Search results

+
  1. B

    GOG pobieranie

    GOG pobieranie Od pewnego czasu nie mogę pobrać przez GOG'a żadnej zawartości dodatkowej do gry. Pobieranie zaczyna się i za chwile przerywa z komunikatem "failed". Nie mogę przez to zacząć NG+. Dodam, że GOG nie widzi najnowszej aktualizacji 1.11, którą musiałem zainstalować z innego źródła...
  2. B

    Gra wciąż nie działa płynnie

    Gra wciąż nie działa płynnie Gra wciąż mi klatkuje nawet na najniższych ustawieniach, pomimo iż spełniam wymagania sprzętowe z nawiązką (gtx770, i5-3570k, 1680x1050). Dzieje się to jednak tylko wtedy, gdy mam ograniczenie fps do 60 lub nieograniczone. Gdy gram na ograniczeniu do 30fps, jest ok...
  3. B

    Wiedźmin 3: potwory

    Wszechobecne wilki i utopce mogą nieco irytować, bo o ile na początku gry walka z trzema naraz może stanowić problem, to już na wyższych poziomach nie stanowią one żadnego wyzwania (wchodzimy między nie młyńcem i pozamiatane) i tylko przeszkadzają.
  4. B

    MINUSY Wiedźmina 3 & niedotrzymane obietnice

    Wiedźmin 3 to bardzo dobra gra. Jednak oceniłbym ją znacznie lepiej, gdyby nie te wszystkie przedpremierowe obietnice. I nie chodzi tu o grafikę, która na grywalność ma w moim przypadku wpływ znikomy. Nie będę się czepiał też problemów technicznych, bo zostaną one (mam nadzieje) w końcu...
  5. B

    Gwint: Rozgrywki na Skellige

    Wykonałem wszystkie zadania związane z gwintem, jakie się dało i teraz zostały mi "Rozgrywki na Skellige", których nie mogę wykonać, bo odesłałem Myszowora do Kaer Morhen, i "O wysoką stawkę" na które mam zbyt słabą talię :(
  6. B

    Romans z Yennefer vs Triss- jak wybrać by nie mieć trójkącika

    Chyba chodziło mu nie tyle o wątek z Yennefer, co o to, że jeszcze sporo do zrobienia w grze mi pozostało :)
  7. B

    Romans z Yennefer vs Triss- jak wybrać by nie mieć trójkącika

    Wiem, bo już obejrzałem wykonanie tego questa na youtubie. Pytanie tylko, czy to sprawi, że Yennefer nie będzie już chciała Geralta, wątpię jednak by znalazł się ktoś, kto celowo pominął to zadanie tylko po to, by sprawdzić konsekwencje :( No nic, dowiem się niedługo, bo już mi się znudziło...
  8. B

    Romans z Yennefer vs Triss- jak wybrać by nie mieć trójkącika

    Ano tak właśnie zrobiłem. Wie ktoś, czy to coś zmienia?
  9. B

    Romans z Yennefer vs Triss- jak wybrać by nie mieć trójkącika

    Szczerze, nie mam pojęcia. Zadanie na czerwono. W dzienniku mam coś o tym, że Geralt nie będzie jej chłopcem na posyłki. Być może przypadkiem wybrałem nie tę opcję dialogową, którą chciałem, i nie zareagowałem w porę. W rozmowach z Triss nie podejmowałem nawet żadnego flirtu, bo od początku...
  10. B

    Romans z Yennefer vs Triss- jak wybrać by nie mieć trójkącika

    Straciłem możliwość wykonania zadania "Ostatnie życzenie". Czy to przekreśla szanse na zakończenie gry z Yen?
  11. B

    Gwint: Rozgrywki na Skellige

    A gdzie można jeszcze znaleźć unikalne karty? Chcę zacząć quest "O wysoką stawkę", ale moja talia jest oszacowana na 4/5. Mam Yennefer, Ciri, Esterada, Philippe i Roche'a.
  12. B

    Gwint: Rozgrywki na Skellige

    Gwint: Rozgrywki na Skellige Zacząłem misję "Gwint: Rozgrywki na Skellige" i zostałem skierowany na Skellige do Myszowora. Problem w tym, że Myszowora zdążyłem już wysłać do Kaer Morhen, do którego, oczywiście, jeszcze nie zdążył dotrzeć. Znacznik kieruje mnie na Skellige, lecz po zbliżeniu, na...
  13. B

    Wampiry według Redów, czyli mała rewolucja w W3

    "Też" jest tu słowem - kluczem. Z tego powodu nie można ich kwalifikować jako wampiry wyższe (czy ktoś już w tym wątku o tym nie pisał)? Zresztą, cała ta dyskusja do niczego nas nie zaprowadzi. Wątpie by Redzi tak wnikliwie analizowali te podziały i kurczowo trzymali się ich przy tworzeniu gry...
  14. B

    Przebicie pancerza

    Przebicie pancerza Co dokładnie daje przebicie pancerza? Czy to się sumuje z obrażeniami? Czy miecz z obrażeniami 100 + 50 przebicia pancerza jest lepszy od miecza z obrażeniami, powiedzmy, 120?
  15. B

    Gra cały czas się zawiesza lub wyrzuca do pulpitu.

    Mam ten sam problem z wyrzucaniem do pulpitu często wraz z informacją o awarii sterownika. Spełniam zalecane wymagania sprzętowe. Ponadto mam problemy z płynnością podczas poruszania. Co parę sekund widać wyraźne "przeskoki" obrazu.
  16. B

    Wiedźmin 3 - wyłącza się

    Również mam problemy z wyłączającą sie grą. Z tym że u mnie nie wyłącza się "do końca". Pokazuje się pulpit, wyświetla się komunikat, że nastąpiła awaria jakiegoś sterownika (czasem, nie zawsze), a Wiedźmin wciąż pracuje w tle, lecz nie da się już do niego wrócić, a można jedynie wyłączyć w...
  17. B

    Kamienie runiczne

    Kamienie runiczne Znalazłem już kilka kamieni runicznych Czernobóg i wszystkie "dodają" do siły ataku 0 i nic poza tym. Czy to jakiś bug, czy o co chodzi?
  18. B

    Regis?

    5 punktów siły dla jednego z najpotężniejszych wampirów? Regis w grobie się przewraca.
  19. B

    Uma

    Czy jego pojawienie się jest zależne od podjętych wyborów?
  20. B

    Uma

    Uma Czy jest jakieś zadanie związane z pokracznym błaznem Barona, czy jego pojawienie się nie miało głębszego sensu?
Top Bottom