Recent content by Mordhed

+
  1. M

    Nasze poziomy, rangi, rankingi.

    Mam bardzo podobną sytuację do ankha74, również gram Królestwami Północy, również w potyczkach wygrywam większość gier. Wszystko się zmienia w grach rankingowych. Trzeba przyznać, że jakoś strasznie mi nie szło, bo mój bilans to 10 wygranych i 11 porażek, ale bodajże tylko trzy gry odbyły się z...
  2. M

    Zamknięta beta - brak nagród za zwycięstwa

    Mam ten sam problem, co koledzy.
  3. M

    [PC] Gra w wersji 1.21 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    Witam, zauważyłem, że po użyciu Puszczyka nie jest naliczany czas trwania eliksiru. Co w wyniku końcowym prowadzi do możliwości nieskończonego używania bonusów z tego eliksiru. Zakończenie trwania następuje tylko po medytacji.
  4. M

    Wiedźmin na E3 2013

    Dlaczego odchodzić od kanonicznego koloru włosów skoro kanon jest dobry. Całkowity zanik pigmentu doprowadził do białego koloru włosów. Drugą sprawą jest fakt, że kompletnie się nie zgadzam z twierdzeniem, że wygląda o niebo lepiej w siwo-białych aniżeli w białych, ale cóż mogę powiedzieć są...
  5. M

    Wiedźmin na E3 2013

    Powiem tak po zobaczeniu trailera szczęka nie opadła, ale dlaczego. 1. Na początek użycie przewrotu (ok. 1 min. 15 sek. filmiku) zamiast innych uników, któe miały się pojawić. 2. Po obawach nocnego dotyczących postury muszę się przyłączyć do krytyki. Geralt ma za szerokie barki, choć pewnie...
  6. M

    "Nie miecz czyni bohatera" czyli prośba do Redów

    Witam! Hagenard przyjrzyjmy się bliżej twojemu cytatowi, ponieważ traci swój sens bez całej reszty: Chodzi o to, że na niektóre potwory skuteczny jest miecz srebrny, a na niektóre wystarczy miecz stalowy (czyt. nie wszystkie są wrażliwe na srebro). Ludzie nie są ćwiartowani przez wiedźmina...
Top Bottom