Recent content by SoltysZadupia

+
  1. SoltysZadupia

    Zróbcie coś z talią ojcobójcza furia Nilfgaardu i tarczami KP

    ok dzięki za radę stary... mam nadzieję, że już wkrótce trafisz do jakiegoś TLG albo MSM z takimi pro tipami :) Pozdro!
  2. SoltysZadupia

    Zróbcie coś z talią ojcobójcza furia Nilfgaardu i tarczami KP

    Kurde muszę grać bez najnowszych aktualizacji bo nie mam tej umiejki... a już Pro wbiłem :( Pewnie po aktualizacji zacznę od 30 rangi znowu...
  3. SoltysZadupia

    Zróbcie coś z talią ojcobójcza furia Nilfgaardu i tarczami KP

    Ojcobójcza furia Nilfgaardu?! Co to za nowa umiejka?!
  4. SoltysZadupia

    Pan Lusterko - prezentacja kart

    Scenariusz powinien dostać fatum przede wszystkim...
  5. SoltysZadupia

    Pan Lusterko - prezentacja kart

    Tak lorowo to ja zapytam dlaczego kontynuuje się przypisywanie do frakcji Potwory jednostek przynależnych do Ludu Olch? :(
  6. SoltysZadupia

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Między innymi z tego właśnie powodu odpuściłem sobie dogranie obecnego sezonu do końca. Co będzie dalej, zobaczymy. Może jakiś patch balansujący przy okazji premiery Syndykatu? A wygranej Nilfgaardu w pojedynkch frakcji, biorąc pod uwagę niewątpliwą dominację Skellige, nie potrafię sobie...
  7. SoltysZadupia

    Turniej "Z GWINT-a!"

    Witam i zapraszam serdecznie do wzięcia udziału w turnieju online organizowanym przez Gwint24.pl przy wsparciu CDPR. Obecnie trwają zapisy (koniec: 22 lutego o godz. 18) a liczba dostępnych miejsc w turnieju to 256. Gramy tylko i wyłącznie taliami zawierającymi nowych liderów z Wojny Krwi -...
  8. SoltysZadupia

    Pytania do twórców GWINTA

    Czy jest szansa by w przyszłości Gwint zyskał dodatkowe tryby gry jak np. liga, turniej itp.? Z pewnością byłoby to fajne urozmaicenie dla rozgrywek towarzyskich ale również spore ułatwienie dla organizacji większych turniejów społecznościowych :p
  9. SoltysZadupia

    This Week in GWENT 15.02.2019

    A myślałem że Paweł z trollami nie rozmawia :p
  10. SoltysZadupia

    Problem z limitem kart w ręce

    Wszak jest to swoisty ratunek dla zaczynającego rozgrywkę. Jeśli nie wytrzymuje tempa w R1, mogę spasować przy czterech kartach i mam praktycznie pewność, że do R3 wejdę na równych kartach z rywalem. Dodatkowe punkty jakie daje zaczynającemu przewaga taktyczna bardzo często nie wystarczają...
  11. SoltysZadupia

    Świąteczny Konkurs Emotkowy

    Cóż, na discordzie wygladają o wiele lepiej. W ogóle polecam by samemu nie zmniejszać rozdzielczości do 22 czy 44 pikseli... wiem, że z rozmiaru 128 na 128 wychodzą o wiele ładniejsze gdy Discord sam zmniejszy. Nie wiem jak z forum, ale mogę dostarczyć w większym rozmiarze jakby co. Zgadzam...
  12. SoltysZadupia

    Sprawdźcie co kryje Świąteczna Paka Trolla Sklepa!

    Ja nie widzę tu jakiejś wielkiej histerii i hejtu, za to sporo konstruktywnej krytyki i zwracania uwagi na oczywiste błędy, które pojawiły się po aktualizacji. Niedokładne opisy kart, błędy w tłumaczeniach, zrywanie połączeń itp. plus rzeczy drugoplanowe jak zmiana „szaty graficznej” na dość...
  13. SoltysZadupia

    Aktualizacja Świąteczna jest już dostępna!

    No chyba, że zrezygnujesz z jednej karty złotej lub jednej srebrnej.
  14. SoltysZadupia

    Aktualizacja Świąteczna jest już dostępna!

    Innymi słowy trzeba mieć 26 wszystkich kart w talii. Warunek "dokładnie 2 egzemplarze każdej brązowej karty" wymusza konieczność posiadania ich łącznie minimum 16 :)
  15. SoltysZadupia

    Aktualizacja Świąteczna jest już dostępna!

    Oj to się porobiło... jedyny plus jaki w tej chwili widzę, to połączenie menu tworzenia talii z tworzeniem kart, choć nie odpowiada mi wygląd nowego menu, które jest mało czytelne. Nie do zaakceptowania jest dla mnie z kolei zmiana grafik i dźwięków gry. Uniwersum Wiedźmina ma mroczny i gęsty...
Top Bottom