Zakończył się sezon rankingowy!

+
smykPL;n10230672 said:
Musiałeś źle policzyć albo łagodnie mówiąc ściemniasz ponieważ jest ustawiony tzw. "pitty timer" na 40 beczek. Czyli masz gwarancję że w najgorszym wypadku co 40 beczek będzie legenda. Sprawdzałem na własnym przykładzie i u mnie to działa. Nie raz miałem sytuacje że miałem otwarte 39 beczek i nic a w 40 było. Poza tym na reddicie jest temat gdzie koleś kupi Ci 100 beczek jak mu udowodnisz że wyleciało Ci poźniej niż po 40 kegach, także tego


Ja wiem, że żaden to dowód, ale również o tym czytałem. Był artykuł w CDA o RNG w grach, było wspomniane o Gwincie o właśnie też o tym, że minimum raz na te 40 beczek legendarka ma się trafić.
 
Totalna bzdura, nie ma czegoś takiego jak pity timer, jestem już na 50+ beczce i nadal zero legend
 
Keymaker1988 Ja bym się artykułem w cda nie przejmował. Ktoś wziął na tapetę Gwinta, usłyszał o istniejącym w HSie pity timerze (właśnie raz na 40 pakietów), skojarzył ze sobą i uznał, że w Gwincie jest tak samo. Wcale się nie zdziwię, jeżeli w Gwincie tego timera nie ma.
Co nie zmienia faktu, że biadolenie graczy, jaki to oni słaby drop mają wynika z ich braku wiedzy dotyczącej statystyki. Sam prowadzę statystykę dropu z beczek od początku OB i wyniki wyglądają następująco:
liczba beczek: 469
epickie: 90 (+6 premium)
legendarne: 32 (+3 premium)

W sumie daje to: 19,19% na zwykłego epika, 1,28% na epika premium, 6,82% na zwykłą legendę, 0,64% na legendę premium.

Do kart premium nie doliczam premek wynikających z weekendowej promocji, więc jeżeli wśród 3 kart do wyboru dostaję epika lub legendę, to zaliczam je do kart nieanimowanych.
 
smykPL;n10230672 said:
Musiałeś źle policzyć albo łagodnie mówiąc ściemniasz ponieważ jest ustawiony tzw. "pitty timer" na 40 beczek. Czyli masz gwarancję że w najgorszym wypadku co 40 beczek będzie legenda. Sprawdzałem na własnym przykładzie i u mnie to działa. Nie raz miałem sytuacje że miałem otwarte 39 beczek i nic a w 40 było. Poza tym na reddicie jest temat gdzie koleś kupi Ci 100 beczek jak mu udowodnisz że wyleciało Ci poźniej niż po 40 kegach, także tego

Tak, masz rację, ściemniam jak tylko się da, rozgryzłeś mnie. Ale mam powód, płacą mi za to, więc się poświęcam. Potężne pieniądze wchodzą w grę, więc zrozum i przestań mnie nękać. Co za typ, ręce opadają...
 
Panowie, bez nerwów, dyskutować można bez przytyków osobistych. Proszę skupić się na temacie.
 
62 beczki pod rząd bez ani jednego golda toż to kpina. Napisałbym do supportu ale po co skoro od dwóch dni po napisaniu do nich nie mogą mi nawet odpisać czy zwrócą mi 3 beczek które zeżarł troll przy tym bugu po hotfixie. Beczki zniknęły, a ani jednej karty z tych beczek nie dodało mi do kolekcji co dokładnie sprawdziłem. Normalnie jest super, mam nadzieję, że nikt nie ma takiego pecha w tej grze jak ja ehhe
 
Kingoko Biorąc pod uwagę własne statystyki dropu kart legendarnych z beczek, taka sytuacja zdarza się z prawdopodobieństwem 0,84%, czyli bardzo małym, ale jednak biorąc na plan 1000 graczy 8 z nich zmierzy się z taką sytuacją. I jak myślisz, na forum wypowiedzą się ci, którym drop poszedł dobrze, czy tych 8 nieszczęśników?
 
Ja na drop nie mogę narzekać. Na dwadzieścia kilka beczek dostałem 2 legendy do wyboru. Przeciętnej jakości ale jednak.
 
Na razie otworzyłem 7 beczek i dostałem jedno złoto - Kiyana, oraz jedno srebro w postaci Morkvarga, czyli według mnie całkiem nieźle. :) Losowość ma to do siebie, że raz jest łaskawa a raz nie.
 
A ja jestem idealnym dowodem na to, że nie istnieje pity timer w Gwincie. Właśnie dziś otworzyłem beczkę nr 109 i jak dotąd nie dostałem jeszcze żadnej złotej. Napisałem do supportu, bo może mi się ma koncie coś "zacięło", ale pewnie po prostu jestem pechowcem. Nie mniej jednak do czasu, aż CDPR nie wprowadzi jakiegoś mechanizmu "antypechowego" ja już beczek nie kupię - jedynie za złoto w grze będą kupowane.
 
robbowojcik;n10226022 said:
Ja też jestem bardzo zadowolony - 32 beczki i w nich 6 złotych oraz 10 srebrnych :]

Otwierałeś te beczki na raz? Nie twierdze, że posty o takich dropach są zmyślone ale dopóki nie trafią mi się przynajmniej 3 goldy w mniej niż 20 beczkach to nie będę w to wierzył. Chociaż w sumie to nie zamierzam już otwierać beczek bo jak widze takie wpisy to mi się odechciewa marnować beczek. Może kiedyś będzie coś zmienione w dropie, może wtedy. (A może są jakieś openingi na YT z taaakim dropem?)

Ja wczoraj otworzyłem łącznie 169 i miałem 8 złotych. Otwierałem na 3 razy. W 44 - 3 złote, 65 - 2 złote, 60 - 3 złote.
 
Ja zauważyłem i nie wiem czy słusznie czy po prostu to szczęście, że jeżeli otwieram beczki które są z uzyskania nowego poziomu, czy nowej rangi, to dropi mi o wiele lepiej. Jeżeli zakupie beczki za złoto, to złotą kartę widzę raz na 30 beczek. Nie wiem czy można to jakkolwiek brać rozsądnie bo był taki moment w CB, że zakupiłem beczki za kasę i nie zauważyłem abym miał lepszy drop. To co na pewno zostało pomniejszone to drop lepszych kart przy pierwszych 4 kartach, kiedyś trafiałem wielokrotnie na jakieś goldy, od open bety nie miałem lepszej karty niż srebrnej z 4 do wyboru.
 
blacklobo;n10249682 said:
Otwierałeś te beczki na raz? Nie twierdze, że posty o takich dropach są zmyślone ale dopóki nie trafią mi się przynajmniej 3 goldy w mniej niż 20 beczkach to nie będę w to wierzył.


Wczoraj otworzyłem ok. 80 beczek. Wyskoczyło bodaj 6 złotych, z tym, że 3 złote były w pierwszych 25 otworzonych beczkach. W ostatnich 20 złotych nie było.
Tak więc to kwestia czysto losowa, i bez większego znaczenia w sumie, bo grając regularnie i tak ma się tyle skrawków, że można stworzyć co się chce.
 
blacklobo;n10249682 said:
Otwierałeś te beczki na raz? Nie twierdze, że posty o takich dropach są zmyślone ale dopóki nie trafią mi się przynajmniej 3 goldy w mniej niż 20 beczkach to nie będę w to wierzył. Chociaż w sumie to nie zamierzam już otwierać beczek bo jak widze takie wpisy to mi się odechciewa marnować beczek. Może kiedyś będzie coś zmienione w dropie, może wtedy. (A może są jakieś openingi na YT z taaakim dropem?)

Ja wczoraj otworzyłem łącznie 169 i miałem 8 złotych. Otwierałem na 3 razy. W 44 - 3 złote, 65 - 2 złote, 60 - 3 złote.

Tak - zawsze od razu otwieram. Choć i mi się zdarzyło w CB tak, że po 30 beczkach żadna legenda nie wpadła. Wtedy wyszedłem z gry i ponownie ją uruchomiłem, co by kurek ze "złotkami" otworzyć. Wtedy podziałało :D Przypadek - ot co, i ślepy los wg mnie. Za miesiąc nagram i porównam wyniki :)
 
Kolejne 3 beczki dzisiaj, nadal bez golda - 70 beczek pod rząd. Ponadto kilkanaście pod rząd nawet bez epika.
 
Tak pół żartem, pół serio... a może drop bierze też pod uwagę ilość czasu spędzonego z grą i obdarowuje lepiej tych "biedniejszych" ? :huh:
 
W końcu dropneła legenda. 73 kegi pod rząd bez golda. Nie wiem czy powinienem się cieszyć czy co. Masakra
 
Top Bottom