Recent content by username_2085265

+
  1. U

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    Witam wszystkich serdecznie. Wybaczcie, że tak rzadko wpadam, ale niestety mam za mało czasu. Myślę, że to się nie zmieni w najbliższej przyszłości, dlatego mam do przekazania wam coś ode mnie.Nie chcę, żebyście mnie pamiętali jako aferzystę i nabijacza postów, gdyż mija prawie rok od...
  2. U

    Gry komputerowe

    ProStreet próbował połączyć rozrykkę dla hardkorowców z rozrywka dla początkujących. Efekt był taki, że dla hardkorów był za łatwy, dla początkujących za trudny. Shift ma ustalonego odbiorcę: hardkorowców. Skupia się na nich i czuję, że Shift będzie lepszy od PS i powalczy z Gridem. A recenzje...
  3. U

    Po prostu sport

    Właśnie dobiegł końca wyścig na Monzy. To co zrobił Hamilton było kiepskie. Ostatnie okrążenie... Ale nie ubolewam. Cieszy dublet Brawna i 2 wygrana Barichello w tym sezonie. A Kubica... po prostu szczęscie mu nie sprzyja.
  4. U

    Gry komputerowe

    Nom, Porsche było super. Shift będzie podobny do Grida... i bardzo dobrze.
  5. U

    Gry komputerowe

    Już 18 IX będzie Nfs Shift. Kupię na bank. ;) Nareszcie jakaś realistyczna gra. Po badziewnym Undercover spodziewam się znaczącej poprawy. IGN juz dało Shiftowi 9/10. Pozostaje tylko czekać do 18.
  6. U

    Po prostu sport

    Cieszę się strasznie, że po latach 26 Polska znów w finale ME.Oglądałem również mecz Francja- Rosja, który był niesamowity. To, co Fhancja zrobiła pod koniec tie breaka było wspaniałe. Ze stanu 13-9 dla Rosji pociągnęli na 14-13 dla nich.
  7. U

    [Wiedźmińskie Gadżety - wasze opinie]

    McSloniu- medalion niepłaski by się przydał jako żródło kawałów i śmiechu. :) Wystarczy na krześle położyć i gotowe. Ale ciiii, co złego to nie ja. Nie zachęcam, jakby co.
  8. U

    Po prostu sport

    No dobra czas ożywić ten temat. Obejrzałem wyścig-powiem jednoNARESZCIE WEBBER!
  9. U

    Wiedźmin 2 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Gdybym miał ochotę przechodzić jakiś akt jeszcze raz albo jeszcze raz powtarzać walkę to oczywiście, że bym coś zostawił. Wiedziałbym: to fajna walka i na pewno do niej za parę dni wrócę.Problemów z grą całę szczęście nie miałem, a gdybym miał? No cóż, musiałbym szukać sejwów. Się zgodzę, że...
  10. U

    Wiedźmin 2 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Kiedy gram w jakąś grę z możliwością nazwania sejwa, to nazywam najczęściej tak, jak jest domyślnie. Z reguły robię tak, że kiedy coś ugrałem nowego w grze, nadpisuję na poprzedniego sejwa. W efekcie mam tylko jednego. Więc po co mam nazywać?
  11. U

    Wiedźmin 2 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Czemu by nie, choć w sumie konieczne to nie jest, jeśli obok są miniaturki ekranów w momencie zasejwowania (nie wiem, jak to nazwać za bardzo).
  12. U

    Wyszperane w sieci

    http://www.joemonster.org/art/11936/Dobra_nazwa_firmy_to_podstawa_Zakład pogrzebowy Radość zaprasza!
  13. U

    Wyszperane w sieci

    http://www.joemonster.org/art/11917/25_logo_ktore_maja_tez_ukryte_znaczenieJak pomysłowi mogą być ludzie...
  14. U

    Gry komputerowe

    Ale Wiedźmin najlepszy z tej listy czy w ogóle? Bo wg mnie Wiedźmin jest na pewno grą fajną, dobrą, ciekawą itp., ale czy grą wszechczasów? No, nie wiem. W końcu było tyle gier wybitnych, że raczej to nie Wiedźmin jest najlepszy ever (przynajmniej wg mnie. Jak ktoś uważa Wieśka na najlepszą grę...
  15. U

    Gry komputerowe

    Nie, nie musisz.Kody są dla cziterów. ;DPS nie pisz 2 (3 tym bardziej) postów pod rząd. E: Iwona mnie ubiegła, ale w sumie takie zadanie.No po to tu jestem, Kotek, by pilnować prawa i spra... znaczy ładu i porządku ;)I.
Top Bottom