Recent content by cosiestaoo

+
  1. C

    Sklep

    Wbiłem 20 sklepem na brouverze. Natomiast od 20 są schodki więc odpuszczam :)
  2. C

    Aktualizacja jest już dostępna!

    Nie było ramki za 20 rangę :) za miejsca w top 1000, więc pytanie czy tak sporo spadłeś, czy w ogóle wbiłeś top 1000 :)
  3. C

    Wkrótce koniec sezonu!

    No ok masz rację, ale czy nie dochodziło by do takich sytuacji, że Ty mając zapisany i uzyskany poziom 4400 przestajesz grać spadasz na łeb i szyje, a następnie 100 innych graczy przewyższa Twój poziom, to jak wtedy z nagrodami ? Tych 100 osób dostaje powiedzmy nagrody za pierwszych 100 miejsc a...
  4. C

    Wkrótce koniec sezonu!

    No trafny pomysł, oczywiście z ograniczeniem zapisywania pozycji od momentu uzyskania rangi 20, w innym wypadku promowałoby to graczy zaczynających wcześniej i z większa ilością czasu. Pożyjemy zobaczymy :)
  5. C

    Wkrótce koniec sezonu!

    Wczoraj o godzinie 23:00 byłem na 410 miejscu, nie mówię, że była to łatwizna. Nie zmienia to faktu, że nie miałem zamiaru wbijać wyżej, bo równa się to z katorgą, wygrana daje awans 10-15 pkt a przegrana spadek o 200 miejsc. Dzisiaj zalogowałem się aby zobaczyć czy zmieszczę się w pierwszych...
  6. C

    Wkrótce koniec sezonu!

    Mam pytanie czy nagrody za miejsca w pierwszym 1000 graczy itd otrzymuję się za miejsce w rankingu globalnym czy regionalnym ?
  7. C

    Play of the Month – najlepsze zagrania grudnia 2017!

    Miejsce 3 i 2 to raczej błędne zagrania ze strony przeciwników, a nie najlepsze zagrania miesiąca :)
  8. C

    Zakończył się sezon rankingowy!

    Ja zauważyłem i nie wiem czy słusznie czy po prostu to szczęście, że jeżeli otwieram beczki które są z uzyskania nowego poziomu, czy nowej rangi, to dropi mi o wiele lepiej. Jeżeli zakupie beczki za złoto, to złotą kartę widzę raz na 30 beczek. Nie wiem czy można to jakkolwiek brać rozsądnie bo...
  9. C

    Aktualizacja i Weekend Beczek Premium są już dostępne!

    Już pisano o tym wielokrotnie ale udał się ten event, grałem do oporu aby wywalczyć kolejne złoto na kolejne beczki premium, dużą przyjemnością było ich otwieranie.Oby więcej takich pozytywnych wydarzeń !
  10. C

    Błędy napotkane w Otwartej Becie

    - podczas rozgrywki dochodziło do rozłączania przeciwnika ale wracał po 2-3 sekundach, przy kolejnym rozłączeniu trzymając w momencie rozłączenia kartę w ręce, którą miałem położyć na stół (była to karta elfi zwiadowca) coś się przycięło, po czym ruszyło z powrotem. Kartę rzuciłem na stół...
  11. C

    Pytania do twórców GWINTA

    Czy planujecie zmodyfikować widok podczas tworzenia talii, tak aby nie były widoczne one tylko po lewej stronie jako lista, jest to mało czytelne. Poprzedni pasek kart był czytelniejszy można było po prostu dodać tam nie istniejące karty i możliwość ich tworzenia. Podczas rozgrywki potyczka, w...
  12. C

    Pytania do twórców Gwinta - dyskusja

    Graczowi, któremu będzie bardziej zależeć na tej decyzji ? Serio? świetne rozwiązanie, oczywiście wziąłeś pod uwagę karty specjalne, które nie mają punktów, oraz frakcje takie jak skellige, które na odrzuceniu mogą jeszcze skorzystać
  13. C

    BETA - Napotkane błędy

    Również u mnie pojawił się błąd "Niespójność danych", podczas gry zjedzony nekker wyskoczył na pole bitwy rewersem i wywaliło grę. Na 20 gier rankingowych miałem tak 3 razy, 2 razy po swojej stronie raz po stronie przeciwnika, trochę irytujące. Próbowałem logować się na nowo nie pomogło.
  14. C

    BETA - Napotkane błędy

    Podczas wygranej rundy 1, 32 pkt do 21 pkt, wyskoczyłą informacja o remisie. Gra się zacieła, po czym dała mi zwycięstwo 1 rundy, jednakże animacja z wygranej nie znikneła i nie miałem jak dalej kontynuować gry.
  15. C

    Start z dobrej pozycji — nowa aktualizacja do gwinta już dostępna!

    Czy tak miało być, bo co grę odwalam coraz to lepsze miss playe: 1. Grzybki mają ściągać 2 siły bazowej - jak zostają rzucone na jednostkę która została zbufowana to odejmują podstawowej 2 siły ale też całą siłę dodaną buffem? 2. Rzucam Cynthie, oponent rzuca na nią kajdany ( nie wiem czemu ale...
Top Bottom