Recent content by str1111

+
  1. S

    FPP only cutscenes might be a deal-breaker for me

    Some ppl really don't understand wha RP means... seriously. Character don't need be like you, to be you, there are plenty RP where you play certain role given to you... not you, but someone whom you are, like idk pirate, you play LARP where you character is pirate (you don't know his/her whole...
  2. S

    Zapraszamy na Publiczny Serwer Testowy!

    Gra w PTRze była tak bardzo ciekawe... o ile wcześniej mogłem zadecydować, czy chcę ciągnąć pierwszą rundę, czy od razu spasować (teraz to zwykła głupota), bo mi karty na ręce nie siadły i nie mam z czego zacząć, czy chcę przeciwnika wykrwawiać w drugiej rundzie, czy też może wolę od razu ją...
  3. S

    Pytania do twórców GWINTA

    To ja mam pytanie jak będzie wyglądało palenie i tworzenie kart po HC? Tzn. czy jeśli bezpośrednio po wprowadzeniu HC spalę karty za pełną cenę w scrapach i stworzę inne karty, których jeszcze nie mam, czy będę mógł je jeszcze przez jakiś czas spalić za pełną cenę, czy będzie to dotyczyło tylko...
  4. S

    Refueling your car?

    Ofc it's fun, and add depth to the game. CDPR can add some mechanic supporting refueling, like stealing benzine from cars but it can be contaminated, or taking the canister in the trunk.
  5. S

    Pytania do twórców GWINTA

    A tak właściwie co z tą mini przygodą z Geraltem w roli głównej? Przy zapowiedzi Wojny Krwi krążyły plotki że ma ona zastąpić tutorial w Gwincie, później o tym ucichło, projekt został skasowany, będzie jakoś powiązany z Gwintem, czy zostanie dołączony do Wojny Krwi?
  6. S

    Mechanical Faithfulness to Cyberpunk 2020...

    I read this topic and can someone explain me what is "RPG combat", and why dynamic combat like in demo where player skill is importand, isn't "RPG" enough, in action RPG game? (How RPG combat should look? Like VATS from Fallout?) Especially that we saw 6 different stats, and still we don't know...
  7. S

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Ważne by tak się zakończyło :p
  8. S

    Let's talk about interaction with game world

    I don't saw thread about interaction with world itself, what do you think, how much we can do this time? In Witcher 3 world interactions are very restricted, we can't sit on chairs, sleep in beds (except B&W) and do more this "useless" things, that offer eg. Bethesda games, Im very corious what...
  9. S

    Cyberpunk 2077 - sugestie i życzenia

    Ja mam nadzieję że tym razem nie dostaniemy systemu lvli podobnego do tego z W3... i obrażenia broni nie będą zależały od tego na jaki są poziom, tylko bardziej jak w ME2/3 będą uzależnione od rodzaju broni i przeciwnika. liczę na to że po raz kolejny nie dostaniemy takiego samego pistoletu...
  10. S

    Let's talk about vehicles

    Totally MEH for me. Adding to game flying cars, and dont allow to using them to player is like don't allowing to use Power Armor in Fallout. To PPL who saying that is "immersion breking", You don't need to use them. I seriously don't understand this "care" about PPL who want use it and even...
  11. S

    GWENT Homecoming — co czeka GWINTA w przyszłości

    Tyle że ja im tego nie wypominam, po prostu to jest fakt, który mocno pogrążył Gwinta, problem w tym że gra jest leczona z tego pogrążenia zupełnie inną skrajnością i do tego piję, że znowu ludzie którzy trzymają się Gwinta od początku są olani. Jak najbardziej to ich gra, oni wiedzą najlepiej...
  12. S

    GWENT Homecoming — co czeka GWINTA w przyszłości

    Problem w tym że oni nie słuchali fanów gry, tylko narzekaczy na to że trzeba pomyśleć nad zagraniem i jest za trudno (a których z czasem przecież przybywało, bo gra stałą się ogólnodostępna)... w kółko były jakieś dziwne zmiany bo słyszało się że to OP, tamto OP, to za trudne, itd. na które...
  13. S

    Jak sprzedać dużo beczek i zarobić przed Świętami? Wypuśćmy 109 nowych kart. LOL

    Poradnik jak nie być jak EA w trzech krokach: 1) Nie zarabiaj na swoich produktach 2) Nawet nie myśl o zarabianiu na swoich produktach 3) Najlepiej rozdaj wszystko za darmo Słyszyta R(EA)DY! Uczta sie! XD
  14. S

    [FAQ społeczności] Nie rozumiem działania Karty / Talii / Gry - wątek zbiorczy

    Może mi ktoś wyjaśnić jak działa balist w NR? Z opisu wynika że zadaje 4 obrażenia i rani kilka innych jednostek z tą samą siłą o 1, pytanie tylko, czemu zdarza się że rani jednostki z inną siłą, niż ta w którą celuje?
  15. S

    Mahakamski Festiwal Trunków już się rozpoczął!

    Był już taki temat, co prawda założony jeszcze w CB, więc możecie tam dyskutować: https://forums.cdprojektred.com/forum/pl/gwint/dyskusje-og%C3%B3lne-aa/118783-kampania-strategiczna-gwint-conquest
Top Bottom