Search results

+
  1. K

    Bardzo Stare Wino :)

    A może ktoś zna przepis na jakiś nowy eliksir (niekoniecznie z bardzo starym winem). Słyszałem, że można też uwarzyć fissteh - czy to prawda?
  2. K

    Problem z bestiĄ

    Bestia pojawia się dopiero gdy:Udanych łowów.
  3. K

    Żebrak - pijak

    Temerska żytnia u mnie zadziałała :beer:
  4. K

    Wersja pudełkowa Wiedźmin Edycja Rozszerzona

    W sumie zestaw update jest tak skonstruowany, żeby poprzekładać wszystkie płyty i prawie wszystkie książeczki do nowego boxu (są 3 pudełka dwupłytowe). Po tym zabiegu zostanie ci stary box z pustymi plastikami na płyty i dodatkowy egzemplarz poradnika.A propos działania wersji rozszerzonej...
  5. K

    problem z ważeniem eliksirów w "Cenie..."

    Wydaje się, że aby móc warzyć eliksiry w pełnym zakresie, należy:1. Mieć instalkę wersji rozszerzonej (1.4)2. Nie zapomnieć o tej umiejętności przy rozdzielaniu brązowych talentów.Pozdr. ;)
  6. K

    Raymond - pytania, bugi (uwaga na spoilery!)

    Trochę to dla mnie dziwne... Jesteś pod wieżą, stoi tam Raymond,SPOILER i nie wiesz kim on jest naprawdę? Na tym etape gry wszelkie znaki wskazują, w czym rzecz! Poza tym, warto przeczytać dziennik, który jasno wskazuje, jaki quest należy wykonać. ]:->Proszę nie psuć innym przyjemności z zabawy...
  7. K

    Najlepiej "dopasowany" głos w Wiedźminie

    Bardzo fajnie brzmią głosy dzieci (Alvina, Rezolutnej Dziewczynki, maluchów z Wyzimy), aż się zastanawiałem, czy głosów użyczyły dzieci, czy aktorzy o dziecięcych głosach, tak jak w bajkach telewizyjnych...
  8. K

    Stan sakiewki

    Jak widać 14 390 orenów, bez specjalnej oszczędności:http://www.wrzuta.pl/obraz/yGsn5mTvGe/Doliczyćmożna też 8k, które za chwilę Geraltowi da Foltest, niestety forsa ta rozsypie się na posadzce. Znając wiedźmina, nie pozbiera jej...
  9. K

    Tajemnicze Postaci-ankieta

    Dobre... ;DAle wracając do tematu - Triss. Pomimo, że jako Geralt oddałem jej serce, że jesteśmy na dobre i na złe, to czasem mam wrażenie, że to ZŁE jeszcze nie nadeszło, a wtedy Triss uzna, że są ważniejsze sprawy niż nasz związek...
  10. K

    Alchemia

    Chciałbym zaznaczyć, że efekt rubedo jest bardzo słaby i krótkotrwały - nie można porównywać rubedo z jaskółką;nigredo także trwa krótko - bez porównania do podstawowych efektów niektórych elikskrów;albedo, w moim odczuciu, daje minimalny spadek toksyczności, ale jakby co można o to się postarać :P
  11. K

    Najciekawsze teksty z gry

    1.Sołtys o Vodianoi:"Ano ostatnio zbiesili się jakoś, do wody nas nie dopuszczają, kilku chłopów poranili, kilku ubili, rybole przeklęte!"2.Jaskier, śpiewa:"Lecz czasem, gdy jest noc, Adam wytęża słuch,tak to Celiny, to Celiny, Celiny duch... Piękne, nieprawdaż?"3.Krasnolud w Starej...
  12. K

    Najciekawsze teksty z gry

    1.Piekarz: - Wiedźmini to są tacy czarownicy, tylko trochę gorsi.Geralt: - Gorsi?P: - Ano gorsi, bo jaja mają zwiędłe!G: - To ja już pójdę.P: - Co się stało? W rodzinie macie takiego? To współczuję! Pech to prawdziwy...2.Po tym, jak Wiedźmin zauważył, że Biała Rayla nie ma dłoni.Geralt: -...
  13. K

    Bugi

    Najbardziej "dotkliwe" dla mnie bugi i niedoróbki:1. Duplikacja mieczy. Wiele o tym już napisano, więc przypomnę w skrócie - najczęściej zdarza się po wizycie u kowala, który pokazuje nam jakie miecze może wykuć (zależnie od liczby i rodzaju meteorytów/run jakie mamy w ekwipunku); w dowolnym...
  14. K

    sihill

    Potwierdzam, że na polach jest już tylko Harvall. >:( I oczywiście łatwiej go zdobyć niż w II akcie, bo wiwerny są mniejsze a Geralt jest większy ;) tzn. silniejszy. Tak więc wyprawa nie ma sensu, chyba że nie mamy jeszcze nic lepszego (w co wątpię). Proponuję w przyszłym patchu jeszcze raz to...
  15. K

    Zlecenie na bazyliszki

    Nie do końca rozumiem takie desperackie narzekanie, że nie można ukończyć jakiegoś questu. W Wiedźminie wiele rzeczy jest dziełem przypadku, ślepego losu czy szczęścia. Wysuwanie postulatu: dostałem zlecenie, mam wpisy w dzienniku, więc wszystko zawsze i wszędzie MUSI dać się zakończyć i basta...
  16. K

    Wiedźmin Złodziejem

    To jest, moim zdaniem, kwestia stylu gry. Miejsca mamy nie za wiele i jak zaczniemy zbierać byle krzesiwo, cały czas będziemy pełni na full i nie będzie miejsca na ważniejsze przedmioty.Jedzenie jest przecież praktycznie nieprzydatne (chyba, że jako podarunek dla biednych staruszek), krzesiwa...
  17. K

    jak zrobić ten eliksir????

    Możesz także zrobić Białą Mewę (wyjdzie z każdego mocnego alkoholu), a potem na bazie Białej Mewy - Jaskółkę. 8)
  18. K

    Poradniki

    Dziękuję serdecznie za poradniki. Jes to naprawdę w tak skondensowanej formie, że aż musiałem napisać ten post. Żadnego wodolejstwa - same konkrety. Brawo ;D
  19. K

    Problemy z potworami

    Wracając do Kokacydium...Mnie to prześladowało od chwili udania się po raz pierwszy na bagna. Takiego echinopsa, czy archespora byłem w stanie zaciukać (nawet kilka na raz), lecz Kokacydium zaczepiało mnie w różnych miejscach i mimo kilku prób nie dawałem rady. :-XWreszcie na poziomie 23 lub 24...
  20. K

    Zlecenia w III akcie (ghule, graveiry, fledery, wywerny, kikimory, archespory)

    Jest jedna dobra rada na takie sytuacje w Wiedźminie - od początku trzeba czytać. Ja wszystkie oszczędności ładowałem w literaturę, więc dość szybko miałem większość wpisów o potworach w bestiariuszu i co się z tym wiąże, nie brakowało mi trofeów. Ale przez to ulepszony pancerzyk mogłem sobie...
Top Bottom