Recent content by Wuwu1978

+
  1. W

    Some of the changes coming in the next patch (1.04/1.05)

    Exploring the world BEFORE getting started potential quests is very risky ;) .
  2. W

    Treasure Hunt: Dirty Funds

    This problen is well known and many threads was written about that. I think CD Projekt RED will fix this bug as asoon as possible.
  3. W

    Some of the changes coming in the next patch (1.04/1.05)

    Don't forget about bug in abandoned place in White Orchard (spot near the small bridge) which cannot be freed. And keep in mind when you did quest (in White Orchard as well) "Dirty Funds" you cannot do quest "Deserter Gold" and vice versa.
  4. W

    [BUG] Biały Sad - Opuszczone miejsce jest zbugowane (brak możliwości jego wyzwolenia)

    [BUG] Biały Sad - Opuszczone miejsce jest zbugowane (brak możliwości jego wyzwolenia) Może na początek mapka, żeby było wiadomo o czym mowa: W miejscu zaznaczonym czerwonym kółeczkiem jest tak zwane "Opuszczone miejsce", które czeka na nasze wyzwolenie z rąk potworów i osiedlenie się w nim...
  5. W

    [PS4] "Abandoned Place" - White Orchard Bug

    The same problem here (PlayStation 4 version). We probably killed monsters guarding that place (just passing near the trees in the wood), then monsters left their place, started to chasing us, we killed them and go another way. After that save and quit the game did the rest. Game thinks we...
  6. W

    Zbugowane gniazda potworów i opuszczone miejsce

    U mnie to samo, co kolega wyżej opisuje. Nie mogę wyczyścić w 100 % Białego Sadu, bo "Opuszczone miejsce" (tam, gdzie ma pojawić się Zielarz po jego wyzwoleniu) nie zapodaje nam żadnych potworów do ubicia. Jest tylko sama kapliczka z figurką i pusto dookoła. Naprawcie to, please.
  7. W

    Wiedźmin Ps4 Patch 1.03

    Kolega Sooocker ma rację. W późniejszych etapach gry, nawet juki rozszerzone do wartości 100 będą za małe. Potrzebujemy tej skrzyni na graty, oj potrzebujemy... :)
  8. W

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Bardzo, ale to bardzo proszę o dodanie jakiejś skrzyni na graty, których w grze jest dosłownie multum, a każdy gracz z żyłką kolekcjonera nie może przechodzić obok nich obojętnie (ja nawet połamane grabie podnoszę ;) ). Myślę, że coś na wzór gry Diablo III, czyli skrzynka w każdej lokacji -...
  9. W

    [BUG] Quest "BRUDNA FORSA" (w angielskiej wersji gry: "DIRTY FUNDS")

    [BUG] Quest "BRUDNA FORSA" (w angielskiej wersji gry: "DIRTY FUNDS") Opis błędu został przeze mnie opisany w sekcji "Sugestie do nowego patcha na PlayStation 4, ale w związku z tym, że istnieją też inne platformy oraz to, że nie każdy mógł tam zajrzeć - pozwolę sobie go...
  10. W

    [PS4] Błędy - propozycje zmian w nadchodzącym patchu

    Błąd już pewnie znany, bo zarówno na anglojęzycznej części tego forum, jak i ogólnych forach o grach został poruszony. Chodzi o quest "Brudna Forsa" (w angielskiej wersji: "Dirty Funds"). Jeżeli odwiedzimy miejscówkę bandytów, przed uprzednim załadowaniem questa w innej miejscówce (poprzez...
Top Bottom