problem z ważeniem eliksirów w "Cenie..."

+
Niechże jakiś mod poprawi tytuł tego tematu, bo jak widzę "ważenie" w kontekście "warzenia" to aż mną telepie.Krótka ściągawka dla tych, co z ortografią są na bakier:- waŻyć, od wagi;- waRZyć, od waru, wrzątku;
 
arturhFC said:
Da się tylko ważyć na bazie, którą się kupuje od kucharza, chyba coś na krwi wywerny. :) Gdzie są kuroliszki?
Ja spotkałem tylko bazyliszki, wywerny, skolopendromorfy, wilki, echinopsy oraz kikimory.
Kuroliszek jest w starej kopalni na przeciwko koła wodnego - idź wzdłuż torów i dotrzesz do kopalni.
;)
 
trzeba kupic alkohol u sabriny lub u kucharza, wtedy mozna warzyc mikstury. w jakichs watkach juz to bylo na forum.
 
przecież eliksiry warzy się tak samo jak w podstawce alkohol + zielsko = eliksir proste nie widzę problemu P.S najpierw gadałem ze wszystkimi żeby zobaczyć u kogo można składować towary nie popełnijcie tego samego błędu
 
buda24 said:
przecież eliksiry warzy się tak samo jak w podstawce alkohol + zielsko = eliksir proste nie widzę problemu P.S najpierw gadałem ze wszystkimi żeby zobaczyć u kogo można składować towary nie popełnijcie tego samego błędu
Można robić eliksiry tylko z alkoholi kupionych u kogoś! Nie możesz go zrobić np. ze znalezionego w ciele jakiegoś gościa, ponieważ w ogóle nie widać go w panelu alchemii :wall:
 
kaz07ik said:
kaz07ik said:
przecież eliksiry warzy się tak samo jak w podstawce alkohol + zielsko = eliksir proste nie widzę problemu P.S najpierw gadałem ze wszystkimi żeby zobaczyć u kogo można składować towary nie popełnijcie tego samego błędu
Można robić eliksiry tylko z alkoholi kupionych u kogoś! Nie możesz go zrobić np. ze znalezionego w ciele jakiegoś gościa, ponieważ w ogóle nie widać go w panelu alchemii :wall:
no i to właśnie jest kurde poważny błąd, ewidentnie do poprawki.
 
kaz07ik said:
kaz07ik said:
przecież eliksiry warzy się tak samo jak w podstawce alkohol + zielsko = eliksir proste nie widzę problemu P.S najpierw gadałem ze wszystkimi żeby zobaczyć u kogo można składować towary nie popełnijcie tego samego błędu
Można robić eliksiry tylko z alkoholi kupionych u kogoś! Nie możesz go zrobić np. ze znalezionego w ciele jakiegoś gościa, ponieważ w ogóle nie widać go w panelu alchemii :wall:
Ciekawe - ja mogłem zrobić eliksiry z każdego alkoholu...
 
Ja tam nie miałem żadnych problemów z warzeniem eliksirów. U mnie chodziło wszystko tak jak powinno.
 
Nie wnikam w zasadność używania eliksirów ale ja nie miałem z nimi żadnych kłopotów.Zagrałem kilka razy w kości z kucharzem i dowódcą krasnoludzkiej eskorty (to niedosyt po podstawce - zgapiłem się tam z kośćmi i nie wyszedłem powyżej poziomu nowicjusz).Wykupiłem od kwatermistrza i kucharza wszystko co było przydatne i ok.
 
Wszyscy, którzy mieli problem z warzeniem eliksirów - a rozdzieliliście odpowiednio umiejętności przed rozpoczęciem przygody?
 
Wydaje się, że aby móc warzyć eliksiry w pełnym zakresie, należy:1. Mieć instalkę wersji rozszerzonej (1.4)2. Nie zapomnieć o tej umiejętności przy rozdzielaniu brązowych talentów.Pozdr. ;)
 
Ja problem miałem pod koniec, gdy nie było karczmarza, a nie znalazłem żadnego ogniska, mikstur miałem za mało, brak jaskółki. Musiałem wczytać odleeegłego poprzedniego save'a.
 
Exatio said:
Ja problem miałem pod koniec, gdy nie było karczmarza, a nie znalazłem żadnego ogniska, mikstur miałem za mało, brak jaskółki. Musiałem wczytać odleeegłego poprzedniego save'a.
Dlatego ja zawsze nosiłem dodatkowe 5 Jaskółek, kota i powój. Nie raz uratowało mi to życie.
 
Top Bottom