Recent content by Darnise

+
  1. D

    Insider says there was a graphics downgrade.

    I fell like a lot of people don't realize that bringing Witcher 3 on consoles helps them make more money for future even more ambitious projects like Cyberpunk. If it was PC only game a lot of people would just pirate it. CDPR almost bunkrupt before realising Witcher 2.
  2. D

    Armor in the W3

    No. I hate heavy armored Geralt but at least I'm not forced to use them soo.... meh
  3. D

    Witcher 3 News [LINKS & DISCUSSION]

    :mean:
  4. D

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Pewnie oddałabym go żołnierzom jak na filmiku. Coś czuje, że jesli będzie taka możliwość to stane po stronie Nilfgardu :)
  5. D

    Witcher 3 News [LINKS & DISCUSSION]

    I'm curious if we could use our crossbow to shot down his horse ..
  6. D

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Właśnie! , trawa. Wiedziałam że coś mi nie pasuje w tym filmiku xD. Jest podejrzanie za ładna...:huh:
  7. D

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    WoW. Wygląda świetnie <3 Model dorosłej Ciri też nie jest zły tylko strój jaki nosi mi nie odpowiada. Głównie dekolt i "makijaż" na twarzy .
  8. D

    Wiedźmin 3: Dziki Gon na PAX East 2015 - Nowe wideo z rozgrywki!

    Zgadzam się z większością przedmówców. Gra wygląda pięknie. Malownicze krajobrazy bardzo zachęcają do eksploracji. Jedyną rzeczą do której można by się przyczepić to rzeczywiście ten lot wiwerny. Jest jakiś taki.... nienaturalny , ale poza tym jest świetnie. Szczególnie podoba mi się nowe okno...
  9. D

    Wiedźmin 3 - grafika

    Możecie sobie tam narzekać na grafikę, ale co jak co modele postaci w Wiedźminie 3 prezentują się rewelacyjne . Przepiękny screen.
  10. D

    Fanowskie galerie na DeviantArt

    Hahah! faktycznie , dopiero teraz zauważyłam. Święty Geralt z Rivi xD
  11. D

    Wiedźmin 3 - grafika

    łoh faktycznie. Wygląda na to ,że nawe dłonie Zoltana uległy downgrade'owi ;)
  12. D

    Wiedźmin 3 - Wygląd Geralta

    Na pewno jest to Geralt W retrospekcji? Bo może po prostu Gealt wspomina coś, i pojawia mu się to przed oczami :), w takim wypadku ta sama zbroja miałaby sens. Jeśli jest inaczej to faktycznie troche słabo....
  13. D

    Forumowa stronka na FB

    Przez chwile byłam zainteresowana ta grupą ale chyba już mi przeszło :/
  14. D

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    Od kilku dni nie mogę przestać tego słuchać. Może to nieco inne klimaty ale z chęcią usłyszałabym coś podobnego w W3 :)
  15. D

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Moim zdaniem wersja NML zdecydowanie najładniejsza. Ach Ciri <3
Top Bottom