Search results

+
  1. C

    Twój pomysł na kartę.

    Karty propozycje nowych Coś dla głodnych nowych kart w talii. Moja propozycja to: Krogulec: Po jednej turze pochłania wybrana jednostkę i przejmuje jej zdolności.
  2. C

    Pytania do twórców GWINTA

    A na androida będzie dostępny gwint ? :)
  3. C

    Pytania do twórców GWINTA

    A na androida będzie dostępny gwint ? :)
  4. C

    SOLVED Wymiana 3 kart z talii

    Wymiana 3 kart z talii Czy to błąd czy tak już jest, ale przy wymianie 3 kart na początku gry te same karty wracają po rundzie pierwszej, czyli odrzucam przykładowo kajdany to już wiem że w rundzie drugiej dobierze mi z dwóch kart kajdany, jak nie w rundzie drugiej to w trzeciej. Trochę to...
  5. C

    Pytania do twórców GWINTA

    Czy planujecie wprowadzać nowe karty, lub nowe frakcje do gry ?
  6. C

    Pytania do twórców GWINTA

    Czy planujecie wprowadzać nowe karty, lub nowe frakcje do gry ?
  7. C

    Przegrana gra po 3 niezagranych kartach pod rząd. 

    Już po jednej karcie zawodnik będzie miał problem z wygraniem rundy, dał bym parę sekund więcej ostatecznego czasu i po upływie odłączał.
  8. C

    Oddzielenie Wampirów od Trupojadów

    Wampir mogły by "zarażać" inne karty przez ugryzienie, dodatkowo brzask opcja osłabiania wampirów.
  9. C

    Pomocy karta Geralt z Rivii nie ma nigdzie talara

    Karczmie Siedem Kotów tam szukaj swojej karty.
  10. C

    Opowiadanie w klimatach cyberpunk

    Brak pliku w załączonym linku ;(
  11. C

    Historia rozegranych partii

    Może lepiej, za 6 gier bez rozłączenia beczka, albo chociaż pół ;)
  12. C

    Pasywna umiejętność tej talii

    Trzeba pamiętać co zostało ostatnie wywalone, ja mam zawsze taką sytuacje, idzie Vran, po czym idą Wiedzmy przy czym Ekimma je Wiedzme którą rzuciłem z ręki Vran zjada Ekimma i Vran przechodzi do drugiej rudny mimo dwóch Wiedzm na stole :) Druga runda przeciwnik pasuje Vran przechodzi do rundy...
  13. C

    [FAQ społeczności] Nie rozumiem działania Karty / Talii / Gry - wątek zbiorczy

    Sam nie używam Gryfa ale łapie jak można go używać. Może kiedyś ;)
  14. C

    [FAQ społeczności] Nie rozumiem działania Karty / Talii / Gry - wątek zbiorczy

    Kumam, trochę nie pasowało mi bo Katakan jest dużo lepszą opcją, ale teraz widzę różnice jak ktoś mi wskrzesza Brzask lub inną kartę specjalną.
  15. C

    [FAQ społeczności] Nie rozumiem działania Karty / Talii / Gry - wątek zbiorczy

    Frakcja potwory, karta Gryf, nie do końca rozumiem jej działania. Zabieram kartę z cmentarza przeciwnika dosyć słaba karta jak dla mnie nic nie wnosi.
Top Bottom