Search results

+
  1. N

    Talie potworów w open becie

    Przecież nie konsumuje się użytecznych kart, tylko na przykład takiego mglaka, który niechcący wpadł. Dlaczego mówisz, że to słaba karta? Złota 16, której nic nie ruszy, a do tego współpracuje z mechaniką pożerania nekkera( lub czego innego, co kto woli), którego nijak nie idzie się pozbyć, bo...
  2. N

    Talie potworów w open becie

    Chciałem wskazać dobre zagranie, nazwałem ich cwaniakami pieszczotliwie. Wątek dotyczy talii potworów. Mój post jest o ciekawym zagraniu talią potworów. Naprawdę czujesz się źle z powodu mojego postu? Ciekawi mnie czy, jeszcze innne 'cwaniackie' rzeczy wam się przytrafiły.
  3. N

    Talie potworów w open becie

    Wy też macie często na 2r kejrana, kiedy gracie z potworami? haha... Cwaniaki, zwykle to jest złota 25. Pierwsza runda wygrana, na drugą kejran, na trzeciej wiedźmy. Prawie dościgają moje krasnoludy w punktach.
  4. N

    Talie potworów w open becie

    Ktoś ostatnio zaszedł na mrozie na 1 miejsce http://www.gwentdb.com/decks/22175-rank-1-global-johann_lieberts-weather-control
  5. N

    Błędy napotkane w Otwartej Becie

    MaRIB1 Wygląda na to, że to 'odebranie 3 siły' zdjęło quen, a potem przywróciło go do bazy 3. A według opisu zarodników najpierw powinno go przywrócić do siły bazowej, czyli to zdejmuje quen, a potem zadać trzy obrażenia, nekker zostaje z 6 siły. Czy przywrócenie do siły bazowej nie jest...
  6. N

    Pytania do twórców GWINTA

    Skąd bierzecie grafików? Macie swój stały 'oddział' rysowników, czy robicie to outsourcingowo, zlecając pracę wybranym przez was artystom? A może się sami zgłaszają?
  7. N

    Pytania do twórców GWINTA

    Skąd bierzecie grafików? Macie swój stały 'oddział' rysowników, czy robicie to outsourcingowo, zlecając pracę wybranym przez was artystom? A może się sami zgłaszają?
  8. N

    Pytania do twórców GWINTA

    Podpisuje się pod 1 i 3. Co robić z pyłem jak nie lubię animowanych kart?
  9. N

    Pytania do twórców GWINTA

    Podpisuje się pod 1 i 3. Co robić z pyłem jak nie lubię animowanych kart?
  10. N

    Śmieszne opisy kart

    Nexxurio Brawo 1.Nilfgaardczykom na jego widok robi się ciepło w kalesonach. 2. Jej prawdziwe imię to Astrid Lyttneyd Asgeirrfinnbjornsdottir, ale miała już dosyć problemów w urzędach. 3.Wyobraź sobie, że Jaskier zmienił płeć i będziesz miał pełny obraz.
  11. N

    Poradnik do tworzenia talii

    Balanced_MindPL Właśnie o to chodzi, żeby próbować samemu, na forum co najwyżej możemy się pochwalić swoją super talią, ale sztukę składania jej lepiej mieć w garści.
  12. N

    Poradnik do tworzenia talii

    Balanced_MindPL Zajrzyj tu http://www.gwentdb.com/decks lub tu http://gwentify.com/decks/skellige-budget-gwent-deck-list-guide/
  13. N

    Śmieszne opisy kart

    1."picie w pojedynkę jest jak sranie w towarzystwie" 2."picie bez odrina jest jak kajakowanie bez wioseł" 3."Teraz przynajmniej wiesz, że łatwo nie tracę głowy" Spróbujcie zgadnąć, jakie to karty. Tylko bez podglądania bo nie ma zabawy. Mortyr1 - ghul - to było łatwe
  14. N

    Dobry moment na pass - poradnik

    MajekX wiem, że harpie są częste w deckach, ponadto te golemy z quenem na start i zemstą też są dobrą kartą, ale nadal podtrzymuję, że potwory niewiadomo czego tym nieugrają. Lepszy power ma obrońca mahakamu, według mnie, dlatego, że krasnoludzka synergia jest niemal nieprzyzwoita. Albo co ze...
  15. N

    Straż Królowej??

    i to jest chyba jakiś błąd, Morkvarg zablokowany nie wraca.
  16. N

    Scoia'tael - budowa talii, ogólne taktyki

    Aaa, card advantage kluczem do wszystkiego. Moje potwory na pogodzie (niskie tiery) zawsze przegrywają XD
  17. N

    Pytania do twórców GWINTA

    Mortyr1 To, że chyba odstają (co mi nie przeszkadza, jakoś specjalnie nie zauważyłem) graficznie to efekt stylu rysowników. Zauważyliście jak dużo ich jest? Co karta to inne nazwisko. Wiadomo, że jakoś muszą się stylistycznie podpasować, no ale cóż. Mnie bardziej boli brak Biedniej...
  18. N

    Pytania do twórców GWINTA

    Mortyr1 To, że chyba odstają (co mi nie przeszkadza, jakoś specjalnie nie zauważyłem) graficznie to efekt stylu rysowników. Zauważyliście jak dużo ich jest? Co karta to inne nazwisko. Wiadomo, że jakoś muszą się stylistycznie podpasować, no ale cóż. Mnie bardziej boli brak Biedniej...
  19. N

    Skellige - kącik taktyczny

    No nie wiem, ja jakoś trafiam różnorodnie, na zmianę a to skellige, a to nilfgaard, potwory i scoiateal też. I co? To co komu wypada jest losowe, to że wypadnie ci 10x skellige nie znaczy, że wszyscy tym grają. A co do patchów na pewno będą zmiany bo to jest BETA, tu ma prawo coś nie działać. Ty...
  20. N

    Scoia'tael - budowa talii, ogólne taktyki

    Mam nurtujące mnie pytanie, i to chyba odpowiednie miejsce: Jaka jest kontra na talie złożone z kart specjalnych i tych ziomeczków co się przez to boostują?
Top Bottom