Edycja Kolekcjonerska - Wasz ulubiony element

+
Moze to głupie pytanie, ale kliknąłem w ten link potwierdzający zamówienie, ale nie ma tam nic żeby potwierdzić wysyłkę, również żaden potwierdzający email do mnie nie dotarł, czy w ten sposób już to zrobiłem? ;p
 
Jeżeli potwierdziłeś zamówienie powinieneś dostać maila:
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą internetowego sklepu gram.pl.Twoje zamówienie zostało potwierdzone. Zamówienie zostanie wysłane zgodnie z datą podaną w szczegółach zamówienia na Twoim koncie (zamówienie pre-order), wybraną przez Ciebie metodą dostawy. Dziękujemy.
Chyba, że wybrałeś dostawę kurierem i przedpłatę na konto, wtedy dostajesz tylko jednego maila z prośbą o wpłatę pieniędzy.
 
Aha, dzieki :d Wybrałem kuriera, a czemu jak kurier to nie ma potwierdzenia? ; d Chyba większość tutaj wybrała szybszą dostawe ? ; P to dotalem : Dziêkujemy za zainteresowanie ofert± internetowego sklepu gram.pl.Przypominamy o Twoim zamówieniu p³atnym z góry.Prosimy o dokonanie p³atno¶ci za zamówione towary, w tym celu wystarczy klikn±æ poni¿szy link: itp...
 
Gialdonar said:
to dotalem : Dziêkujemy za zainteresowanie ofert± internetowego sklepu gram.pl.Przypominamy o Twoim zamówieniu p³atnym z góry.Prosimy o dokonanie p³atno¶ci za zamówione towary, w tym celu wystarczy klikn±æ poni¿szy link: itp...
To wsio, wpłacasz pieniądze i gotowe ;)
 
Ok dzięki ; ) Bo już myślałem że jakiś błąd czy coś, bo koledzy podostawali jakieś zwrotne wiadomości o potwierdzeniu zamówienia ; d
 
krisk7 said:
Żeby dodatkowo wspomóc nieunikniony sukes Wiedźmina przygotowałem krótki filmik z podziękowaniami dla autora sagi i dla deweloperów. Mam nadzieję, że się spodoba.http://www.youtube.com/watch?v=oFngmmine5k
Filmik wyśmienity, dziwie się że tylko 1000 osób to obejrzało powinno być 10x więcej :)Polecam
 
Potwierdzone (płatne przy odbiorze), pozostaje czekać. Oby kurier (z gram.pl pospołu) uwinął się do tego 13. Zagrać wprawdzie przed szesnastym nie będzie można, ale soundtrack przesłuchać, artbook przejrzeć etc już jak najbardziej.Jeszcze dziesiątego trza będzie zamówić nowy monitor (16:9), tak by w dniu aktywacji (na pewno) nie uświadczyć wpieniających czarnych pasów, chociaż kto wie? Może Czerwoni staną na wysokości zadania i na dzień dobry zarzucą łątkę, co owe ustrojstwo likwiduje? Tak czy siak zmieniam i liczę na to, że każdy będzie mógł grać komfortowo, to jest bez czarnych ozdóbek, już dnia pierwszego.
 
eustachy80 said:
Potwierdzone (płatne przy odbiorze), pozostaje czekać. Oby kurier (z gram.pl pospołu) uwinął się do tego 13. Zagrać wprawdzie przed szesnastym nie będzie można, ale soundtrack przesłuchać, artbook przejrzeć etc już jak najbardziej.
Właśnie! Chyba najbardziej cieszy mnie soundtrack, artbook, pamflet, głowa, mapa świata, przeklęta moneta, making-off, karty, kości, DLC, temerski oren i ładne pudełko, instrukcja i poradnik. Eee...Będzie to można wszystko zmacać przed zagraniem! Z głową Dżeralta to ja będę spał, do premiery. Również potwierdziłem EK.
 
TyrtanoX said:
Właśnie! Chyba najbardziej cieszy mnie soundtrack, artbook, pamflet, głowa, karty, kości, DLC, temerski oren i ładne pudełko, instrukcja i poradnik. Eee...
Całość przejrzę/przesłucham przynajmniej kilka razy, za wyjątkiem poradnika, gdyż to siedlisko wielkiego zła (naszpikowane spoilerami). W zupełności wystarczy mi jeden mega spoiler z tematu zapowiedzi, wywiady (tej nowszej odsłony), ci, którzy nieopatrznie tam zajrzeli wiedzą o czym mowa...W tym wypadku jest jednak pewien pozytyw, bo mimo iż spoiler okrutny w dobrym świetle stawia fabułę jako taką. No, ale dość o tym.
 
Pytanie czy do 17 cały nakład się rozejdzie.To możliwe, o ile tylko spora grupa z tych, co już zamówili się nie wycofa.Poniżej tysiąca sztuk, im bardziej towar stawać się będzie deficytowy, tym teoretycznie (słowo klucz) sprzedaż powinna rosnąć.
 
Moim ulubionym elementem EK jest artbook i kości. Jak pomyśle że za 10 dni dostane ten zestaw w swoje ręce to nic tylko banan na twarzy.
 
Temerski oren, chyba nawet poprosze by mi zrobili w nim szparke i będe nosil na szyi ;)Brakuje mi tutaj wiedzminskiej koszulki :( ta z jedynki sie starła juz, a liczylem, ze w TW2 tez bedzie
 
A ja mam pytanie. Jest 3 maja a mi jeszcze nie przyszło potwierdzenie o kupnie Edycji Kolekcjonerskiej, już mam zacząć się martwić ?
 
Sebii said:
A ja mam pytanie. Jest 3 maja a mi jeszcze nie przyszło potwierdzenie o kupnie Edycji Kolekcjonerskiej, już mam zacząć się martwić ?
Zamawiałeś na gram.pl? Wejdź w moje zamówienia i zobacz na stan.
 
WhiteClaw308 said:
WhiteClaw308 said:
A ja mam pytanie. Jest 3 maja a mi jeszcze nie przyszło potwierdzenie o kupnie Edycji Kolekcjonerskiej, już mam zacząć się martwić ?
Zamawiałeś na gram.pl? Wejdź w moje zamówienia i zobacz na stan.
Wielkie dzięki ! Masz u mnie orena, ale dopiero 5 maja będę mógł ci dać.
 
Nie ma za co ; ) Ja wszedłem na gram.pl + Moje zamówienia przez przypadek , nie sprawdzając mail'a . ( Byłem przekonany że wyślą prośbę o potwierdzenie tydzień przed wysyłką. Tak jak było planowane)
 
1 maja liczba zamówień na EK dobiło do 8999 szt, czyli zostało 1000. Zaś dziś 3-go pozostało ich już "tylko" 868.Obstawiamy, czy do premiery zejdą wszystkie? :)
 

RoiQ

Forum regular
Oczywiście Artbook i Soundtrack. Płytka z muzyka z w1 nie raz lądowała w moim odtwarzaczu :D
 
Top Bottom