Search results

+
  1. P

    Kończę z Gwintem - dziękuję wszyskim za wspólną grę.

    Hej, Założyłem ten temat bo chciałem podziękować wam wszystkim za grę w Gwinta i podzielić się powodami przez które podjąłem swoją decyzję: 1. Nie mogę przebić się do top 500. Git gud, powiecie i pewnie będziecie mieli rację. Niestety nie mam na tyle inteligencji aby grać z rezultatem "2...
  2. P

    Hotfix 4.0.1

    Na PS4 też chciałbym zgłosić, że problem występuje.
  3. P

    Redzi swoje, gracze swoje, czyli powrót no-unit decków

    Hej, ja również trafiłem ostatnio na Svalbloda rzygającego artefaktami. Trochę mnie to zbiło z tropu bo to był mój pierwszy raz (gram 2,5 miesiąca), kiedy spotkałem takiego decka i kompletnie nie wiedziałem czego się spodziewać. Teraz już wiem, więc zapewne będę zagrywał karty inaczej i spróbuję...
  4. P

    Wasze trzy najważniejsze spostrzezenia dotyczace obecnego sezonu

    Dzięki za podpowiedź. Ogólnie, przeciwników sezonowych o których wiem, że nie pokonam w trzech rundach staram się w dwóch. Tak było z Foltestem i DJ w poprzednim sezonie. Nie mniej jednak na 3 rundę również zostają mi śmiecie a i często jedna karta w plecy. No niestety - trzeba się pogodzić, że...
  5. P

    Karta Krąg Przywołań... tak ma być?

    Nie będę zakładał do tego osobnego tematu ale mam jeszcze jedno spostrzeżenie: Jak wykładam Grubą Helgę lub Regisa czy cokolwiek innego to celownik mógłby z automatu ustawiać się na przeciwniku a nie na mojej jednostce. Dziękuję.
  6. P

    Wasze trzy najważniejsze spostrzezenia dotyczace obecnego sezonu

    No dobra, przyszła w końcu na mnie pora popsioczyć po weekendzie: 1. Chyba nie jest odkryciem, że Franciszka daje ostro popalić w sezonie wszędzie gdzie tylko się pojawia. Jest zdecydowanie przegięta i wykłada sobie talię w zasadzie niespecjalnie przejmując się, co robi drugi gracz. Dwa razy...
  7. P

    Niszczenie kart z zestawu podstawowego

    Ok. Na początku może jedna jest za free ale z czasem jak dostaję drugą to chciałbym ją zniszczyć, jeżeli jest niepotrzebna. A tak nawet tego nie mogę.
  8. P

    Niszczenie kart z zestawu podstawowego

    Witam, Czy mogę prosić szanownych twórców Gwinta aby odblokowali możliwość niszczenia kart z zestawu podstawowego? Po co mi dwie karty, których nie używam? Lepiej przeznaczyć je na coś innego, zwłaszcza na początkowym etapie gry... Dziękuję. Piotr
  9. P

    Karta Krąg Przywołań... tak ma być?

    No popatrz, a jednak twórcy przy okazji ostatniej aktualizacji mieli zgoła odmienne zdanie: "Karty z umiejętnościami opłaty, rozkazu i rozmieszczenia będą dawać graczom lepsze wizualne informacje przy wyborze i przed potwierdzeniem użycia."
  10. P

    Karta Krąg Przywołań... tak ma być?

    Wiem, można i tak ale po co utrudniać graczom życie? Trzeba wejść to talii, potem jeszcze otworzyć przegląd kart... za dużo klikania. Czy wycofanie się z wyboru ma według ciebie jakiś istotny wpływ na balans? Dlaczego z wyboru innych kart można się wycofać nawet po rzuceniu ich na stół, a przy...
  11. P

    Karta Krąg Przywołań... tak ma być?

    Witam, Zastanawia mnie czemu nie mogę cofnąć decyzji o przywołaniu karty za pomocą karty artefaktu "Krąg przywołań". Tzn, karta leży sobie powiedzmy 5 rund na planszy, chcemy przywołać jednostkę o sile werbunku 5 a tu ooops... zapomnieliśmy, że od patcha jej koszt werbunku to 6 lub jest...
  12. P

    Ilu graczy jest w Gwincie

    Nie wiem czy graczy jest mało czy dużo ale ja trafiałem na jednego biedaka z talią potworów 5 razy w ciągu 3-godzinnego posiedzenia i 4 razy dałem mu łupnia Uzurpatorem.
  13. P

    Zbugowany Ryk!

    Witam, Dwa razy miałem już problem na PS4, że podczas tury przeciwnika, po wykonaniu okrzyku zablokowało mi wszystkie funkcje na padzie. Mogłem jedynie poruszać się "podświetleniem" po planszy oraz spasować bitwę. Robienie czegokolwiek innego nie było możliwe. Sytuacja wracała do normy w...
  14. P

    Poddanie bitwy - błąd czy cecha?

    Dzięki za tę uwagę. Masz rację, rzucił Ulfa na drugi rząd. Rozkładał karty symetrycznie i akurat mu tak wypadło xD.
  15. P

    Poddanie bitwy - błąd czy cecha?

    Miałem wyłożone wszystkie karty i tym samym spasowaną trzecią rundę. Przeciwnik też miał wyłożoną ostatnią kartę w postaci Ulfa więc z automatu musiał mieć włączony jego "celownik". Jak zobaczyłem jego ostatnią kartę to wcisnąłem opcje "poddaj bitwę". Niestety nie pamiętam czy zaakceptowałem to...
  16. P

    Poddanie bitwy - błąd czy cecha?

    Witam szanownych Modów, Gram sobie ostatnio z jakimś biednym gościem z talią Skellige. Trzecia runda, emocje sięgają zenitu. Wykładam swoją ostatnią kartę, przeciwnik swoją i mamy remis punktowy. Ale zaraz zaraz, przeciwnik wyłożył Ulfhedinna i zastanawia się jaką jednostkę zdzielić po łbie...
  17. P

    Przejście z poziomu 1 na poziom 0

    Witam szanownych Modów, Ostatnio udało mi się dotrzeć do poziomu 1 na "drabinie", złożyłem całego Geralta, wygrałem po wielu męczarniach swoją ostatnią bitwę... i nic się nie stało. Znaczy się, nie przeszedłem z poziomu 1 na poziom 0. Wskakuję na neta, przeszukuje fora i tam dopiero dowiaduję...
Top Bottom