Search results

+
  1. S

    10 lat serii gier o Wiedźminie - dziękujemy za spotkanie!

    Dziękujemy za spotkanie, dziękujemy za wszystkie części gier, które dostarczyły nam tyle przeżyć!!!:hatsoff: Do zobaczenia :D
  2. S

    Spotkanie z okazji 10. rocznicy serii gier o Wiedźminie

    Trafiłaś na dworzec? :P
  3. S

    Spotkanie z okazji 10. rocznicy serii gier o Wiedźminie

    Jeszcze raz dziękuję za nagrodę, było świetnie <3
  4. S

    Lista wybrańców, czyli Tajemnicza Witryna i jej inicjatywa

    Na biforek bardzo chętnie, chcę Was poznać no i chcę, żebyście mnie też poznali :cheers:
  5. S

    Spotkanie z okazji 10. rocznicy serii gier o Wiedźminie

    W końcu 10 lat, jak świętować to porządnie :cheers:
  6. S

    Spotkanie z okazji 10. rocznicy serii gier o Wiedźminie

    https://www.youtube.com/watch?v=IwiQGsFbJEc ...a może jednak? :D
  7. S

    [KONKURS] Wspomnienie z Wiedźminem - wygraj zaproszenie na spotkanie z okazji 10. rocznicy serii gier o Wiedźminie!

    Jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie :D Dziękuję, gratuluję wszystkim zwycięzcom i... do zobaczenia! :hatsoff:
  8. S

    [KONKURS] Wspomnienie z Wiedźminem - wygraj zaproszenie na spotkanie z okazji 10. rocznicy serii gier o Wiedźminie!

    No Title 1. Od dawna marzyłam, żeby przebrać się za Ciri, lecz nie miałam umiejętności by sama wykonać strój. Długo zbierałam pieniądze, ale w końcu po długim czasie udało się! Gdy przypominam sobie uśmiechy innych, prośby o zdjęcia oraz krótsze i dłuższe pogawędki z takimi samymi fanami...
  9. S

    Końcówka..

    Mnie tylko zastanawia czy sam Geralt zrozumiał co mówi do niego Pan Lusterko
  10. S

    Wiedźmin 3 - muzyka

    Uwielbiam, szczególnie tę solówkę akordeonową <3 Mi za to cały czas siedzi w głowie The Mandragora no i oczywiście The Beast of Beauclair, chyba najlepszy battle theme z całej gry <3 Te bębny, ta... (sama nie jestem pewna co, grzechotka?) i ta wokaliza pasują do Detlaffa perfekycjnie. Od razu...
  11. S

    Cyberpunk 2077 - sugestie i życzenia

    Wiedźmin ma Kościanego Pokera i Gwinta. A Cyberpunk? Jaka mingra by tu pasowała?
  12. S

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Bardzo możliwe. Jeżeli tak- to mamy już aktora na Geralta :D
  13. S

    Questy/zadania/misje- propozycje

    Gdy myślę o Cyberpunku pierwsze co przychodzi mi do głowy to serial Almost Human. Ktoś oglądał? Niestety serial pomimo potencjału został anulowany po jednym sezonie. Obserwujemy tam pracę dwóch policjantów (jeden jest człowiekiem, drugi androidem) w futurystycznym mieście. Niektóre pomysły na...
  14. S

    Cyberpunk 2077 - muzyka w ponurej przyszłości

    Fajnie by było, żeby i w Cyberpunku znalazł się taki kawałek, jak ,,Wilcza Zamieć". Czyli chodzi mi o coś, co od razu będzie kojarzone z grą, będzie wpadać w ucho i jednocześnie pokazywać czego lubią słuchać ludzie tego świata. Nie mam zielonego pojęcia jak mogłoby coś takiego brzmieć- ale...
  15. S

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Boję się tego filmu jak cholera D: Mam nadzieję, że będzie lepiej niż poprzednio. Bo mimo wszystko poprzedni miał spory potencjał- gdyby trochę większy budżet na efekty specjalne, zmiana paru aktorów i niezmienianie aż tak fabuły to byłby to naprawdę w porządku film. Może nie byłby arcydziełem...
  16. S

    Twój pomysł na kartę.

    O kurde, 200/10 :'D Grałabym :threaten:
  17. S

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [SPOILERY]

    ...ale w dawnym języku wampirów (jak gada z Ukrytym) znowu jest Regisem, czy po angielsku czy po polsku :'D
  18. S

    Nowe Forum - opinie, sugestie, spostrzeżenia

    Właśnie co do dublowania postów, wczoraj mi się to zdarzyło. I chciałam to naprawić, ale problem polegał na tym, że nie mogłam znaleźć czegoś takiego jak ,,usuń post", Czy to ja jestem ślepa, czy takiego przycisku po prostu nie ma?
  19. S

    Spotkanie Wiedźmińskiej Społeczności

    W ogóle pytanko, bo na forum dołączyłam już po wydarzeniu: Co trzeba było zrobić, żeby zostać szczęśliwcem i uczestnikiem spotkania? Był jakiś konkurs, zgłoszenia? Pytam z czystej ciekawości, chociaż nie zaprzeczam, że cholernie Wam zazdroszczę- i pewnie nie tylko ja ;)
Top Bottom