Search results

+
  1. ZdzichsiuPL

    Wszystkie przygody w jednym miejscu

    Zaktualizowałem link, bo google robiło jakiś problem z udostępnieniem. Przy okazji bump tematu, żeby był u góry widoczny
  2. ZdzichsiuPL

    Linki do dodatkowych przygód

    Zaktualizowałem link, bo google robiło jakiś problem z udostępnieniem. Przy okazji bump tematu, żeby był u góry widoczny
  3. ZdzichsiuPL

    [przygoda] Maskarada

    Natrafiłem na pewien błąd. Przy próbie zbierania Iskierników gra się wyłącza. Miał ktoś podobnie i wie, jak temu zaradzić?
  4. ZdzichsiuPL

    Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka

    Po obejrzeniu materiału mam jeszcze większy hype na tego moda. Fragmenty rozgrywki robią wrażenie i aż dziw, że autorom udało się to osiągnąć w Wiedźminie 2. Zwłaszcza gdy spojrzymy, jak wyglądają dotychczasowe przygody z REDkita.
  5. ZdzichsiuPL

    Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka

    Jest się czym ekscytować, bo mod zapowiada się na największą i najbardziej rozbudowaną przygodę do Wiedźmina 2. No i wszystko wskazuje na to, że w odróżnieniu od większości, ta zostanie przynajmniej ukończona. Dodatkowo dla fanów będzie to okazja na kolejne wejście w świat Wiedźmina i ujrzenie...
  6. ZdzichsiuPL

    Zbiór opowiadań Wiedźmin. Szpony i Kły

    Podobne. Są opowiadania lepsze, są gorsze, ale całość ogólnie trzyma dosyć dobry poziom. Gdyby ktoś mi dał niektóre z opowiadań bez mówienia, kto jest ich autorem, to dałbym głowę, że pisał je sam Sapkowski. I dzięki temu zbiorowi książki przenikają się z grami. W jednym opowiadaniu był...
  7. ZdzichsiuPL

    Zbiór opowiadań Wiedźmin. Szpony i Kły

    Empiki już zawalone książkami, dzisiaj kupiłem swoją i zaraz zabieram się do czytania.
  8. ZdzichsiuPL

    Zbiór opowiadań Wiedźmin. Szpony i Kły

    Wiedźmin: Szpony i kły Wielki napis Andrzej Sapkowski na okładce zwiastuje nową książkę w uniwersum Wiedźmina. No... prawie. Z błogosławieństwem AS-a już za tydzień zostanie wydany zbiór opowiadań stworzonych przez fanów na konkurs Nowej Fantastyki. Dla czytelników oznacza to 11 zupełnie nowych...
  9. ZdzichsiuPL

    Świętujemy 10. rocznicę serii gier o Wiedźminie!

    Nie powiem, było wzruszenie podczas oglądania. Teraz jeszcze bardziej dłuży się czas oczekiwania na Pożegnanie Białego Wilka. btw. zapis z konferencji jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=z5QpbMOfy2U
  10. ZdzichsiuPL

    Edycje kolekcjonerskie - ile ich było ?

    Z tego, co pamiętam, to edycja premium była jednocześnie edycją premierową. Nie było samego standardowego wydania z pudełkiem i płytą, każdy dostawał soundtrack, papercrafty i inne gadżety. Oprócz kolekcjonerki była jeszcze edycja bodajże tylko przeznaczona dla Empików, do której oprócz...
  11. ZdzichsiuPL

    GWINT: Wojna Krwi nadchodzi!

    Sposób udostępniania tylko cyfrowy, czy planują też pudełka? Super byłoby dostać talię Skellige z pudełkowym season passem kampanii do Gwinta.
  12. ZdzichsiuPL

    GWINT: Wojna Krwi nadchodzi!

    Jakieś potwierdzenie? Niezbyt śledzę wiadomości na temat Gwinta i nie przypominam sobie, by było mówione, że kampanie będą płatne.
  13. ZdzichsiuPL

    Wszystkie przygody w jednym miejscu

    Wszystkie przygody w jednym miejscu Podobnie jak i w przypadku pierwszego Wiedźmina, tak i przy dwójce zebrałem chyba wszystkie możliwe dodatkowe przygody, które wyszły do tej pory. Jako że na forum nie ma żadnego spisu, to ten wątek można również w ten sposób potraktować. Całość zajmuje ponad...
  14. ZdzichsiuPL

    Linki do dodatkowych przygód

    No i się udało. Zebrałem chyba wszystkie ukończone dodatkowe przygody do pierwszego Wiedźmina. Nie ma raczej sensu rozdzielać ich na pojedyncze pliki i linkować do każdej osobno, więc zrobiłem paczkę, która zwyczajnie zawiera wszystko. Całość zajmuje prawie 3 giga. Nie wliczałem w ten plik...
  15. ZdzichsiuPL

    Problem z modem Long Tucked Hair

    Po reinstalacji wszystko wróciło do normy i mody na powrót działają. Myślę, że wątek można zamknąć.
  16. ZdzichsiuPL

    Linki do dodatkowych przygód

    Linki do dodatkowych przygód Cześć! Ostatni raz lista wszystkich przygód do pierwszego Wiedźmina była aktualizowana bagatela w 2014 roku. Od tamtego czasu sporo linków przestało działać, przez co nie ma dostępu do wielu modyfikacji. Trochę szkoda by było, gdyby ta część historii wiedźmińskiego...
  17. ZdzichsiuPL

    Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka

    http://i.imgur.com/079Mljo.jpg Vincenta doceniam strasznie, super zrobiony. Ale za to Carmen tak średnio. Mało przypomina siebie z jedynki i nie ten kolor włosów.
  18. ZdzichsiuPL

    Problem z modem Long Tucked Hair

    Tak. Może ktoś inny coś poradzi, a jak nie to zrobię kiedyś reinstal Wiedźmina.
  19. ZdzichsiuPL

    Problem z modem Long Tucked Hair

    More white. Tak, włosy mam rozpuszczone. Dla sprawdzenia wgrałem jakiś losowy mod z podmianką oczu i działał.
  20. ZdzichsiuPL

    Problem z modem Long Tucked Hair

    Teraz mam tylko ten jeden i dalej nie działa, więc nie mogły kolidować ze sobą.
Top Bottom