Gry komputerowe

+
Czy my nie robimy przypadkiem w tym temacie zbyt dużego OT... Night ubiegłem Cię, tym razem to ja szybciej zwróciłem uwagę na to, niż Ty...
 
Tibor said:
Czy my nie robimy przypadkiem w tym temacie zbyt dużego OT... Night ubiegłem Cię, tym razem to ja szybciej zwróciłem uwagę na to, niż Ty...
Tibor... łał.... możesz być z siebie dumny tylko pisząc coś takiego tez robisz oftop
 
Korgan said:
Mam dobra wiadomosc, splolsycyenie do kotora2 raczyej wyjdyie w tym miesiacups. poydrowienia z Deutschlandu
ja juz Kotora 2 przeszedlem 2 razy, nie przeszkadzalo mi, ze jest po ang. A jeden tych, ktorzy tlumacza jest moim kolega :D Kiedys nawet mi proponowal tlumaczenia ale czasu nie mailem :D musialem sie zajac szkola nadrobic pierwszy semestr , bo nawalilem, ale warto bylo bo na koniec mialem pasek :D
 
Ja właśnie zmagam się z KOTORem 2 (jedynkę mam w polskiej wersji i już przeszedłem dosyc dawno). Czasami pomagam sobie słownikiem, ale nie narzekam. Ta gra jest G-E-N-I-A-L-N-A. W końcu scenariusz pisał twórca Plenescape: Torment A na spolszczenie i tak czekam. Nie powiem, trochę mi pomoże
 
Troche, bardzo pomoze, musze przyznac ze od przejscia 1 planety nie rozumialem z fabuly nic. Lae udalo mi sie przejsc po ciemnaej i po jasnej stronie KOTOR'a 2. A co do 1 tez juz stosunkowo dawno przeszedlem. Kotor 1 jest duzo, duzo lepszy od kotor'a 2
 
Zależy kto co lubi. KOTOR 2 jest zdecydowanie mroczniejszy. Bardzo przypomina mi Tormenta, z którym (jak już wspomniałem) dzieli scenarzystę. Osobę o bardzo charakterystycznym dla siebie typie fabuły. Sam mówi, ze nie lubi happy endów, bo po prostu w nie nie wierzy. Zwie sie bodaj Chris Avellone.
 
Mnie tam ogólnie nie kręcą gierkiw klimatach Star Wars... filmy obejrzałem, ale wielkim, zdeklarowanym fanem nie zostanę... a ogólnie sama mechanika rozgrywki z KOTORa za bardzo nie przypadła mi do gustu...
 
Ja z pocztaku brzydzilem sie trybem walki, ale potem mozna sie juz przywyczaic. A fanem SW jestem :D i bede. Nich Moc Bedzie z Wami...
 
Tibor said:
Mnie tam ogólnie nie kręcą gierkiw klimatach Star Wars... filmy obejrzałem, ale wielkim, zdeklarowanym fanem nie zostanę... a ogólnie sama mechanika rozgrywki z KOTORa za bardzo nie przypadła mi do gustu...
Co do mojego bycia fanem Star Wars to to jest całkiem śmieszna historyjka. Filmy obejrzałem dosyc dawno temu, spodobały mi się, ale jakoś tam szczególnym fanem nie zostałem. Potem zagrałem w Jedi Academy, potem z rozpędu w KOTORa. Zachwyciłem się uniwersum,, obejrzaqłem całą starą trylogię, zmieniłem avatar na forum i od tamtej pory normalnie fanatykiem jestem. Niech Moc będzie z Wami
 
Kotor I jest dosyc fajny, tylko znudzil mi sie za szybko, brakowalo mi w nim czegos co by mnie zmusilo do dalszyej gryTibor gdybys ty mial poprzestawiane y i z to tez mial bys problemy z pisaniem. W niemczech sa fajne ceny gier na ps2, tylko 40 Eu za nowiusienka gierke. Sa tez gry (wmiare nowe) na pceta za 10 Eu
 
Walu de Rive said:
Co do mojego bycia fanem Star Wars to to jest całkiem śmieszna historyjka. Filmy obejrzałem dosyc dawno temu, spodobały mi się, ale jakoś tam szczególnym fanem nie zostałem. Potem zagrałem w Jedi Academy, potem z rozpędu w KOTORa. Zachwyciłem się uniwersum,, obejrzaqłem całą starą trylogię, zmieniłem avatar na forum i od tamtej pory normalnie fanatykiem jestem. Niech Moc będzie z Wami
Ja miałem bardzo podobnie tyle że z... Władca Pierścieni . Oglądałem 2 i 3 część ale jakoś tak bez entuzjazmu. Następnie zagrałem w Władce Pierścieni: Bitwa o Śródziemię i sceny z filmu w okienkach zachęciły mnie do obejrzenia filmu ponownie. Zaczełem w ferię tego roku i od tej pory 1 cześć obejrzałem 3 razy, 2-4 i 3-4 a nastepnie 1 czesc książki- która szczeze mówiąc mnie nie wciągneła bo Tolkien opisywał w niej kazdy szczegół ( chociaz zmuszałem się do czytania kolejnych rozdziałów i tak dobrnełem do końca )
 
Ja mialem z Władca Pierscieni, podobnie jak kamikazze, Tylko, ze ja ogladalem 1 i 2 czesc filmu, jakos mnie nie interesowaly. Potem obejrzalem sobie Powrót króla w kinie ( co za efekt ), i tak jakos mnie wciaglo, jakby tego bylo malo dostalem potem od rodzicow ,,Bitwe o Śródziemie" i 1 tom Władcy Pierścieni. Teraz jestm posiadaczem wszystkich 3. EDIT: Kiedys w telewizji byla reklama, ze sprzedaja jakies figurki z postaciami WP. Oczywiscie pomaszerowalem do kiosku i kupilem 1 numer. Byl w nim Gandalf a kosztowalo to wszystko 9,90. za 2 tygodnie kupilem 2 numer z Legolasem, tylko ze kosztowal juz 16,99. Znow po 2 tygoniach kupilem sobie numer z Aragornem 24,99, juz wtedy zaczlo mnie to denerwowac. Po 2 tygodnich kupilem numer z ,,Nasgulem" tez po 24,99. - to byl moj ostatniu numer, zdenerwowalo mnie to bo caly czas drozalo i stanelo na 25 zl, bez przesady co 2 tygodnie 25 zl dawac. No ale jestem szczesliwym posiadaczem Mapy śródziemia i 4 figurek :D.
 
Mnie tam figurki z gazetki jakoś tak nie bawiły dlatego ich nie kupowałem. Ale jeśli chodzi o WP to jest to chyba najlepsza seria filmów jakie oglądałem. Wciągają jak ruchome piaski a gry na licencji też są niezgorsze.P.S. EA games oficjalnie zapowiedziało Bitwę o Śródziemię 2. Wydana zostanie prawdopodobnie na poczatku 2006 r.Hamsin---> taka moja mała sugestia. Ładniej wygląda jak się daje emoty np >> > :D
 
Ja figurki mam, z sąsiadem uzbieraliśmy całkiem fajną kolekcję. Zawsze na naszym miejskim konwencie wzbudzamy małą sensację Co do filmu WP, to mam odmienne zdanie. Mi najbardziej podobała się część pierwsza, jako że najwierniejsza orginałowi. I tak na prawdę to ona zasługiwała na Oscara w kategorii najlepszy film. Reszta to już przeamerykanizowane widowiska, nastawione na typowego, nieznającego orginału odbiorcę. Mnie rozwaliła zwłaszcza część druga. Moim zdaniem, jeden z najbardziej przecenionych filmów w historii jest część trzecia. Zgadzam się, że wiekszosć nagród była przyznana cyklowi za całość. Niemniej jednak, powtarzam, w ogromnej części należały się one "Druzynie Pierścienia"A teraz, żeby nie być posądzonym o spam, zapowiedziano SpellForce 2, kontynuację gry, łączącej w sobie elementy RTS i cRPG. I to w dużo lepszy sposób niż np Warcraft 3 czy Bitwa o Śródziemie.
 
To fajnie ze wychodzi Bitwa o Sródziemie 2, odrazu kupuje albo zasysam, ale raczej sobie kupie bo mam oryginalna pierwsza czesc . Nie wiem czy wiecie ale wychodzi Dungeon Lords, gra niby fajna ale niedopracowana, wiekszosc misji dzieje sie w podziemiach, ponewaz latwiej je wykonac. A twój bohater to istne cudo, jest naprawde swietnie dopracowany, ale jak sobie spojrzysz na przeciwnikow, niewazne czy humanoida czy jakiegos stwora to istna katastrofa.
 
Hamsin, nawet jak coś pobierasz, to nie mów tego wprost, bo po pierwsze jest to nielegalne, a po drugie jest to przykład propagowania piractwa...O Dungeons Lord pisałem już, kilka stron wcześniej, na zachodzie gra już się ukazała, i jest taka sprawa, że jeśli wgra się do niej wszystkie możliwe patche to gra jest całkiem dobra, bez patchów lepiej nie podchodzić.... co zaś się tyczy Polski, to nie wiem czy gra znalazła u nas jakiegoś dystrybutora...
 
Top Bottom