Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

+
Prezentacja będzie całkowicie nowa, no może paroma wyjątkami. Nie mniej pokazywać będziemy nowo zaimplementowane rzeczy i nie tylko.
 
Czyli śmiem domniemywać, że zostanie nam zaprezentowana... tylko kwestią niewiadomą pozostaje sprawa natury takiej, czy zostanie nam zaprezentowana w całości, czy tylko w skróconej formie w postaci gameplay'a...
 
Tak na moje oko To jest to ta sama wioska, którą zaprezentowali nam ostatnio Twórcy, tyle że widziana od drugiej strony, nie mniej widok ciągle zapiera dech w piersiach, jednak moim zdaniem tamten zaprezentowany przez Twórców był bardziej efektowny... no i było widać konika
 
Licze sie z tym ze zostane zaraz obrzucony kamieniami i wyklety,ale wydaje mi sie ze ostatnio CDP przesadza lekko z efektem bloom...Nie podoba mi sie to oswietlenie, przez nie obiekty wydaja sie nienaturalne.CDP -wyjrzyjcie przez okno w czasie wolnym od pracy i zobaczcie jak wyglada prawdziwe sloneczko ;) Poza tym Wiedzmin prezentuje sie wspaniale i gratuluje swietnej roboty
 
MasPingon said:
Licze sie z tym ze zostane zaraz obrzucony kamieniami i wyklety,ale wydaje mi sie ze ostatnio CDP przesadza lekko z efektem bloom...Nie podoba mi sie to oswietlenie, przez nie obiekty wydaja sie nienaturalne.CDP -wyjrzyjcie przez okno w czasie wolnym od pracy i zobaczcie jak wyglada prawdziwe sloneczko ;) Poza tym Wiedzmin prezentuje sie wspaniale i gratuluje swietnej roboty
Zrobli to z premedytacją aby upodobnić nieco do screenów z Oblivona aby "marudy" nie mogły zarzuć ,że Oblivion ma takie piękne efekty itd. - zapewne
 
MasPingon-> Nie rozumiasz dlaczego Ty się tak czepiasz? Przecież screen zaprezentowany przez Twórców jest bardzo dobry, ładny (zrozumiałe dla starszych użytkowników "mi się tam wszystko zawsze podoba"). Nierozumiem co według Ciebie jest w tym nierealistycznego? A nawet jeśli co nieco, to co z tego? Przecież to jest gra osadzona w świecie fantasy, która nie musi być adekwatny do naszego... Dla mnie wszystko wygląda pięknie, realistycznie i klimatycznie...
 
Moim zdanem ten screnik jest fajny, normalnie mi sie podoba. MasPingon -> a moze to ma tak wygladac?? To jest famtasy, niekoniecznie musi byc to samo sloneczko co nam swieci...P.S.No to Tydzien z Wiedzminem juz mi sie podoba...
 
Aleście naskoczyli na nowego forumowicza jak szarańcza - nie czytał być może wszystkiego na temat tego screena i nie wszystko musi wiedzieć...Screen jest bajerancki - podobami się gęsta trawa i drzewa też - jak dla mnie rewelka...
 
Hehe Geno, to dobrze ze fani bronią zaciekle gry na która czekają z wywieszonymi jęzorami:] Ja tez sie do nich zaliczam(odwiedzalem to forum od jakiegos czasu ale dopiero dzisiaj sie zarejestrowalem). Tibor, efekt bloom moze sie podobac pod warunkiem ze jest odpowiednio wykozystany.Ogolna zasada powinna brzmiec-co za duzo to nie zdrowo. Byc moze to kwestia gustu, mi na ostatnim screenie wszystko wydawalo sie plastikowe i przytlumione. Mam nadzieje ze CDP nie bedzie na sile upodabnial Wiedzmina do Obvilonu bo to przeciez zzupelnie inna parafia jesli chodzi o gry cRPG.
 
No screen jest świetny. Może tylko troszeczke przesadzono z efektem bloom. A tak swoją drogą, dzis byłem na oficjalnej stronce Obliviona. Jak porównuje sobie screeny, to w Oblivionie ten efekt jest jeszcze bardziej wykorzystany, przez co grafika wygląda plastikowo jak lalka barbie...
 
Tibor said:
Tak na moje oko To jest to ta sama wioska, którą zaprezentowali nam ostatnio Twórcy, tyle że widziana od drugiej strony, nie mniej widok ciągle zapiera dech w piersiach, jednak moim zdaniem tamten zaprezentowany przez Twórców był bardziej efektowny... no i było widać konika
Widzę, że mamy poodbne oko Screen cymesik. Tutaj jest większe oddalenie, więcbtrcohę to ładniej wygląda EDIT: Ale trzeba przyznać, że nowe screeny coraz bardziej przypominają te z Obliviona. Jak na moje niefachowe oko, to ośiwtelenie jest prawie identyczne.
 
Mówicie, że Twórcy nieco upodabniają grę do Obliviona? Czy to źle? Oczywiśćie nie można z niczym przesadzić, ale gra ma przecież trafić do szerszej grupy odbiorców, a tak to się ostatnio porobiło, że Wiedźmin jest porównywany do Obliviona i nasi kochani Twórcy za wszelką cenę chcą wyjść z tego obronną reką... a jeśli by im się udało, to wiecie co to oznacza? Większą liczbę sprzedanych egzemplarzy gry, bo nie wszyscy muszą chcieć tego aby wszystko było takie realne... dla mnie idealnym rozwiązaniem byłoby połączenie tych dwu różnych typów lokacji, obok tych realistycznie wyglądających właśnie takie malowniecze wioski...
 
MasPingon said:
Licze sie z tym ze zostane zaraz obrzucony kamieniami i wyklety,ale wydaje mi sie ze ostatnio CDP przesadza lekko z efektem bloom...Nie podoba mi sie to oswietlenie, przez nie obiekty wydaja sie nienaturalne.CDP -wyjrzyjcie przez okno w czasie wolnym od pracy i zobaczcie jak wyglada prawdziwe sloneczko ;) Poza tym Wiedzmin prezentuje sie wspaniale i gratuluje swietnej roboty
Niestety, nie mamy okna w pokoju programistow :)
 
Hamsin1901 said:
P.S.No to Tydzien z Wiedzminem juz mi sie podoba...
maurid said:
yyyyyyy... no wiesz tam pisze 24 sierpnia a teraz, jakby na to nie patrzeć, mamy lipiec
Wiem o tym doskonale... Tylko niekoniecznie musialem jakos szczegolnie czekac na ten caly Tydzien z Wiedzminem, a po obejzeniu tego screena nie umie sie doczekac. Kapujesz aluzje?
 
I znów screen przedstawiający piękny krajobraz... ale nie o tym... zastanawia mnie dlaczego prezentowane nam screeny są w rozdzielczości 800x600 pikseli. Dlaczego nie są udostępniane screny w większej rozdzielczości?
 
Top Bottom