Newsletter - opinie i sugestie

+
Nic się nie powtarza, te dwa fragmenty mają bardzo podobny schemat i sens, ale są użyte nieco inne sformułowania. W gardle sucho jak na gościńcu jest raz, a wcześniej jest, że o pustym pysku gadał nie będę.Ps. Dla niewiedzących... jestem abstynentem...
 
Lord Koniu said:
Tibor --> lepiej Kamikazze --> lepsze od SC:pT ? Latwiejsze, trudniejsze ? (sorry Draghmar )
Duzo lepsze od dema PT ( bo grałem tylko w demo ) znacznie mniej frustrujące. bardzo żadko pojawia się napis Mission Filed graficznie cud i mjut grywalnośc też stoi na bardzo wysokim poziomie. Jedna z najlepszych gier w jakie gralem. Przebija nawet Call of Duty Tibor--> O SC:CT nie pisałem jeszcze w wielu tematach ale zamierzam to nadrobić [ BUAHAHAHAHAHAHAHA- SMIECH SZALEŃCA ] A tak na serio pisałem dopiero w 2
 
Wiesz, moim zdaniem newsletter zostanie rozesłany najwcześniej za jakiś tydzień, a to dlatego, że główny szef (czy jak go tam nazywać ) jest na urlopie, a to chyba on musi ostatecznie zatwierdzić newsletter...
 
No to poczekamy sobie do powrtou ,,szefa". ale taki szef powinien byc zaopatrzony w laptopa z podlaczeniem do sieci.
 
Ha! Właśnie dotarł do mnie newsletter i jestem zadowolony. Informacje z targów, o ekipie i studiu, pokazanie systemu siania roślinności (Jak prawdziwa!) i info o TzW#2. Miodnie. GJ CDPR.
 
Ech.. i ja również już dostałem... a pomyśleć, że już go mogłem przeczytać... to musiałem akurat w tym czasie grać w GW. Bardzo ładny i efektowny ten newsletter. Ładna tło (medalion), łąka - czy ona znajduje się gdzieś w pobliżu tej wioski? No i na zakończenie plakat... zaraz zabieram się do czytania
 
Dawno już nie pisałem nic na tym forum, nie śledziłem nowinek dot. Wiedźmina, ale newsletter musiał być tym co mnie do tego skłoni ;> Łąka... Naprawde śliczna, a niebo... no też jakieś ładniejsze niż to które widziałem ostatnio :) Opłacało sie niedawno zainwestować w nową grafikę [mam na myśli mój zakup, który nie pójdzie na marne ;]Zatrudnienie nowych pracowowników, niedługo nowa siedziba, wszystko to dobrze rokuje na przyszłość :) Może jeszcze za wcześnie by o tym mówić, ale mam nadzieję że Ci pracownicy nie odejdą po zakończeniu prac nad Witcherem, ale zajmą się jakimś nowym projektem :)No i przedewszystkim nie mogę się doczekać tego co zostanie pokazane w Lipsku i tego co przyniesie kolejny Tydzień z Wiedźminem :) Szkoda że jeszcze miesiąc czekania, chyba lepiej by newsletter wyszedł dopiero za 2 tyg, później bym się o tym dowiedział [jakoś ostatnio nie odwiedzałem stronki ;], a w związku z tym z tym, mniej trzebaby było czekać ;>W każdym razie newsletter bardzo udany :DEdit: Dopiero teraz zauważyłem, że to temat "Newsletter - sugestie", więc żeby pozostać w temacie, sugeruję by nic w nim [newsletterze] nie zmieniać, dzisiejszy jest idealny ;>
 
Przeczytałem newsletter, jestem na etapie pobierania tej prezentacji... podobał mi się opis tego efektu wykorzystywanego przy tworzeni łąk, efekt siania niewielkiej roślinności. Przyznam, że tak szczegółowego efektu opisu jakieś technologi wykorzystywanej przez grę nie spodziewałem się.Tylko szkoda, że tego plakatu nie można powiększyć...
 
Heh, newsletter zaraz przeczytam, ale nie wiem dlaczego dostalem az 5 identycznych wiadomosci na 1 adres mailowy ;o.
 
Pewnie nie mam co liczyc, ze dostane Newsletera z porzednich dni :p... Edit: Cofam pytanie, znalazłem archiwum... :p...Edit2: Ponawiam pytanie, bo jednak w Archiwum sa tylko pierwsze 4 newsletery z tamtego roku...
 
Darkeners said:
No tak, to znalazłem... ale patrz na date... chyba, ze nic od tamtej pory, az do dzisiaj nie wyszło...
W archiwum znajdują się wszystkie wydania newslettera, które ukazały się do tej pory...
 
Top Bottom