Search results

+
  1. S

    Gdzie podziewa się królobójca?

    No fajnie, importowałem sejwa z W2, zrobiłem misję od dolores a tam Letho nie było. Czyli w jakiś sposób uznało mi go za martwego, super.
  2. S

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Mój Geralt pożegnał się z życiem już w samouczku przez przypadek wypadając z balkonu. Ktoś pobije mój czas zgonu? :D
  3. S

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    A ja wyjdę z flejmem bo co robi impost jest żałosne. o 23 poszedłem po paczkę, ale nie odstałem żadnego smsa z kodem. Czekałem ponad 45 min i nic, żadnego smsa, żadnego maila. Miałem obiecane dostać paczkę dzisiaj, po 23. Dostałem smsa, że wiedźmin już galopuje i o 23 mam się spodziewać paczki a...
  4. S

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    I już za godzinkę idę odebrać swoją EK, jak to szybko zleciało :) Żegnaj jakiekolwiek życie, witaj Wiedźminie :D
  5. S

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    To z tego niemieckiego benchamrka.
  6. S

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Zgodzę się, ostatnimi czasy róźnice pomiędzy Ultra a Low są naprawdę zatarte, w jednej grze troszkę lepszę tekstury, w innej lepszy zasięg rysowania a w jeszcze innej troszkę więcej krzaczków. Gdzie te czasy gdzie najniższe ustawienia a najwyższe to prawie dwie różne gry... Jeżeli tak to będzie...
  7. S

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Galdhiem momentami tak, ale spójrz na teksturę ścian w tym porównawczym filmiku. Na low to wygląda wręcz żałośnie.
  8. S

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    To już brzmi bardziej optymiastycznie, pomiędzy Ultra a Low ~70 FPSów różnicy, to by świadczyło o dobrej optymalizacji. Teraz pytanie, komu wierzyć?
  9. S

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Tyle, że jeżeli dajmy na to taki GTX 770 ma tyle samo FPS na Ultra co na High to nie ma mowy o dobrej optymalizacji.
  10. S

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    GTX 770(wysokie) w 1920x1080 ~26 FPS a w 2560x1440 ~ 21FPS Jeżeli to prawda to skalowanie jest bardzo słabe.
  11. S

    Wiedźmin 3 - pytania odnośnie wydań gry, wersji językowych itp.

    MIeć będziesz miał, tylko nie wiadomo dokładnie kiedy udostęnią polską paczkę jezykową. Sam czekam na jakieś konkretne informacje.
  12. S

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Jejku jej, paczka umieszczona w paczkomacie :D dawać już ten kod i tak nie zagram przed 1.00 :P
  13. S

    Wiedźmin 3: platformy

    Nic nie piłem, a w co drugim temacie promile widzę :P
  14. S

    Data premiery - równi i równiejsi?

    Prawda jest taka, że gdyby REDzi jakkolwiek zareagowaliby na ten sklep w Arabii (sprawa sądowa, grzywna, cokolwiek) to reszta sklepów na świecie, w obawie przed konsekwencjami, Wiedźmina by nie wystawiały. A tak wiedzą, że i tak żadnych kar nie ma to co sobie mają żałowac, wystawią grę kilka dni...
  15. S

    Data premiery - równi i równiejsi?

    TerraRanta zakupiłem zanim zaczął się ten cały cyrk. Kupiłem bo musiałem, bo nie było opcji bym opłacił później. Napisałem, gdyby jeszcze REDzi chociaż udawali, że starają się z tym cokolwiek zrobić to siedziałbym ładnie cicho. A tymczasem klepią ich po głowie i mówią, że spoko mogą streamować...
  16. S

    Data premiery - równi i równiejsi?

    dooot "..w niektórych.." "..niektórzy..." samych streamów na twitchu jest prawie 200(A streamować póki co można tylko z konsol). To coś mówi o skali. Owszem, zdarza się, że po znajomości ma się grę wcześniej, ale teraz większość sklepów na zachodzie, w Rosji i kilka w Polsce już bez problemu grę...
  17. S

    Data premiery - równi i równiejsi?

    Chętnie bym Ci pokazał, niestety strona gdzie się zamawiało kolekcjonerki już dawno nieaktualna i przepadła do eteru. Mogę Ci zagwarantować, że tak właśnie było, bo właśnie po to zamawiałem EK i po to zamawiałem do paczkomatu a nie wygodnie kurierem. " Wybranie paczkomatu to gwarancja posiadania...
  18. S

    Data premiery - równi i równiejsi?

    A ja płacąc 349.99za EK z dostawą do paczkomatu umówiłem się z cdp, że dostanę swoją kolekcjonerkę jako jeden z pierwszych na świecie, i co teraz?
  19. S

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Mój to się w ogóle nie nadaje, tym bardziej, że nawet nie posiadam większej jego wersji. A hype spory :D
  20. S

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    O 1.00 bo o tej godzinie będzie można dopiero pobrać pliczek. Patrząc przez pryzmat, że połowa świata już gra, wydaje się to nawet całkiem zabawne.
Top Bottom