Recent content by 2jacks

+
  1. 2

    Aktualizacja 10.4 — lista zmian

    a maksymalny to wyj..ć
  2. 2

    Aktualizacja 10.4 — lista zmian

    ok. No ja uwazam ze takie karty sa nie potrzebne
  3. 2

    Aktualizacja 10.4 — lista zmian

    @Iorweth15 No ok i co wtedy? Co jak zostanie znerfiona i zbalansowana? Po co wtedy ją grać i w jakim decku? Teraz cała mechanika jest pod nią ustawiona i polega na sztuce dla sztuki i mieleniu kart w decku. Z tego wychodzą spore pkt i ludzie z tego powodu to robią. Jak ją zbalansujesz to jaki...
  4. 2

    Aktualizacja 10.4 — lista zmian

    @luk757 I to jest właśnie problem z takimi kartami i deckami pod nie. One są "obok" gry i jej istoty, tak samo jak wij i inne tego typu. No i często są po prostu albo zbyt silne, albo zbyt słabe..ale zawsze jakby obok samej gry. Jeśli są zbyt silne to robią to co teraz i gra wygląda tak jak to...
  5. 2

    Aktualizacja 10.4 — lista zmian

    @luk757 Trzeba mieć dobrze złożony deck, czy "dobrze złożony deck" w znaczeniu że właśnie pod ową kartę. Pchamy do decku tych wymieniaczy i wymieniamy na max. W F1 zmiana biegów też jest istotną umiejętnością, ale nie chodzi w niej o maksymalną ilość zmian w czasie wyścigu. O to właśnie chodzi...
  6. 2

    Aktualizacja 10.4 — lista zmian

    Myślę że część kart które się pojawiły można już teraz określić jako projekty nieudane. Chodzi mi tu zwłaszcza o karty najczęściej grane czyli Pierścień przychylności i Aerodingt (nowy miecz). Jak się owe karty najlepiej kontruje? Nie grając. Po co robić karty, które w zasadzie zniechęcają do...
  7. 2

    Aktualizacja 10.4 — lista zmian

    No nie wiem. Ja grałem kilka gier dokładnie tym samym co wcześniejszy sezon i idzie do przodu...a nie tak rzadko zdarzają się goście co przewijają deck do 3 kart w pierwszej rundzie. I sam nie wiem czy to decki na 2:0 czy jakieś błędy, bo trochę to szalone.
  8. 2

    Aktualizacja 10.4 — lista zmian

    Nie wiem, bo żeby co ocenić to musiałbym być chyba na etacie. Ja tam sobie grywam od czasu do czasu, ale nie poświęcam w zasadzie wiele czasu na budowanie talii. Coś tam czasem podpatrzę, coś czasem sam sobie wymyślę. No te elfy to niestety był jednak problem. Nie wiem czy to problem samego...
  9. 2

    Aktualizacja 10.4 — lista zmian

    No ja swego czasu wbiłem taką talią rangę 0 ale to była mordęga, więc teraz po wzmocnieniu tego typu talie chyba powinny być silniejsze, nawet bez nekkera.
  10. 2

    Aktualizacja 10.4 — lista zmian

    Widzę, że wzmocnione mają być pomysły na talie do 9 pkt. Fajnie bo sam je lubiłem. A lubiłem je bo mało kto je grał i z mojego doświadczenia napiszę jedną istotną sprawę. Takie talie były 0-1 kowe na przeciwników grających najmocniejsze scenariusze z frakcji (bal, oblężenie itd...), a więc mi...
  11. 2

    Aktualizacja 10.2 — lista zmian

    zgadzam się, że nerf na królu żebraków to kwestia nr 1. Sama istota karty jest sensowna, ale trzeba to jakoś dostosować i znormalizować.
  12. 2

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    No moim zdaniem Fleder, ale też ten Regis nowy to są złe karty. Jeśli tych felderów jest dwóch czy 3 to po prostu mozna przeciwdziałać. Ale jak już są grane po kilka w każdej rundzie i wszystko się temu podporządkowuje to jest już trochę gorzej. Chodzi o to, że rozgrywka wtedy przypomina takie...
  13. 2

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    nie wiem...mi najwięcej problemu z potworów robią właśnie talie na fledery. Nie gernichory, nie inne cuda, tylko właśnie Fledery. Inna kwestia. Może warto byłoby zrobić dla Nilfgardu kartę typu "wyciągnij wybranego szpiega z talli i zagraj".
  14. 2

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Ja bym proponował ozłocić Fledera. Jeśli gracze wolą grac na tą kartę kosztem kart złotych za kilkanaście prowizji to chyba coś jest nie tak.
  15. 2

    Krół Żebraków

    @luk757 jasne ze balans to balans...ale istotą gry nie jest balans. Ty grając też na koniec sobie nie myślisz "ale ekstra była ta gra..taka zbalansowana". Balans na zasadzie dodawania do 10-ciu to można w 3 klasie podstawowki zrobić. Można spokojnie zrobić chyba kilkaset zbalansowanych kart...
Top Bottom