Recent content by bartoos1

+
  1. B

    FAQ do dodatku Krew i Wino [bez spoilerów]

    Ooo, fajno! Trochę na patencie, ale ważne, że się da. :) Dajcie znać please , jak uda Wam się znaleźć ten północny wiatr. (pytanko 2).
  2. B

    FAQ do dodatku Krew i Wino [bez spoilerów]

    Hejka, Miałbym trzy pytanka do dodatku: 1 Wiadomo może, czemu zbroja Żmii z Serc z Kamienia nie ma bonusu, gdy wykorzystujemy cały set? Jest to jakieś niedopatrzenie, które zostanie skorygowane? 2. Można gdzieś w nowej krainie znaleźć recepturę na najwyższą wersję Północnego Wiatru? Niestety...
  3. B

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Popieram, także czekam na jakieś rozwinięcie w kwestii wampirów (Regis na +). :) Jeżeli chodzi o nowe umiejętności, to zamiast kolejnych znaków przywitałbym dodatkowe sloty na zdolności. Szklany natomiast nie byłby tutaj na miejscu. Miał swoją dużą rolę w SzK- wystarczy. Liczę za to na jakieś...
  4. B

    [PS4] Błędy - propozycje zmian w nadchodzącym patchu

    Zayważyłem dość poważny problem poczas pływania. Bardzo często zdarza mi się, że bohater nie chce zanurkować mimo naciskania odpowiedniego przycisku. Dopiero wczytanie save załatwia sprawę.
  5. B

    Zadanie "Bez Śladu" - Serca z Kamienia [SPOILER]

    Zadanie "Bez Śladu" - Serca z Kamienia [SPOILER] Zakończyłem nadmienione zadanie nie znalazłszy prawdziwej przyczyny zgonu. Wróciłem później do chatki staruszki i próbowałem otworzyć zejście do piwnicy. Jednakże z jakiegoś powodu nie można go otworzyć. Rozumiem, że misja już się...
  6. B

    [PS4] Błędy - propozycje zmian w nadchodzącym patchu

    Nie spodziewałbym się. Za dużo zabawy.
  7. B

    Is there already any news about Patch 1.12??

    Maybe someone from CDPR could say something more. :)
  8. B

    Is there already any news about Patch 1.12??

    Have you got a bit more precise date of the .12 patch than December? I am waiting with Hearts of Stone until the patch arrives and it is starting to be very painful.
  9. B

    [PS4] Błędy - propozycje zmian w nadchodzącym patchu

    Faktycznie, u mnie ten sam problem wystąpił.
  10. B

    Merchants and InnKeepers stopped giving me Gwent cards (late game)

    Please check cards which you already have. When you receive all card from normal opponents then Innkeepers stops giving them.
  11. B

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Z innej beczki, padły jakieś ciekawe info na wczorajszym live chat?
  12. B

    Wiedźmin 3 - rozwój postaci (levelowanie głównego bohatera)

    Dla mnie generalnie system slotów jest ok. Brakuje mi jedynie jednego dedykowanego slotu na wybraną zdolność, tak jak opisałem powyżej.
  13. B

    Wiedźmin 3 - rozwój postaci (levelowanie głównego bohatera)

    Nie wiem czy takie pytanie już padło, ale nie wydaje Wam się, że dobrze zrobiłoby grze, jakby dodano jeden dodatkowy slot na wybraną zdolność? Trochę szkoda zajmować miejsca w istniejących 4 zestawach, bo zmniejszy się moc mutagenów. Z drugiej strony niektóre zdolności są bardzo przydatne...
  14. B

    [PS4] Błędy - propozycje zmian w nadchodzącym patchu

    Zauważyłem dwa mniejsze błędy w wersji 1.11 1. Handlarz we wsi Jawornik - mimo, że pojawia się na mapce i jest podpowiedź o możliwości interakcji, to naciskanie przycisku X nie powoduje żadnego efektu, 2. Klatka umiejscowiona na mapie poniżej Rezydencji Aeramasa - mimo uwolnienia elf dalej...
  15. B

    [mod] Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka

    Dzięki wielkie za wyczerpującą odpowiedź. Nie pozostaje więc nic innego jak wskoczyć w wir przygód Geralta. :)
Top Bottom