oplaca sie go wysylac, bo zaplacisz za niego tyle samo co w ,,sklepie", jesli...
  20. H

    Gry komputerowe

    Ja mialem z Władca Pierscieni, podobnie jak kamikazze, Tylko, ze ja ogladalem 1 i 2 czesc filmu, jakos mnie nie interesowaly. Potem obejrzalem sobie Powrót króla w kinie ( co za efekt ), i tak jakos mnie wciaglo, jakby tego bylo malo dostalem potem od rodzicow ,,Bitwe o Śródziemie" i 1 tom...
Top Bottom