Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

+
To tam można wejść przez okno??? Ja zawsze (tzn 2 razy jak to przechodziłem) wyważałem drzwi i nimi wchodziłem.
A co byś zrobił jak byś nie miał dość siły na drzwi? :) Też mnie odbiło na ok 200m w tym miejscu, ale chociaż nie umarłem od upadku :p
 
Tylko PC sie liczy.
Najbardziej irytujaca jest minimapa. Pomijajac fakt, ze czasami dziwnie prowadzi do celu to najbardziej denerwuje mnie, ze pokazuje zakrety zbyt pozno. Ciagle musze zawracac, bo przejechalem jakis zakret. Powinna sie oddalac wraz ze wzrostem predkosci samochodu czy tam motoru. Zamiast zwiedzac okolice i rozkoszowac sie grafika, mam wzrok wlepiony w minimape. :(
No i radio przelacza sie dopiero za drugim razem...
Acha, jeszcze jedno. W dzienniku w dziale automania ciagle nie ma zdjec samochodow.

Pozdrawiam wszystkich Cyberpunkow!

View attachment 11156093
Na razie pozostaje mod.
 
Im dalej gram na PC tym bardziej chce mi się tą grę odłożyć na półkę i wrócić po jakimś sensownym załataniu. Wrzucam moją dzisiejszą porcje bugów. Coraz bardziej się utwierdzam, że chyba prawdziwych testów ta gra nie przeszła.

Z góry przepraszam za jakość obrazu ale nagrywałem telefonem.

1. Migające elementy otoczenia palmy, drzewka itp


Podobnie tutaj na dachu namiotu


2. Błędy wizualne przy wychodzeniu z auta

Przy wychodzeniu znika szyba, błąd jest totalnie powtarzalny i przy wielu modelach aut.


3. Tu raczej nie trzeba tłumaczyć :shrug:

IMG_8072.jpg
 
Przykre to wszystko mam szczerą nadzieję że wyjdzie to na prostą w końcu bo czytając odechciewa się grać :cry:
A jeszcze do tego dosrywają zachodnie media niestety.
 
Wejście do obozu nomadów, do których należy Pam po misji "Riders of the storm" buguje na dobre postać i nie można wyciągnąć broni ani używać przedmiotów. Wyskakuje komunikat "action blocked". Nie pomaga nic opisane w inny wątkach na temat bugu z brakiem możliwości wyciągania broni, ani fast travel ani wejście do baru/bezpiecznej lokacji. Jedyne co pomaga to wczytanie stanu gry przed wejściem do obozu.
 
Wersja 1.1 Zadanie Delamain: North Oak
Po zaparkowaniu taksówki pod siedzibą Delamain urywa rozmowę ze zbuntowaną taksówka i nie rozłącza połączenia. Nie da się wykonać połącznia z Delamain w celu zakończenia zadania. Nie da się również wykonywać żadnych innych połączeń. Połączenia przychodzące w innych zadaniach również są zablokowane, przychodzą tylko wiadomości.

1611798981179.png
 
Wersja PC. Po ostatniej aktualizacji pistolety typu Tech nie działają jak powinny -nie ładują się albo strzelają samoczynnie po naładowaniu, mimo posiadanego odpowiedniego perka. Do tego często podczas celowania broń "ucieka" z ekranu w ten sposób:
.

Przed aktualizacją podczas grania głównego wątku nie miałem żadnych poważnych problemów, czasem sporadyczne wizualne bugi i glitche. Teraz kiedy zająłem się misjami pobocznymi wychodzi cały syf i niedopracowanie gry, o którym słyszałem zewsząd po premierze. Świat gry, fabuła i całe miasto są cudnie stworzone, ale te podstawowe błędy odbierają chęć dalszej gry. Chciałbym też tworząc nową postać mieć możliwość pomijania sześciogodzinnego prologu... Bo nie spodziewałem się, że w grze gdzie podstawą są modyfikacje ciała ograniczeniem będą atrybuty postaci, których nie można zmieniać.

Jeszcze jedno, trochę zabawne zjawisko. Kiedy dzwonię do kogoś po jakimś czasie -na przykład do Rogue, to pojawia się obok mnie i siedzi w powietrzu...

A po zakończeniu wątku z Judy, kiedy miała wyjechać z miasta idę do mieszkania, które mi dała żeby odebrać broń, Judy stoi przy oknie i mówi, że może ze mną pogadać bo właśnie gdzieś jedzie i się nudzi. :facepalm:
 
Last edited:
A po zakończeniu wątku z Judy, kiedy miała wyjechać z miasta idę do mieszkania, które mi dała żeby odebrać broń, Judy stoi przy oknie i mówi, że może ze mną pogadać bo właśnie gdzieś jedzie i się nudzi. :facepalm:

To niestety jest bardzo częsty błąd w CP
ja nawet dostawałem od Judy telefony że jest w San Francisco oraz zdjęcia z trasy w trakcie, jak stałem przed nią w jej mieszkaniu ;-)
 
Nie wiem co jeszcze psuje ta aktualizacja, ale ja na 1.06 nawet w pobocznych nie miałem problemów.
 
Last edited:
Dzisiaj jeszcze spostrzegłem podczas wykonywania misji, że V nie ma odbicia w lustrze, w trybie zdjęć widać tylko ubranie i ręce w odbiciu. Niby nic wielkiego, ale psuje immersję bo inne postacie widać.

PS. Właśnie zabiły mnie skaczące worki ze śmieciami... :cry:
 

Attachments

  • Cyberpunk 2077® 2021.01.28 - 12.07.20.06.png
    Cyberpunk 2077® 2021.01.28 - 12.07.20.06.png
    1.7 MB · Views: 49
  • Cyberpunk 2077® 2021.01.28 - 12.09.01.07.png
    Cyberpunk 2077® 2021.01.28 - 12.09.01.07.png
    2.2 MB · Views: 49
Last edited:
Misja "Kto sieje wiatr" po rozmowie z Panam w domku po odzyskania Saula, Panam idzie spać, powinien pojawić się Johnny i V tez powinien iść spać. Jednak Johnny się nie pojawia ponieważ ukończony jest juz główny wątek fabularny. I V siedzi tak godzinami i nic się nie dzieje.
 
Witam!

W misji "Kontrakt: Czwarta Władza" mam dostęp do opcji dialogowej związanej z
pogrzebem Jackiego Wellesa. Jednak w tym podejściu postanowiłem wysłać ciało do kliniki Victora, więc fabularnie nie miałem raczej możliwości poznać tej osoby na pogrzebie kompana, ponieważ ten się nie odbył.

Pozdrawiam i życzę przyjemnego dnia.
 

Attachments

  • Cyberpunk 2077 Screenshot 2021.01.29 - 19.29.40.92.png
    Cyberpunk 2077 Screenshot 2021.01.29 - 19.29.40.92.png
    3.7 MB · Views: 47
Po śmierci Rogue gdy idę do baru spotkać się z klientem
barmanka bierze szklankę w dłoń ale jej nie ma
 

Attachments

  • 143867587_2802598166671908_1801738122735889959_n.jpg
    143867587_2802598166671908_1801738122735889959_n.jpg
    99.4 KB · Views: 36
Dość kuriozalny błąd - przesłuchiwanie powalonego XD
 

Attachments

  • Cyberpunk2077_KicAakG2r0.jpg
    Cyberpunk2077_KicAakG2r0.jpg
    198.9 KB · Views: 42
Z góry przepraszam za jakość obrazu ale nagrywałem telefonem.

Ściągnij OBSa to wtedy będzie lepsza jakość: https://obsproject.com/

Ja mam czasem błąd, że statystyki broni schodzą do zera i moja postać macha kataną, ale nie zadaje obrażeń. Mam moda, że wszystkie bronie nie zadają śmiertelnych obrażeń i nie wiem czy to to czy może jeszcze coś innego.
 
Top Bottom