Gry komputerowe

+
Bredzisz tam , ta gra to była ciągła akcja bez zatrzymywania , z cudowną grafiką , świetną muzyką i niezłą fabułą w przeciwieństwie do zastoju jaki panował w jedynce i męczarniami z polowaniem na króliki(!?).
 
Genesis said:
Bredzisz tam , ta gra to była ciągła akcja bez zatrzymywania , z cudowną grafiką , świetną muzyką i niezłą fabułą w przeciwieństwie do zastoju jaki panował w jedynce i męczarniami z polowaniem na króliki(!?).
De gustibus non est disputandum :)
 
mrrruczit said:
mrrruczit said:
Bredzisz tam , ta gra to była ciągła akcja bez zatrzymywania , z cudowną grafiką , świetną muzyką i niezłą fabułą w przeciwieństwie do zastoju jaki panował w jedynce i męczarniami z polowaniem na króliki(!?).
De gustibus non est disputandum :)
De argumentos est disputandum
 
OK - fabuła mizerna, akcja miałka, pojedynki w samo południe średnie, napięcia brak... W sumie to ciężko mi podać argumenty i kontrargumenty, bo już zdążyłem zapomnieć większość gry (po jakimś miesiącu czy dwóch raptem) ;)
 
ma jedną ogromną zalete, której nie wymieniliście, mimo przepięknej grafiki jest to chyba najlepiej zoptymalizowana gra ostatnich lat, na starym sprzęcie chula aż miło na wysokich detalach, zero ścin, doczytów :p
 
Jedynka była 100% lepsza, w dwujce nie było takiego klimatu i podobnie jak Mrrruczit pamiętam tylko jeden fajny tekst: "so Jesus forgived that cold blooded criminal?". Dwójka był po prostu nudna, a fabuła to jakiś żart chyba...
 
Tyle jeśli chodzi o hierarchię skradanek na dzień dzisiejszy.
 
Już 18 IX będzie Nfs Shift. Kupię na bank. ;) Nareszcie jakaś realistyczna gra. Po badziewnym Undercover spodziewam się znaczącej poprawy. IGN juz dało Shiftowi 9/10. Pozostaje tylko czekać do 18.
 
Też lubię ścigałki, ale niestety ostatnim dobrym NFS było Porsche 2000. Kolejne to już tylko coraz gorszy crap.I po zapowiedziach Shifta widzę, że niestety raczej zostanę przy Gran Turismo na PS2.
 
Przeszedłem Prototype. Jak dla mnie świetna gra, 9/10. W swoim życiu grałem w mnóstwo gier ale tak potężnego głównego bohatera jeszcze nigdy nie widziałem. Mega wymiatacz i 100% akcji.
 
godblessfiji said:
Też lubię ścigałki, ale niestety ostatnim dobrym NFS było Porsche 2000. Kolejne to już tylko coraz gorszy crap.I po zapowiedziach Shifta widzę, że niestety raczej zostanę przy Gran Turismo na PS2.
Nom, Porsche było super. Shift będzie podobny do Grida... i bardzo dobrze.
 
A ja się założę , że Shift to będzie klapa równa ProStreet - recenzenci dobrze ocenią ,a gracze i fani serii oleją . Nie wiem po co EA robiu dziwne zmiany w tej serii , przecież NFS miał swój klimat( jako seria) nielegalnych wyścigów podrasowanych bryk i gorących lasek . A ProStreet i NFS:shift to tak jakby z z wiedzmina zrobic hack'n'slash w relaich heroic/epic fantasyDo nowego NFS wyciągam kciuk skierowany w dół ,będe chciał ścigałki na torach kupie GRID.
 
Mstero said:
A ja się założę , że Shift to będzie klapa równa ProStreet - recenzenci dobrze ocenią ,a gracze i fani serii oleją . Nie wiem po co EA robiu dziwne zmiany w tej serii , przecież NFS miał swój klimat( jako seria) nielegalnych wyścigów podrasowanych bryk i gorących lasek . A ProStreet i NFS:shift to tak jakby z z wiedzmina zrobic hack'n'slash w relaich heroic/epic fantasyDo nowego NFS wyciągam kciuk skierowany w dół ,będe chciał ścigałki na torach kupie GRID.
Zgadzam się z tym w zupełności. No i w jakiej grze teraz będą nielegalne wyścigi, tuning uliczny oraz ucieczki przed policją? A realistycznych ścigałek po torach i bezdrożach jest pod dostatkiem (GRID, Dirt)
 
Top Bottom