Search results

+
  1. ShadoV19

    Mammuna

    Ostatnio testowałem sobie nowe karty. Mianowicie karta Mammuna nie działa prawidłowo. Pierwsza część umiejętności powoduje pochłonięcie brązowej jednostki i zagranie jej kopii z decku i jak najbardziej to działa prawidłowo. Natomiast Sabat to już zupełnie inna bajka. Testowałem to z moim...
  2. ShadoV19

    Nowe karty to żart

    Chciałbym zauważyć że, przy wydawaniu Pewnego razu na stosie już nie było za dobrze. dostawaliśmy 2 karty na dzień lub czasami na 2 dni. Dało się to jakoś przeboleć. Tymczasem podczas wydawania kart Przewrotu na Thanedd karty wychodzą od 2 do 4 dni. zostało dosłownie 6 dni do premiery tego...
  3. ShadoV19

    Kontrakty

    Nie mam pojęcia czemu do teraz nie ma opcji wykonywania kontraktów ze znajomymi. Można powiedzieć że byłoby to niesprawiedliwe z powodu że w wypadku zwycięstw druga osoba może sie po prostu poddać ale pomimo to przynajmniej przez granie można by się dobrze bawić. Gram przez długi okres czasu i...
  4. ShadoV19

    Błąd z odpyłowywaniem karty

    Po odpyłowaniu karty ''W siną Dal'' otrzymałem tylko 120 pyłu meteorytowego pomimo tego że , jest ona zaliczona jako karta legendarna za które dostaje się 200 pyłu meteorytowego w wersjach animowanych
  5. ShadoV19

    Błąd w opisie

    Ostatnio grałem sobie skellige z nowo dodanymi kartami i chciałbym zauważyć że, jedna z kart - Wyznawca meluzyny ma pewny mylący błąd w opisie. Z opisu można wywnioskować że kiedy na koniec tury we wrogim rzędzie panuje deszcz to jednostka po prawej zostaje wzmocniona o 1. Niestety myśląc tak...
  6. ShadoV19

    Animacje

    Czy ktoś wie kiedy szczury otrzymają własną animację ? Ponieważ trochę irytujący jest brak możliwości posiadania całego animowanego stołu przez brak ich animacji
  7. ShadoV19

    Idarran

    Ostatnio przeglądając kolekcję zauważyłem zmianę opisu karty Idarrana z Ulivo. Nie jestem pewny od którego momentu został zmieniony ale pamiętam że jego opis miał w sobie '' Mawiają, że piękno jest w oku patrzącego, ale nikt o zdrowych zmysłach nie chciałby zobaczyć tego, co Idarran uważa za...
Top Bottom