Recent content by Mr0ldBoy

+
  1. Mr0ldBoy

    Poznajcie Wiedźminów!

    W chwili obecnej jestem raczej wstrzemięźliwy z lamentem o powrocie RNG fiesty, za mało nowych kart jeszcze widzieliśmy. Niemniej zaczynam dostrzegać pewną niepokojącą analogię. Znowu będzie grudzień, znowu wcześniej mamy stagnację w grze (w mecie). Do tego pierwsze newsy faktycznie wskazują na...
  2. Mr0ldBoy

    Poznajcie Wiedźminów!

    Zgodnie z tym co tłumaczy Molegion na przykładzie karty Kolgrim: Adrenalina oznacza zadziałanie efektu karty wówczas, kiedy w ręce na koniec tury pozostanie nam określona (lub mniejsza) ilość kart. I nie jest to zdolność jednorazowa, aktywowana tylko w momencie zagrania karty. Wyjaśnienie od...
  3. Mr0ldBoy

    Dzisiaj rozpoczęła się Podróż Alzura!

    Spokojnie. Święta coraz bliżej, zatem Redzi już zadbają żeby było na co wydawać.
  4. Mr0ldBoy

    Dołącz do świętowania Saovine w GWINCIE!

    Tak, też tak mam. Zatem jest to najwyraźniej ustawione specjalnie, taki odwrócony pity timer. I przyznam, iż bardzo mi się to podoba. Przynajmniej nie muszę marnować czasu na zbędny grind. Jak tylko zaczyna lecieć badziew surowcowy, a mi na nim nie zależy, szybciutko wyłączam Gwinta :smart:
  5. Mr0ldBoy

    Finał Masters sezon 1

    Tak zapewne wygląda reakcja CDPR na tych wrednych graczy, którzy mają czelność pamiętać, iż kiedyś było coś takiego jak Masters Sezon 1. A już w ogóle wyjątkową bezczelnością ze strony tych upierdliwców jest jeszcze przypominanie, że w sumie to nie rozegrano finału tamtego sezonu. Najlepiej...
  6. Mr0ldBoy

    Duża Figura Geralta z Rivii ( Wiedźmin 1 )

    @Ainureth to jest ZA-YEAH-BIS-TE! Wielki szacun dla Ciebie! :howdy: A to foto z zaciągniętym kapturem... no miodzio!!!! Jeszcze raz: graty, graty, gratulacje :beer:
  7. Mr0ldBoy

    Zróbcie coś z talią ojcobójcza furia Nilfgaardu i tarczami KP

    A ja tam wolę Woń Krwi Syndykatu i Manewr Okrążający na Skojasach. No i protip ode mnie: jak wrzucicie mróz na Ves to się (niestety) ubierze. Potwierdzone info. Faktycznie proponuję "Osłabić jedno i drugie": autorów takich wątków i.. autorów takich wątków po raz drugi - tak dla pewności :beer:
  8. Mr0ldBoy

    GWENT Open #3 już w ten weekend!

    Póki co, turniej ciągnie się jak gile z nosa. Ślimacze tempo i apatyczni / nudni komentujący. No i ten prawie 50 minutowy "podcast" na początku transmisji. Oby jutro to wszystko sprawnej poszło.
  9. Mr0ldBoy

    Przedstawiamy piąty dodatek do GWINTA, Pan Lusterko!

    Kupić beczki za gold można, tylko ich otwieranie jest (chwilowo) zamrożone.
  10. Mr0ldBoy

    Aktualizacja 7.0 — Lista Zmian

    @Lexor podziwiam za wytrwałość i zaangażowanie. Niestety nie spodziewałbym się jakiegokolwiek wpływu na Dev'ów. Poziom ich przywiązania do szczegółów jest tak samo kuriozalny jak ich komunikacja na tym - bądź co bądź - oficjalnym forum. Kiedyś, coś tam, przy okazji... ot tak, byle się toczyło...
  11. Mr0ldBoy

    Oglądajcie pierwszy turniej 2. sezonu GWENT Masters w ten weekend!

    Cokolwiek by to nie było... Dagony, Dzikie Gony, **uje-muje dzikie węże - niestety każdy nowy content w Gwincie to dla mnie kolejna bugfiesta. Ot, tak mnie już Redzi nauczyli :beer: Zatem:
  12. Mr0ldBoy

    Oglądajcie pierwszy turniej 2. sezonu GWENT Masters w ten weekend!

    Przede wszystkim bardzo mi się podoba, że ruszyliśmy z 2 sezonem Masters, nie skończywszy jeszcze 1wszego. Widać tu pełen profesjonalizm & wizjonerstwo developerów sceny e-sportowej. Wiedzą co robią. Na plus również świetna komunikacja Community Managera & prezentacja nowości ("leak'ów") przez...
  13. Mr0ldBoy

    Losowy wybór talii

    Dodanie checkbox'a "wybierz swoją losową talię" - spoko pomysł :ok: Idea dawania bonusów za wybór takiego trybu - poroniony pomysł :facepalm: Ale żeby nie było - super, że nowi Forumowicze: w ogóle się pojawiają, wychodzą z inicjatywami!!! Pzdr! :howdy:
  14. Mr0ldBoy

    Hotfix 6.2.1 jest już dostępny!

    Oj nie marudź, to jest taki "ficzer" a nie bug :smart: A poza tym fajny art się ustawił, co byś chciał innego? Gernichorę? No weź... :beer::beer::beer:
Top Bottom