W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

+
Deldin said:
Ktoś od nas (czytaj z oficjalnego forum) właśnie nieźle wkręcił wszystkich (w tym i mnie :D), że jest Tomkiem Gopem. Ale i tak fajnie, bo dobrze odpowiadał na pytania i przynajmniej ci spoza forum trochę nadrobili zaległości.A teraz przyznać się - kto to? :D
Ale o so choozzii? :p O ten lifechat? To była ściema czy cuś? ;P
 
Chyba nie, ale potem "TG_PM" mianowany przez ludzi z czatu Tomkiem Gopem obiecał, że przyjdzie jeszcze o 21:00. I przyszedł :D
 
Ogromnie Cię szypku przepraszam, że to nie news, ale szlak mnie trafi zarazhttp://www.youtube.com/watch?v=kB01vcqfgBA&feature=relatedod 8:32!!@!#!ps niby przeprosił, no ale...
 
Ja już namierzam tego gościa :p A tak na serio to ma ostro nawalone w bani. Nie rusza mnie to. A co do W2 to będzie rewolucje w świecie gier.
 
Gasek z całym szacunkiem ale wywal to g**o z tego tematu.Bo łebek używa argumentów dziecka z piaskownicy, pomijając, że poziom zostawił gdzieś w piwnicy.Chce ujadać, jego prawo, niech sobie wrzuca co chce na YT.Już ten "wywiad" wrzucony przez PM od ludzików ze strefy imperium gier był o niebo lepszy.
 
Gasek said:
!!@!#!ps niby przeprosił, no ale...
Mnie to szczerze rozbawiło. A jednocześnie będę to sobie puszczał raz na jakiś czas jako odtrutkę na hurraoptymistyczne recenzje i zapowiedzi. Po instalacji gry przed jej rozpoczęciem zapętlę sobie ten fragment i pokatuję się nim przez jakiś czas. Jakże piękny wyda mi się wtedy W2.
 
modsog said:
Już ten "wywiad" wrzucony przez PM od ludzików ze strefy imperium gier był o niebo lepszy.
Taaak, tam to przynajmniej można było się pośmiać. Zwłaszcza, jak "dziennikarz" zadawał pytanie, i się tak jakoś dziwnie patrzył potem. Jakby chciał biednego Konrada zjeść. :) Żeby nie było offtopic'u:Wiedźmin 2 trafił do tłoczni!
 
Nie no nie moge z tego kolesia...Ale to dobrze że mu się Wiedźmin nie podoba, Wiesmak to nie gra dla takich błaznów.
 
Gialdonar said:
Nie no nie moge z tego kolesia...Ale to dobrze że mu się Wiedźmin nie podoba, Wiesmak to nie gra dla takich błaznów.
Za to zdanie masz u mnie orena ! W sumie to racja jak takie szumowiny miały by grać w najcudowniejszą grę RPG to ja dziękuję bardzo.
 
Gasek said:
Ogromnie Cię szypku przepraszam, że to nie news, ale szlak mnie trafi zarazhttp://www.youtube.com/watch?v=kB01vcqfgBA&feature=relatedod 8:32!!@!#!ps niby przeprosił, no ale...
eh.. śmieszny grubas... Nie ma sie co nim przejmować :) ani oglądać. jak jest głupi i całkowicie nie ogarnia, to na tym straci.
 
Gialdonar said:
Hehe, chyba raczej już ma ; d PS:Dzięki za orena Sebii ; )
Spoko, nie ma za co :D Ciesz się ja w twoim wieku mając 231 postów nie miałem żadnego orena :p No dobra dobra koniec już tego OT.
 
Sebii said:
Ciekawe czy on ma teraz świadomość przez jaką liczę ludzi został zjechany ? :D:D
Próbował udawać tolerancyjnego - wplątywał w swoje... "zdania" jakieś "przepraszam jeśli urażam", ale masakrycznie się plątał, burczał i bulgotał. Ma 17 lat, jest.. ee... starszy ode mnie (Ja wiem - W2 dla dorosłych) ale źle porównuje i kompletnie bezsensownie się wypowiada: no tak, bo Battlefield 3 to ogromna konkurencja dla Wiedźmina, w końcu to najlepiej zapowiadany RPG w historii...* IMO:FPS roku: Call of Duty: Modern Warfare 3 bądź Battlefield 3RPG roku: Wiedźmin 2 - Zabójcy KrólówMMO roku: Tibia :3333 d:
 
Kolejny preview tym razem z gametrailers, jeszcze świeżutki :)http://www.gametrailers.com/video/preview-hd-the-witcher/713328
 
Top Bottom