Search results

+
  1. AdiMil

    Strasznie wolna gra

    Ale jak już mówiłem, sama rozgrywka działa super płynnie, jak zwykle, problemem jest otwieranie beczek czy odblokowywanie nagród w księdze :giveup:
  2. AdiMil

    Strasznie wolna gra

    Czyli co mam wyczyścić? :cry:
  3. AdiMil

    Strasznie wolna gra

    Witam! Mam pytanie co do płynności gry. I nie mówię tutaj o samej rozgrywce, tylko o wydawaniu punktów nagród, otwieraniu beczek itd. Otóż za każdym razem, gdy wydam punkt na coś w drzewku nagród muszę czekać 2/3 sekundy zanim nagroda się aktywuje, bym mógł przejść do następnej nagrody. Podczas...
  4. AdiMil

    Any of the original beta players still playing Gwent?

    I still play the game and I started during the Closed Beta :) Not sure if I play as much as I used to but It's fun nonetheless :D
  5. AdiMil

    Czy ktokolwiek z forumowiczów dostał obiecane brakujące karty startowe oraz fragmenty kart z nadmiarowych kart startowych?

    Przed chwilą zadziałał mi przycisk zmielenia wszystkich nadmiarowych kart, więc chyba naprawione :P
  6. AdiMil

    Tryb Sezonowy zawitał na Arenę!

    Po zagraniu pierwszej gry w tym trybie na Arenie zdobyłem kontrakt "Władza w ręce ludu!", który każe wygrać grę na Arenie przy użyciu samych brązów. W mojej złożonej talii jest 10 goldów, więc chyba bug :D
  7. AdiMil

    Pytania do twórców GWINTA

    Mam wrażenie, że dowódcy przeciwnika już nie podążają wzrokiem za kursorem myszki (mój dowódca wciąż to robi). To błąd czy rezygnujecie z tej funkcji?
  8. AdiMil

    Pojedynki Frakcji powracają w nowej odsłonie!

    Ramki są do zdobycia w osiągnięciach związanych z wyzwaniami frakcji. Można je znaleźć w kontraktach :D
  9. AdiMil

    Pytania do twórców Gwinta - dyskusja

    Niemniej jeśli twoją ostatnią kartą nie jest coś co potrafi zbić kartę o wartości 5, to nic już z tym nie zrobisz. W becie było coś takiego jak "jeżeli żaden przeciwnik nie spasował", może warto by było to również tu uwzględnić :D
  10. AdiMil

    Pytania do twórców GWINTA

    Czy umiejętność Isbel z Hagge zostanie nieco zmieniona, tak by nie dobierała graczowi karty po tym, jak drugi gracz spasował? Z chwilą kiedy przeciwnik ma przewagę kart nie ma żadnej możliwości zapobiegnięcia temu?
Top Bottom