Search results

+
  1. B

    Aktualizacja 1.2

    sterowniki mam najnowsze, modów nigdy nie instalowałem żadnych. Pomoże ktoś :/ ? Pomoc techniczna CDP nie odpowiedziała mi nawet na zgłoszenie...
  2. B

    Aktualizacja 1.2

    Ok, ale raczej nie powinno to wyglądać tak jak poniżej czyż nie? Nie wiem, może moja karta graficzna jest uszkodzona i źle renderuje grafikę? Może tak być? Mam RTX 3080.
  3. B

    Aktualizacja 1.2

    dziękuje Ci dobry człowieku! :) aczkolwiek nadal jestem ciekawy opinii innych użytkowników na ten temat! :)
  4. B

    Aktualizacja 1.2

    Niestety nie mogę stworzyć nowego tematu odnośnie tego problemu więc wrzucam rzecz tutaj (ewentualnie proszę moderatorów o stworzenie nowego tematu). Nie wiem ale może mi się wydaje dlatego postanowiłem zapytać innych graczy CP... Zrobiłem małe porównanie graficzne bo po łatce 1.2 strasznie...
  5. B

    Aktualizacja 1.2 – lista zmian

    Bardzo ładna lista zmian! Jeśli to sprawi, że będę mógł w pełni cieszyć się imersją gry to pogratuluje Redą (z tego co widzę większość problemów, które doświadczyłem znajdują się na liście). Póki co moje zaufanie pozostaje mocno nadszarpnięte i nie chwalę dnia przed zachodem słońca! Mam...
  6. B

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    Czy to zaznaczyłem to waszym zadaniem bug czy wina mojego komputera :) ? Krótki edit: potestowałem i wychodzi na to, że włączenie DLSS na jakimkolwiek ustawieniu powoduje efekt ghosting. Bez DLSS nie ma żadnej smugi, jest ok. Ale wtedy z kolei należy pożegnać się z RTX bo klatki lecą w dół...
  7. B

    Co nowego w Night City? [Aktualizacja 1.2 oczami twórców]

    Właśnie odinstalowałem tą grę. Wrócę jak zaczną poważnie nas traktować :). Ale hej? Kto wie do 31 marca jest jeszcze trochę czasu. Może 1.2 przyniesie jednak jakieś istotne naprawy błędów. Oby to nie były najcięższe działa CDPR.
  8. B

    Ważna informacja dotycząca Aktualizacji 1.2

    Cała ta argumentacja o słabych komputerach jest totalnie nie na miejscu. Mam dość topowy sprzęt. I7 9700k, RTX 3080, 16 gb ramu 3200 mhz i monitor do 1440p z 144 mhz odświeżania. Doświadczam płynnej rozgrywki w około 60 klatkach przez większość czasu na najwyższych ustawieniach z RTX na poziomie...
  9. B

    Ważna informacja dotycząca Aktualizacji 1.2

    CD Projekt bardzo proszę ustosunkujcie się do naszych próśb. Jeśli chcecie być traktowani z szacunkiem to proszę taktujcie również i nas z szacunkiem i powagą. Potrzebujecie czasu? Nie ma sprawy. Ale proszę traktujcie nas poważnie i opublikujcie chociaż konkrety. Nad czym pracujecie, co...
  10. B

    30fps+ dziwny dźwięk karty graficznej

    Niestety wielu producentów nie uznaje piszczących cewek jako wady produkcyjnej. Ja mam ASUS TUF 3080 OC i cewki piszczą na karcie a żeby było śmieszniej po wymianie grafiki na wspomniany model (miałem gtx 1070 gaming) zaczęły też piszczeć na zasilaczu (Seasonic Gold 850w). Sprzedawca karty...
  11. B

    Hotfix 1.11

    "Szczerze mówiąc, z punktu widzenia produkcji to jedno i to samo. AI i zachowanie NPC to część błędów – stwierdził Michał Nowakowski.". Nie ma słowa typu naprawimy to/ zmienimy to. Nie ma konkretów. Konkret to przykładowo: zmienimy zachowanie policji, że na miejsce akcji będzie przyjeżdżać...
  12. B

    Hotfix 1.11

    To są wszystko czyste dywagacje. Proszę o konkretne linki i konkretne artykuły. CD Projekt nie poinformował nas co naprawi i jaki ma na to plan. Z wypowiedzi wiemy, że ich priorytetem są konsole gdzie są poważne błędy. Nigdzie nie było napisane ani powiedziane, że AI w jakimkolwiek stopniu...
  13. B

    [ROZWIĄZANE] WAŻNE: podatność w kodzie na PC

    Mi miło by było usłyszeć od Developera jakieś konkrety. Forum służy też do komunikacji a CD Projekt unika komunikacji i rzuca ogólniki. Dziś chciałem sprawdzić jak gra wygląda po patchu 1.12. Zapisałem sobie specjalnie save przed jedna z misji fabularnych przy, której doświadczyłem wiele...
  14. B

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    Ja porzuciłem grę i robię jedna misje fabularną po każdym patchu by zobaczyć co się zmieniło. Takie błędy pojawiały mi się praktycznie w każdej misji fabularnej, złe animacje, złe sekwencje, losowe przedmioty w rękach npców. Generalnie to wygląda jakby żaden tester nie przeszedł tej gry od A do...
  15. B

    Hotfix 1.12

    Czy CD projekt planuje nas poinformować o bardziej przybliżonych terminach swoich planów? Ten HOT fix wprowadza zmiany dla ludzi używających mody, dlaczego w ogóle takie coś jak narzędzia moderskie jest udostępniane w pierwszej kolejności? Czekam, aż będę mógł czerpać komplet doświadczeń z tej...
  16. B

    Brak możliwości pobrania zawartości dodatkowej

    Problem rozwiązany. Należało zmienić ścieżkę zapisu plików dodatkowych w GOG.
  17. B

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    Wejście do obozu nomadów, do których należy Pam po misji "Riders of the storm" buguje na dobre postać i nie można wyciągnąć broni ani używać przedmiotów. Wyskakuje komunikat "action blocked". Nie pomaga nic opisane w inny wątkach na temat bugu z brakiem możliwości wyciągania broni, ani fast...
  18. B

    Brak możliwości pobrania zawartości dodatkowej

    Niestety nie mogę pobrać swojej zawartości dodatkowej w postaci podręczników do cyberpunka (zarówno PL jak i ENG). W GOG wyskakuje mi błąd brak miejsca na dysku a miejsca mam multum. Jak to naprawić?
  19. B

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    Im dalej gram na PC tym bardziej chce mi się tą grę odłożyć na półkę i wrócić po jakimś sensownym załataniu. Wrzucam moją dzisiejszą porcje bugów. Coraz bardziej się utwierdzam, że chyba prawdziwych testów ta gra nie przeszła. Z góry przepraszam za jakość obrazu ale nagrywałem telefonem. 1...
  20. B

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    U mnie to bardziej właśnie elementy flory i bardzo to widać wrzucę filmik wieczorem. W mieście aż tak nie zauważyłem ale też się zdarza.
Top Bottom