Search results

+
  1. V

    wiedzmin 2 a format kompa

    wiedzmin 2 a format kompa mam zainstalowanego oryginalnego wieska2, nie mam zadnej plyty, pudelka, wszystko przepadlo, pozostal tylko zainstalowany na lapku, a laptop wymaga gruntownego przeczyszczenia do zera, czy jesli przeniose poprostu zainstalowany folder na pendrive i potem z powrotem na...
  2. V

    Prośba o pomoc w konkursie

    Prośba o pomoc w konkursie Nie wiem czy regulamin tego zabrania, ale mam do Was wieeeeeelką prośbę Biore udział w pewnym konkursie na facebook i zależy mi na wygranej, jakbyście mogli wejść w ten link i polubić zdjęcie, bardzo ale o bardzo proszę o pomoc ! To tylko kilka sekund Waszego czasu...
  3. V

    Poszukuję zapisu z gry...

    ma ktoś save W2 początek I aktu na poziomie nagła śmierć ( fajnie by było ze zbroją kruka z W1 )
  4. V

    Zgadnij kto to - quiz

    no no zapomnialem odpisac ze kaenthas zgadl pierwszy : ) chyba nie musze dawac dowodu ze to talar : P
  5. V

    Zgadnij kto to - quiz

    to może ja : ) http://imageshack.us/photo/my-images/818/asdqb.jpg/ jest to postać dobrze znana każdemu forumowiczowi i graczowi stąd ; ) ps. coś obrazki mi się nie wstawiają albo nie umiem : P to dam link poprostu
  6. V

    Dwaj Naukowcy

    wystepuje tu niescislosc, geralt w III akcie mowi ze po tym "eliksirze" wyrastaja mu wlosy, a przeciez dostajemy od nich mutagen
  7. V

    nowy dowód

    ale jesteś zameldowany na stałe ? czy tymczasowo ? obecnie mieszkam na stancji bez meldunku ale w roku akademickim wracam do akademika gdzie jest zameldowanie tymczasowe
  8. V

    nowy dowód

    nowy dowód Mam pytanie odnośnie wyrobienia nowego dowodu : ) jeśli mieszkam w mieście w którym nie jestem zameldowany ( mieszkam w Olsztynie a zameldowany jestem na stałe w Bartoszycach ) to czy mogę w ( urzedzie miasta ? ) tam gdzie mieszkam obecnie złożyc podanie o wyrobienie nowego dowodu...
  9. V

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    a ja mam nadzieję że w W3 zostaną ukazane dalsze losy Alvina, w końcu dzieciak w W1 miał ogromne znaczenie
  10. V

    Poszukuję zapisu z gry...

    prosze o save do importu z W1 po stronie elfów, reszta bez znaczenia :)
  11. V

    [W2] Mod na wszystkie przedmioty (edytowalny)

    no ciekawe czy zadziala, planuje pojsc za rochem wiec do do kogos z obozu henselta i w 3 akcie do brasa z ban ard bym prosil ; )
  12. V

    [W2] Mod na wszystkie przedmioty (edytowalny)

    jednak gra odpala tylko z plikiem ktory dla mnie zedytowales, z plikiem z pierwszego postu nie idzie
  13. V

    [W2] Mod na wszystkie przedmioty (edytowalny)

    tak odpalilo, nie wiem czy to dzieki Twojemu plikowi czy dzieki temu ze odpalilem gre jako administrator (czemu wczesniej na to nie wpadlem -,-' )w kazdym razie juz dziala : D a jest jakiś mod by te rzeczy nie byly takie drogie ? przeszedlem gre kilkanascie razy i chce sie pobawic np z setem...
  14. V

    [W2] Mod na wszystkie przedmioty (edytowalny)

    nie mam innych modów i nigdy nie korzystalem, to mial byc pierwszy, plik def_shops wrzucam do Program files/wiedzmin2/cookedpc/items (gdzie folder items musialem zrobic sam bo go nie bylo)
  15. V

    [W2] Mod na wszystkie przedmioty (edytowalny)

    ten mod sprawia ze nie odpala mi gra... moze wlasnie mniejsze modyfikajce by odpalily czyli ze te rzeczy ktore wymienilem TYLKO u Aneżki
  16. V

    [W2] Mod na wszystkie przedmioty (edytowalny)

    nie ogarniam tego... może ktoś wrzucić już zedytowany plik by u aneżki były wszystkie miecze zarówno srebrne jak i stalowe oraz pancerze ? a no i skladniki alchemiczne i rzemieślnicze
  17. V

    Problemy z launcherem - temat zbiorczy

    nagle przestała mi się włączać gra, klikam w launcherze uruchom gre pojawia sie ikona medalionu i po chwili wraca do launchera, bezposrednio z bina tez nie idzie, proces sie pojawia ale po chwili znika, o co moze chodzic?
  18. V

    Pomoc w walce z vandergriftem (mroczny)

    znowu musze poprosic o pomoc, tym razem z samym dojściem do vadergrifta (tym razem mam wiarolomce wiec mysle ze dam mu rade sam :)) przechodziac gre ktorysnasty raz nie moge pokonac tych glupich upiorow bedac upiorem... pomocy ! save edit:poradzilem sobie :)
  19. V

    Miecze

    W tym linku z gamebanshee np srebrny miecz wiarolomcy podejze to jest black unicorn czyli czarny jednorozec, lepiej moim zdaniem wygladaly by nazwy doslowne tych mieczy z angielskiego, w jakiejś łatce mogliby to zmienić : )
  20. V

    Serce Melitele - gdzie mój medalion? :(

    ja za każdym razem zdobywam ten medalion zabijając młodegopo wyjściu z lochu, bo nie chce mi go dać : P
Top Bottom