Search results

+
  1. P

    Zmiana obrazków przycisków kontrolera xbox na ps3, pomocy!

    Jeśli Ci się nie uda to spróbuj programem TexMod. Odpalasz nim grę, szukasz tekstury, zgrywasz do painta, przerabiasz, zapisujesz MOD'a i z tym modem odpalasz grę. Niestety zmodyfikowaną grę otwierasz także przez TexMod, więc jest to gorsze rozwiązanie, ale daję w wypadku gdybyś nie dał rady tym...
  2. P

    Assasin's Creed IV: Black flaG

    So, maybe I'm a hater, but I don't like the game just now. Shoit, thej just made part 3, it isn't even complete (I mean, not all DLC's were relased) and anyway they are shooting another part in my face. Players have to WAIT for a game to be relased, they have to DESIRE it. Ubisoft is just...
  3. P

    Save'y-brak screena

    Posiada Windows 7 pro x64 i nie wiem o co chodzi, bo w Wiedźminie przy sejvach screeny są, ale jak robię screena (przyciskiem PrintSc) to zawsze dostaję czarny ekran...
  4. P

    Geralt's choices on Xbox 360

    Unfortunatly, XBOX version of The Witcher 2 don't have a few features that PC version (with saves imported from TW1) has.
  5. P

    Jesus ???

    The name "Jesus" is not mentioned by any NPC in Polish version of The Witcher 2 (nor TW1). Personally I think that it was not a good idea to add Jesus to English version... but It's just my opinion. Anyway, "Pozdrawiam wszystkich polaków". Są tu jacyś Polacy? :D
  6. P

    W2:Ruch ust zgadzający się z wymową tylko PL?

    Zauważyłem że do każdej linii dialogowej gesty są te same. Jak odbędziesz rozmowę, a potem wczytasz grę i przeprowadzisz ją tak samo, to machanie rękami jest identyczne. Wygląda więc na to że są przypisane do konkretnych wypowiedzi wypowiedzi (bazując na ich charakterze).
  7. P

    Dema a kolejne produkcje CDP

    @Singami: Ciekawy pomysł. Ja to widzę tak: Demo byłoby tutorialem gry (oczywiście dostępnym także w pełnej wersji). Gracz stworzyłby sobie postać, połaził trochę, postrzelał (tak z 15-20 minut) podejmował pierwsze, mało istotne decyzje, a po ukończeniu dema, można by zaimportować postać i wybory...
  8. P

    Rytuały Midinvaerne

    Wiecie co REDzi? Na prawdę ciężko mi z tym newsem. Ciężko się patrzy jak tak dobrze zapowiadająca się ekipa znana z tego że mimo światowych sukcesów woda sodowa nie uderza im do głowy, dzięki czemu zachowują typowo "ludzkie" podejście, za czym idzie poważne i przyjazne podejście do użytkownika...
  9. P

    Wiedźmin 1 Launcher

    W launcherze wersji z GOG.com nie ma banera. Każdy posiadacz Wiedźmina ma kopię zapasową na GOG'u więc chyba nie ma problemu ;)
  10. P

    8 Lat Wiedźmińskiej Społeczności

    Platformy na których ukazał się Wiesiu za czasów CDPR: -Pc (Windows) -Mac -iOs -Xbox 360 -Web Browser (liczy się?)
  11. P

    Tajemnicze odliczanie.

    Bo wg CDPR Wieśka 2 na PS3 nie będzie.
  12. P

    Tajemnicze odliczanie.

    Wątpię, że chodzi o Twoja Twarz w naszej grze, bo w tym konkursie chodziło raczej o Cyberpunk, a tło jest z wieska, więc na pewno coś związanego z wiedźminem... Logicznie, nie? O.o
  13. P

    Twórczość Xhu

    1. Na okładce powinno być chyba trochę więcej niż nazwa książki... O.o 2. Jesli dobrze ogarniam, książka nazywa się "Krew Elfów",a nie "Wiedźnin Krew elfów" http://www.fantasyworld.pl/images/artykuly/volt/recenzje/elfy.jpg http://images25.fotosik.pl/251/020429d52838f5ad.jpg
  14. P

    Oficjalne Rozszerzenie "Cena Neutralności" GDZIE?

    Po instalacji EE nie miałem "Ceny..." i "Efektu..." więc ściągnąłem stąd: Cena neutralności: http://www.sciagnij.pl/programy/p/Gry-Fabularne-RPG-TWEE_adventure_The_Price_of_Neutrality/4439 Efekt uboczny: http://www.sciagnij.pl/programy/p/Gry-Fabularne-RPG-TWEE_adventure_Side_Effects/4438
  15. P

    Patch 1.6.2 do pierwszego Wiedźmina na komputery Mac już dostępny

    Przecież to wszystko już jest na PC... O.o
  16. P

    Cena hitu jest... za niska?

    Jakby Ci to powiedzieć... Wersja pudełkowa > wersja cyfrowa Na prawdę czujesz się źle z tym, że masz pudełko z grą, a nie pliki na serwerze? O.o Gdybym ja miał taki wybór to nawet przez chwilę bym się nie zastanawiał tylko brał pudełkowe. Zaraz pewnie mnie zminusują, bo nie idę z duchem czasu... :D
  17. P

    Cena hitu jest... za niska?

    Skończ już, skończ, Merkucjo; Prawisz o niczym.
  18. P

    Projekty CzerwonegoKarczmarza (cz.2): gog.com PREMIUM

    To Ci zazdroszczę :D Chociaż może mają sytuację ratuje fakt, że na płycie były jeszcze soundtracki, tapety, inne pierdoły i Community patch do G3 (choć już nieaktualny) :D Ale nie odpowiedziałeś na ważniejsze pytanie: kontaktowałeś się w tej sprawie z gog.com? Bo chyba nie otworzysz bazaru i...
  19. P

    Projekty CzerwonegoKarczmarza (cz.2): gog.com PREMIUM

    Zgłosiłeś pomysł do Gog.com? Co do ceny, prędzej 25-30, bo więcej np za grę Gothic 1 nie dałbym w życiu, nawet w takim wydaniu, szczególnie że za niecałe 2 dychy kupiłem (nówkę w sklepie) 1, 2 i Noc Kruka na jednej płycie
  20. P

    Zgadnij kto to - quiz

    To oczywiście Bernard Dukat http://wiedzmin.wikia.com/wiki/Bernard_Dukat
Top Bottom