Recent content by Sebaa

+
  1. S

    REDkit. Informacje o edytorze.

    Czy ktoś mógł bym mi podać link do RED Tools ? Ten z nexus'a nie działa :(
  2. S

    [W1][przygoda] Rozdroża

    Już instaluję Wiedźmina 1 :D Zdecydowanie Rozdroża będą najwspanialszą przygodą do W1.
  3. S

    [mod] Anduril

    Zainstalowałeś moda w trakcie przechodzenia 3 Aktu ?
  4. S

    [mod] Anduril

    Dzięki szypek26 za wyręczenie mnie. Dość dawno nie odwiedzałem forum ;)
  5. S

    [W1][przygoda] Rozdroża

    Jeśli piszecie że przygoda wyjdzie to wierni fani będą czekali :)
  6. S

    W2 - pytania do CDProjekt Red

    Któryś z REDów może się wypowiedzieć na ten temat:http://www.witchersite.pl/component/content/article/10-news-w2/400-wiedzmin-juz-w-internecie.htmlOsobiście jestem w wielkim szoku.
  7. S

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    Dziwicie się tym uproszczeniom ? Bo ja jakoś nie. Redzi starali się zachować słowiański klimat żeby gra miała jak najlepsze zejście w Polsce bo im większej liczbie rodaków się spodoba tym więcej osób ją kupi. A uproszczenia są specjalnie dla hamburgerowców po to aby gra jak najlepiej sprzedała...
  8. S

    Edycja Kolekcjonerska - Wasz ulubiony element

    Wielkie dzięki ! Masz u mnie orena, ale dopiero 5 maja będę mógł ci dać.
  9. S

    Edycja Kolekcjonerska - Wasz ulubiony element

    A ja mam pytanie. Jest 3 maja a mi jeszcze nie przyszło potwierdzenie o kupnie Edycji Kolekcjonerskiej, już mam zacząć się martwić ?
  10. S

    Film o Wiedźminie, czyli dlaczego okazał się klapą...

    Gry ze wszystkiego chyba robimy najlepsze i CD Projekt RED jest tego najlepszym dowodem. Hm, to czemu nie filmy ? A oglądałeś Wiedźmina ? Jeśli nie to obejrzyj a potem pogadamy :)
  11. S

    [przygoda] I klątwa, i miłość, i zdrada

    Dobra przepraszam. Mogłem was obrazić tym co napisałem, wiem ile w to pracy włożyliście może trochę przegiąłem. Nie róbmy tu zbędnej awantury.
  12. S

    [przygoda] I klątwa, i miłość, i zdrada

    Oczywiście mam szacunek do waszego teamu i waszej przygody ale jeśli myślicie że jesteście dobrzy to poczekajcie na Rozdroża.
  13. S

    Problem II AKT - Azar Javed

    Musisz wczytać poprzedni save, A jak to nie pomoże to musisz usunąć wszystkie mody na jakich grasz i spróbować jeszcze raz.
  14. S

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    Spoko, nie ma za co :D Ciesz się ja w twoim wieku mając 231 postów nie miałem żadnego orena :P No dobra dobra koniec już tego OT.
  15. S

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    Ciekawe czy on ma teraz świadomość przez jaką liczę ludzi został zjechany ? :D:D
Top Bottom