Search results

+
  1. K

    Co nieco o sprzęcie

    Znacie jakieś dobre słuchawki dokanałowe do 50 zł? Z góry dzięki ;).
  2. K

    WAŻNA INFORMACJA o nadchodzącym połączeniu kont RED/GOG

    Hej, kurde chyba skleroza mnie dopadła i mam problem. Mianowicie jakieś kilka dni temu zalogowałem się na forum i pojawił mi się komunikat o połączeniu kont, wydaje mi się że się zgodziłem XD ale dzisiaj próbowałem się zalogować hasłem z gog'a i nie zadziałało, login też się nie zmienił na...
  3. K

    Co nieco o sprzęcie

    A wiadomo co z aktualizacją systemów preinstalowanych na laptopach itp.?
  4. K

    Wszystko o Batmanie (i uniwersum DC)

    Film ma 28 na metacritic, 2,7 od użytkowników, a o Arnoldzie piszą że miał okazję zagrać najgorszą rolę w życiu. XP
  5. K

    Wszystko o Batmanie (i uniwersum DC)

    Freez pojawił się już w filmie Batman i Robin z 1997 roku, grał go Arnold Schwarzenegger. Nie miałem okazji oglądać, ale ma bardzo słabe opinie.
  6. K

    Sheala zabija Detmolda

    Nie znam rozwiązania tego problemu innego niż odinstalowanie FCR, bo to on sprawia że czary zadają obrażenia wszystkim, nie tylko wrogom, EDIT: Możesz też wyłączyć moda na czas tej misji (W launcherze -> Mody -> odznaczasz odpowiedni plik i zapisujesz), a potem ponownie włączyć.
  7. K

    Angry Birds Witcher

    Bardzo fajne, tylko moim zdaniem zamiast "Później mówiono, że człowiek ten..." lepsze byłoby "Zaprawdę, nie masz nic wstrętniejszego nad monstra owe, naturze przeciwne, wiedźminami zwane...". Masz orena.
  8. K

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Mi się wydaje że gra nie będzie podzielona na ścieżki jak dwójka (w ścieżce Roche'a trafiasz do obozu Kaedweńczyków, a w ścieżce Iorweth'a do Vergen) i o to chodzi z tymi mniejszymi konsekwencjami wyborów.
  9. K

    Red engine 3

    Nawet nie wiedziałem o Red engine 2, a tu już 3.
  10. K

    Projekty CzerwonegoKarczmarza (cz.1): Wiedźmin 2 Patch Manager

    Łap orena! Jakby jeszcze dodać do tego osiągnięcia jak na stem i tabele wyników z areny byłoby super.
  11. K

    Problemy z grą - inne

    Witam! Mam problem, pobrałem grę z GOG, zainstalowałem i zmieniłem w ustawieniach język na polski, ale launcher i początkowe napisy (wydawca itp.) dalej są po angielsku. I jeszcze jedno jak usunąć niepotrzebne paczki językowe?
  12. K

    Letnia Konferencja CD Projekt RED już dziś o 19:00

    Czy klucz z Platynowej Kolekcji da się przypisać do GOG?
  13. K

    Takie tam z duńskiego sklepu

    Mam nadzieje że pojawi się na PC, jako patch czy inna gra mi bez różnicy.
  14. K

    Tw ee

    Demo dostępne jest na GaiKai. KLIK
  15. K

    Jak strzelić z balisty?

    Nawalaj szybciej w myszkę.:p
  16. K

    Edycja Rozszerzona - problemy z instalacją, problemy w grze po instalacji

    @Up Patch 3.1 naprawia ten błąd. KLIK
  17. K

    Wygraj oficjalny poradnik wydawnictwa PrimaGames!

    Nie doczytałem regulaminu :p.
  18. K

    [MOŻLIWE SPOILERY] Patch 3.3 - błędy w grze, propozycje zmian

    Tutroial i Arena: 1. Ekran wczytywania ma na górze czarne paski (16:9). 2. W niektórych oknach dalej nie widać ikon przycisków. 3. Strażnik na bramie się zacina. 4. W samouczku nie działa dwukrotne szybkie naciśnięcie przycisku ruchu(WASD), żeby wykonać unik trzeba wcisnąć (WASD)+spacja...
  19. K

    [MOŻLIWE SPOILERY] Patch 2.2 - błędy w grze, propozycje zmian

    Edycja rozszerzona nie naprawia czarnych pasków na ekranie wczytywania areny. Poza tym w prologu zauważyłem że dalej w okienkach samouczka niektóre przyciski nie wyświetlają się poprawnie.
  20. K

    GameManiak II - growy quiz forumowy

    Zgadza się.
Top Bottom